counter
3 69 101 5 1
Piotr Nowy wpis

od kiedy firma znowu rekrutuje ? wiadomo do kiedy jest zamknięta ?

Daniel Nowy wpis

Miałem zamiar aplikować do firmy ale epidemia wszystko zmieniła. Czy przymierzacie się ruszać z pracą?

ja Nowy wpis
@Daniel

chyba szybko nie wroca do pracy . bieganie po klatkach i wciskanie produktu bedzie bardzo niebezpieczne

fr Nowy wpis

a Ewelinka dalej romansuje z asystentami po to by zostali w firmie ? ???? a Bartek z Gdynii to czemu sie do Warszawy przeniosl? ????

Kasia

czy dalej wszyscy biegaja w terenie podczas koronawirusa ? wydaje mi sie ze przez dlugi czas ludzie nie beda chcieli gadac z przedstawicielami. I czy firma zrekomensuje jakos te kilka tygodni wolnego ? Ludzie musze oplacic rachunki itp itd

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

em.em
Nazwa działu: Marketing

Znalazłam ogłoszenie - brzmiało naprawdę super, bo przeszkolą w marketingu. Rozmowa z panią przez telefon też super - sympatyczna pani opowiada, że pracuje się dla organizacji pozarządowych, które dają pieniądze, a firma je inwestuje w kampanie. Ale więcej szczegółów na rozmowie. Praca 10.30-18.30 i ogólnie bajka. Na dniach mam rozmowę, więc zaczęłam szukać informacji. I trafiłam tutaj! Czy praca nadal ma polega na chodzeniu po domach i zbieraniu podpisów? Czy może coś się zmieniło? Nawet znalazłam ogłoszenie, na które odpowiedziałam i nic o pracy w terenie nie było mowy, o żadnym chodzeniu po blokach/domkach tym bardziej. Jestem pewna, ze w czasie rozmowy pani powiedziała coś o pracy w biurze. Byłabym wdzięczna za informacje, jak aktualnie wygląda praca.

Zbigniew
@em.em

Którego dokładnie dnia masz rozmowę kwalifikacyjną do pracy w firmie Esgroup Poland? Zastanawiam się, czy masz jakiekolwiek doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. Gdybyś takowego nie miała to i tak trzymam kciuki, aby poszło Ci jak najlepiej.

sadbuttrue
@em.em

W żadnym ogłoszeniu nie napiszą, że chodzisz bo blokach/domkach i przyłączasz ludzi do pomocy przez PZ (w skrócie to jest takie nakłanianie na podpis) .

Zofia
@Zbigniew

Czy ma to jakiekolwiek znaczenie kiedy dana osoba była na rozmowie ? Ja również życzę powodzenia, jednak praca to door to door .

Zofia
Nazwa działu: Handlowy
@Zbigniew

poza tym doswiadczenie nie jest wymagane

niki
Nazwa działu: Handlowy
@Zofia

no i firma się zlikwidowała !

Zuzia
@niki

Jakieś szczegóły?

Aneta
@niki

@niki Skąd te wiadomości? Chętnie poznam szczegóły. To fakt, że na FB Esgroup ostatnie zdjęcia z biura są z lata zeszłego roku, ale to jeszcze nie świadczy o likwidacji firmy.

Mariusz

Atmo fajne super nowe biuro fajni klienci dopiero zaczynam

Weronika

Jestem po wstępnej rozmowie, wszystko jest klarowne i przejrzyste, fajny szef, super klimat :)

Tak1Nie2
Jaca
@Weronika

XD Kazali ci z pistoletem przy głowie pisać takie wysrywy z szablonu?

Tak3Nie
Xxx
@Weronika

Rzeczywiście jest spoko gościem, ale uważaj, bo tyle kombinowania i cwaniakowania ile tam jest to nigdzie nie widziałam. Kwestia czasu aż zaczniesz zauważać.

Lidia
@Xxx

Widzę, że sporo wiesz na temat firmy Esgroup. Mam zatem ogromną nadzieję, iż zechcesz się z nią podzielić. Interesuje mnie spróbowanie w niej swoich sił, lecz nie mam doświadczenia. Myślisz, że miałabym jakieś szanse w procesie rekrutacji?

Artur

Firma nie nazywa się już Appco tylko connect 2, są inne zasady, kryteria oraz wynagrodzenie! Standard oraz zarobki poszły w górę, pracuje już pół roku i jest mega atmosfera, potwierdzam ze właścicielem esgroup Gdynia jest taki Bartek który jest naprawdę profesjonalistą

Xxx
@Artur

To ile teraz płacą za 1 PZ?

Dominik DE Cocco

Moim zdaniem to jest fajna praca. W Gdyni dużo się pozmieniało, zmienił się szef, stawki oraz klient. Umowę jak ktoś chce ma o prace, za dojazdy kasa jest zawracana i pracujemy 8 godzin dziennie, jeśli ktoś chce zarabiać 3/3,5 tys na rękę pracuje dodatkowo w sobotę, szkolenia z zakresu pewności siebie, komunikatywności i sprzedaży są bezbłędne, można się dużo nauczyć, atmosfera jest (usunięte przez administratora) Wszystko jest do dogadania, pracuje 3 miesiące i już zarządzam 3/4 osobowym zespołem, śmieszna mnie komentarze ludzi którzy tam nie pracują i się wypowiadają bo naprawdę dużo się zmieniło, polecam ta prace każdemu kto przyjdzie i zobaczy to na własne oczy, pozdrawiam

Bolt

Fotowoltaika

DexterDuu

Fajna praca :) Lubię pomagać :)

Tak2Nie2
Warchoł
@DexterDuu

Co, za półdarmo lubisz pomagać, niewolniku z wypranym mózgiem? Coś tam jesz w ogóle, mieszkasz gdzieś, czy kiblujesz w squocie albo chacie rodziców i uważasz, że będąc wyzyskiwanym za 2k/msc jesteś misjonarzem dobra?

sadbuttrue
@Warchoł

gdzie jeszcze z wypłaty musisz dać na dojazd w różne miejsca i obcych ludzi prosić o możliwość skorzystania z toalety.

Amigo

super praca na wakacje i na stałe

TakNie1
Admin

Megaaaaaaaaaaaaa

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

zarobki dobre? żart atmosfera? żart żartobliwie nam się tu porobiło, nie nawidze, gdy ktoś robi propagande. Tak to w telewizji publicznej albo na wschodzie.

Tak5Nie
Anonim

Robota jest prosta! Sprzedaż bezpośrednia danych produktów czy to komercyjnych czy to biznesowych, można się dużo nauczyć, szkolenia wewnętrzne są spoko, atmosfera MEGA, szef menager tez pozytywny, czekam na rozwój wydarzeń :)

Tak2Nie1
Anonim

Pracowałem tam jakiś czas :) musiałem wrócić na studia, fajni ludzie, fajne doświadczenie, dużo się nauczyłem POLECAM

Anonim

Mi się podoba, unicef jest świetny i jest mega atmosfera, ten szef Bartek to jest naprawdę gość można na nim polegać , zarabiam 800 zł tydzień w tydzień i uczę się mnóstwo nowych fajnych rzeczy Polecam każdemu, szkoła życia :)

Tak4Nie1
Anonim

Te wszystkie próby obrony tej firmy są bezsensowne. Nie macie naprawdę dobrych argumentów. Widać, jak wami ludzie manipulują, w końcu wierzycie, że to najlepsza praca na świecie, bo wy coś osiągnięcie, otworzycie własne biura i zaczniecie zarabiać cebuliony itd. Poszukajcie se co innego, a nie marnujecie swój cenny czas na łażenie po domach i oferowaniu wpłat na konto UNICEFU. Nie wiem, skąd bierzecie pomysły o tych wirtualnych spacerach, skoro to zwykła akwizycja polegająca na świadomej manipulacji wpłaty na dzieci, gdzie nawet wasz młody szef bierze w tym udział. Szkoda młodości na taką "pracę" i tyle.

Nika

Czuje się jak w wilku z Wallstreet, fajna atmosfera super szef :)

Tak4Nie3
Wilczyca
@Nika

Jak w wilku z Wall Street powiadasz? Ktoś tu chyba niezbyt uważnie film oglądał, a na pewno nie wyciągnął odpowiednich wniosków. Zamiast podniecać się wątpliwą wizją kariery, radzę zacząć myśleć samodzielnie i zmienić pracę.

Gilewski

Idealna praca na wakacje oraz na stałe, każdy znajdzie coś dla siebie, super produkty, świetne Atmo oraz możliwości rozwoju

Prawda i Tylko Prawda

Super atmosfera Fajni ludzie Mega produkt Elegancki SZEF Zarobki spoko Dużo podróży

Tak2Nie3
Prawda i Tylko Prawda

Fajna atmosfera Dobre zarobki Fajne produkty Podróże Piłkarzyki Spoko SZEF Mega zakręceni ludzie

PrawdaiTylkoPrawda

Tak, rzeczywiście jest to cudowna praca. Tak cudowne jest chodzenie po domach, ża aż właścicielka we własnej osobie to robi. Widocznie wcale taka bogata i niezależna nie jest. Mam małą radę dla Was wszystkich pracujących: znajdźcie sobie prace, która pozwoli Wam zachować resztki ludzkiej godności ;). Dziękuje za uwagę.

Tak10Nie
TSK

Praca jak każda inna, sprzedaż to sprzedaż. Fajnie ze są piłkarzyki i fajna atmosfera

Clarion

Tak2Nie1
Marek F.

Pracowałem tam jakiś czas, niestety musiałem wrócić na studia, fajni ludzie, fajne doświadczenie, dużo się nauczyłem

Kamil

Jestem zaskoczony atmosfera i profesjonalizmem panującym w firmie, ten cały szef jest mega spoko, jutro idę na dzień obserwacyjny

Marcin

Potwierdzam! Firma esgroup mega profesjonalizm! Super klient, fajny zespół, pracuje 2 tygodnie i zarobiłem 1500zl, Szkolenia z rozwoju osobistego

Tak1Nie2
Arczibald

Nooo dużo się zmieniło! Fajny ten manager i praca dla google to prestiż, jestem bardzo zadowolony

Tak2Nie3
Player

Haha jakie domy? Jaka czarna pani? Biuro przejął taki młody łepek z Warszawy który wygląda na ogarniętego. Praca polega na sprzedaży wirtualnych spacerów po firmie, atmosfera spoko zarobki w porzadku, ale trzeba być ogarniętym, pozdro

Zostaw opinię o Esgroup Poland Sp. z o.o. - Gdynia

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Esgroup Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podole 60