esgroup

Gdynia

Opinie o esgroup

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Warto zapoznać się też z innymi ofertami pracy @demoty nie wszystkie są pracą w terenie, wiele ofert to jednak oferty biurowe

demoty

nie polecam ! Praca polega na chodzeniu po domach i żebraniu o kasę dla np. zagrożonych wyginięciem zwierząt. Nie zwracają za bilety

Hihg_Jack

Hej, bylem na rozmowie, warunki jak warunki, dla jednych mogą być, dla innych słabe. Ja szukam roboty od zaraz, jak mnie przeszkolą i będę zarabiał kasę, dam im szansę he.

obiekt1

Czy większość wpisów została opłacona po 50gr prawda? Nie jest wam głupio? W sumie na co liczyć od firmy, która została świetnie opisana przez koleżankę "Rozczarowaną"?

Miraż

Na kazda rozmowe warto pojsc i samodzielnie ocenic jak wyglada sytuacja. U mnie wyszla calkiem niezle, ciekaw jestem jestem co bedzie dalej.

byly pracownik

pracowalem tam. Kasa moze i jest niezla. Zalezy ile zbierzesz ludzi. Ale. Za wache czy bilety nie zwracaja. Godziny pracy 11-20:30 z czego do domu trafiasz w porywach 22 zalezy jak blisko mieszkasz i na jaki rejon trafisz bo codziennie musisz wrocic do biura zdac dokumenty. Praca dla ludzi, ktorzy nie maja co robic z czasem. I ludzi samotnych. ludzie tam sa naprawde zajebisci. Z nimi klopotow nie ma, o wolne jak poprosisz to masz. To chyba wszystko. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o esgroup - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie esgroup