Opinie o Esgroup Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Esgroup Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Esgroup Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esgroup Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

zarobki dobre? żart atmosfera? żart żartobliwie nam się tu porobiło, nie nawidze, gdy ktoś robi propagande. Tak to w telewizji publicznej albo na wschodzie.

Robota jest prosta! Sprzedaż bezpośrednia danych produktów czy to komercyjnych czy to biznesowych, można się dużo nauczyć, szkolenia wewnętrzne są spoko, atmosfera MEGA, szef menager tez pozytywny, czekam na rozwój wydarzeń :)

Pracowałem tam jakiś czas :) musiałem wrócić na studia, fajni ludzie, fajne doświadczenie, dużo się nauczyłem POLECAM

Mi się podoba, unicef jest świetny i jest mega atmosfera, ten szef Bartek to jest naprawdę gość można na nim polegać , zarabiam 800 zł tydzień w tydzień i uczę się mnóstwo nowych fajnych rzeczy Polecam każdemu, szkoła życia :)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Te wszystkie próby obrony tej firmy są bezsensowne. Nie macie naprawdę dobrych argumentów. Widać, jak wami ludzie manipulują, w końcu wierzycie, że to najlepsza praca na świecie, bo wy coś osiągnięcie, otworzycie własne biura i zaczniecie zarabiać cebuliony itd. Poszukajcie se co innego, a nie marnujecie swój cenny czas na łażenie po domach i oferowaniu wpłat na konto UNICEFU. Nie wiem, skąd bierzecie pomysły o tych wirtualnych spacerach, skoro to zwykła akwizycja polegająca na świadomej manipulacji wpłaty na dzieci, gdzie nawet wasz młody szef bierze w tym udział. Szkoda młodości na taką "pracę" i tyle.

Nika

Czuje się jak w wilku z Wallstreet, fajna atmosfera super szef :)

Wilczyca
@Nika

Jak w wilku z Wall Street powiadasz? Ktoś tu chyba niezbyt uważnie film oglądał, a na pewno nie wyciągnął odpowiednich wniosków. Zamiast podniecać się wątpliwą wizją kariery, radzę zacząć myśleć samodzielnie i zmienić pracę.

Gilewski

Idealna praca na wakacje oraz na stałe, każdy znajdzie coś dla siebie, super produkty, świetne Atmo oraz możliwości rozwoju

Prawda i Tylko Prawda

Super atmosfera Fajni ludzie Mega produkt Elegancki SZEF Zarobki spoko Dużo podróży

Prawda i Tylko Prawda

Fajna atmosfera Dobre zarobki Fajne produkty Podróże Piłkarzyki Spoko SZEF Mega zakręceni ludzie

PrawdaiTylkoPrawda

Tak, rzeczywiście jest to cudowna praca. Tak cudowne jest chodzenie po domach, ża aż właścicielka we własnej osobie to robi. Widocznie wcale taka bogata i niezależna nie jest. Mam małą radę dla Was wszystkich pracujących: znajdźcie sobie prace, która pozwoli Wam zachować resztki ludzkiej godności ;). Dziękuje za uwagę.

TSK

Praca jak każda inna, sprzedaż to sprzedaż. Fajnie ze są piłkarzyki i fajna atmosfera

Clarion

Marek F.

Pracowałem tam jakiś czas, niestety musiałem wrócić na studia, fajni ludzie, fajne doświadczenie, dużo się nauczyłem

Kamil

Jestem zaskoczony atmosfera i profesjonalizmem panującym w firmie, ten cały szef jest mega spoko, jutro idę na dzień obserwacyjny

Potwierdzam! Firma esgroup mega profesjonalizm! Super klient, fajny zespół, pracuje 2 tygodnie i zarobiłem 1500zl, Szkolenia z rozwoju osobistego

Arczibald

Nooo dużo się zmieniło! Fajny ten manager i praca dla google to prestiż, jestem bardzo zadowolony

Player

Haha jakie domy? Jaka czarna pani? Biuro przejął taki młody łepek z Warszawy który wygląda na ogarniętego. Praca polega na sprzedaży wirtualnych spacerów po firmie, atmosfera spoko zarobki w porzadku, ale trzeba być ogarniętym, pozdro

Aneta

Firmy wam się pomyliły XD

Aneta

Nie ma żadnej grubej pani nie wiem o czym mówicie to jakaś pomyłka

OszukanyMłodzik

Tragedia, zostałem oszukany! W trakcie rozmowy i szkolenia obiecane minimum 2tys miesięcznie i "elastyczne godziny", a naprawdę to ludzie ledwo co jedną osobę na dzień zapisują! Czyli jakieś 60zł na dzień, czyli jakieś 1,5tys... A elastyczne godziny to tak naprawdę 9:00-20:00, czyli 11h dziennie! Obliczcie sobie ile to wychodzi netto na godzinę, ku**a mać... Poza tym gwarantuję, że wpis o otwieraniu swojego biura jest kłamstwem. Mam tam znajomych i nikt o tym nie słyszał. Wiadomo, są ludzie co są "blisko" otwarcia. ALE jakoś nikomu się dawno nie udało. Ostatnie biuro otwarte pod parasolem Esgroup padło po paru miesiącach haha. Pozdrawiam grubą, chamską, niewychowaną szefową. Szkoda, że sr* wyżej niż ma (usunięte przez administratora) a zarabia może z 3-4k w wieku 40+lat... No fakt, masz się czym chwalić. Może kiedyś będzie cię stać na wynajęcie swojego mieszkania!

kliska
@OszukanyMłodzik

Które biuro padło?!:D Kilka biur padło za czasów jak pracowałam i kilka miało powstać, ale już zapomniałam nazw! To co napisał OszukanyMłodzik to niestety prawda, należy jeszcze doliczyć jakieś dłuższe wyjazdy nawet 100 km od miasta! więc powrót o 23.

Zostaw merytoryczną opinię o Esgroup Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Esgroup Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Esgroup Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Esgroup Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Esgroup Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Esgroup Poland Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 70 ocen.

Esgroup Poland Sp. z o.o.