Opinie o JW STEEL CONSTRUCTION w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JW STEEL CONSTRUCTION. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JW STEEL CONSTRUCTION o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JW STEEL CONSTRUCTION w Szczecin

Stefan

Chyba nie dla wszystkich jest praca w firmie. Tu trzeba pracować bo firma to dobry pracodawca

Szefunio

Witam chciałem wystawić opinię negatywną o tej firmie bo to (usunięte przez administratora) i jeden wielki kołchoz, odradzam wszystkim prawilnym spawaczą i monterom pracę w tej firmie. Dla wtajemniczonych przesyłam przekaz pod skrótem.... (usunięte przez administratora)

wsciekly

Jeden wyzysk ukraincy sa lepiej traktowani jak Polacy oni moga pic alkohol w szatni podczas pracy a kierownik spod namiotu Marcin widzi to ale oczywiscie nie zglosi tego prezesowi bo dostaje od ukraincow lapowki w postaci papierosow i alkoholu gdzie w tym momencie jest prezes pytam widzialem to osobiscie i za to zebym nie doniosl do prezesa za to 4 miesiace temu polecialem z pracy gdzie tu sprawiedliwosc jest

Przeżył
@wsciekly

Sam widziałem jak gufi bierze od ukraińca butelkę owiniętą (usunięte przez administratora) jak długi, nawet nie myśli jak ustawić zespół do pracy bo myśli o bełtach , jak pracować tam to nie pod namiotem

zdziwiony

Cóż firma na pierwszy rzut oka wydaję się ok lecz gdy tylko wejdziemy na halę patologia totalny brak ładu składu i co kto ma robić, praca po 10h plus przerwa 30 min oczywiście zabierają z pensji stawka na początek to 13 zł później przejście na własną działalność jak nie to zwalniają. Pełno sprzedawczykow i pseudo fachowców. Jeżeli chodzi o szkole spawania to wygląda mniej więcej masz blaszki i sobie spawaj czyli generalnie nic się nie nauczysz, jedyny plus to obiady za pół ceny. Ogólnie wielki negatyw.

Pan Hudini Mistrz Ciechocinka
@zdziwiony

Byłem pracowałem w JW robiłem kurs jako spawacz Pan Heniu mnie uczył a to co ty gadasz zwykła bzdura jeśli chodzi o działalność gospodarczą to tak jest w ciągu roku od stawki 13 zł na godzinę wzrasta do 16 do 19 zł więc wiem co mówię

Mistrz
@Pan Hudini Mistrz Ciechocinka

Hudini... Heniek to twój dziadek... A ty jako spawacz byles posmiewiskiem.. Dziadek za ciebie w przerwach robił. Ledwo co na Ciechocinku szlifowac umiales... Zenada

Monter

rozmowa przebiegla pieknie do momentu haosu majstrow

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Karma

Przecież gufi z pod namiotu to ograniczony leser prostak.wszedzie gdzie wcześnie pracował jako pracownik był wyrzucony bo się nienadawal lub przychodził wczorajszy.pracowałem w 2 zakładach i mam o nim takie zdanie jakie sobie wyrobił również na starych Policach pod monopolowym co weekend z patusami wystaje i żadnemu chyba jeszcze pracy niezalatwil bo Ukraińcy to mu bez kitu w łapę dają. Piesek Prezesa i ma jeszcze przy nodze takich 2 co mu wchodzą tam gdzie słońce niedochodzi.matkę by sprzedał. To przecież tylko gufi.Zycie wszystko zweryfikuje

szczery

Witam chcialbym wiedziec czy Prezes wie ze jego kierownik o ksywie GÓFI o imieniu MARCIN bierze lapowki od ukraincow w postaci wodki i papierosow za to ze przyjmuje ukraincow kolegow i znajomych kiedy w koncu prezes otworzy oczy co do jego kierownika wlasnie przez niego zwolnili najlepszego szlifierza trzymamy kciuki za naszego kolege zeby wrocil do nas spowrotem mam nadzieje ze prezes to przeczyta i przywroci nam najlepszego szlifierza do pracy Prezesie otworz oczy masz podwladnego gófiego ktory bierze lapowki caly zaklad pracy to wie i sie smieja z prezesa ze jest slepy i ufa mu opinia idzie w swiat

zawiedziony
@szczery

szczera prawda zgadzam sie z ta opinia pracowalem tam i osobiscie widzialem jak kierownik marcin(gófi) bierze lapowki od ukraincow i zeby to nie dotarlo do prezesa zostalem zwolniony nawet nie wiedzialem za co prezesie otworz oczy caly zaklad sie z ciebie smieje ze nic o tym nie wiesz a caly zaklad pracy wie o tym

Weronika

@Pan hudini, czyli jak widać opinię są mieszane, a te negatywne często niewyjaśniane, jak te, które pisał użytkownik @leonardo. Dobrze wiedzieć, że można liczyć na takie stawki, ale jak odniesiesz się do wypowiedzi @fgghj.. co prawda sprzed roku, ale czy takie warunki nadal mają w JW STEEL CONSTRUCTION miejsce?

Weronika

@leonardo, co masz na myśli?

fgghjbhjfthvbhjgghvgh

Pracownicy niszcza toalety? Ze sciany sa pelne plesni i grzyba w wszelakiej postaci to wina pracownika? Na bramki specjalistyczne firme stac a na remont juz nie. Majstrowie sa falszywi i klamia na okraglo. Premie dostaja wazeliniarze i uprzejmie donoszacy. Kapusie sa na kazdym kroku.

we

@leonadro no a wiadomo z jakiego powod tak jest ??

leonardo

witam ODRADZAM jedna wielka mafia i wyzysk... byłem widziałem.

oszukany

witam nie polecam tej firmy rozmowa o prace z prezesem celujaca ale jaja wychodza pozniej jak majstry sie pojawiaja praktycznie nie wiedza co sie na robocie dzieje polowa to polglowki bez szkoly jak ktos wie wiecej od nich to go zniszcza beda robic wszystko by byl zwolniony tak zrobil majster zbyszek ze mna. Tam trzeba byc jak piesek majster powie piesek robi a jak nie to do prezesa doniesie i do tego nawymysla by na jego kozysc poszlo frajerstwo jednym slowem....

oszukany

gary

Witam, krótko i na temat: -Spora rotacja ludzi -Wyzysk -Brak szacunku dla ludzi -Okropne warunki sanitarne Jednym słowem CYRK

On

Szanujcie sie

B znany w firmie

Ci co pracują dobrze napewno nie narzekaja Firma pomogła nie jednemu przeżyć do wypłaty Firma solidna wypłata na czas Dzięki pracodawcy pozdrawiam

PRAWDA

JEŻELI KTOŚ MYŚLI O PODJĘCIU TAM PRACY TO NIE POLECAM NIE WARTO.

ja chcialbym napisac ze dobrze mi sie tutaj pracuje wiem ze osoby nowo przyjete maja tez na poczatek 16zl wiekszosc narzekajacych osob ktore sie zwolnily jakos szybko wrocily na kolanach do tej firmy pieniadze sa na czas pseudo fachowcy jak ktos napisal tworza bardzo trudne konstrukcje toalety niszcza pracownicy tak zwani patole buraki co sraja gdzie popadnie tylko nie do dziury osoby ktore pracuja bardzo solidnie dostaja rownierz premie a osoby ktore pisza negatywne komentarze to lesery co zostali zwolnieni za przesiadywanie w kiblu po 5 godzin i teraz sie mszcza bo nie moga wrocic a by chcieli firma sie rozwija sprzety sa kupowane wedlug zapotrzebowania szefowie pomagaja w roznych problemach mysle ze pracuje w jednej z najlepszych firm

YXZ

Osoba opisująca tak firmę sama jest z patologii! Warunki sanitarne sami sobie stwarzają pracownicy. walka o 30 min odliczania przerwy a ile razy w ciągu 10 godzin macie czas na kawke czy na głupoty z 10 godzin pracy wychodzi wam 7.5 gdzie pracy. czas się wziąć za robote a nie oczerniac firmę i ludzi w niej pracujących. za oczernianie osób grozi kara grzywna. Widziałeś kiedykolwiek ze ten pseudo "królik" był pod wpływem alkoholu albo nawet spożywał go po za praca w twoim towarzystwie ? popatrz na swoją rodzinę a nie się czepiasz jego. A co do organizacji skoro mówisz ze jej nie ma to dlaczego nie zostałeś majstrem skoro tak dużo wiesz ? Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz bo to świadczy o braku twojej inteligencji i nie tylko. Pozdrawiam;)

mati

NIE polecam tej firmy, w firmie jest kołchoz, patologia, wykorzystują ludzi, odpisują 30min za przerwę więc jeżeli pracuje się 10h to w rzeczywistości jest 9,5h. Dają umowę zlecenie potem działalność na początek 13zł za metry spawów proszkiem a na działalności około 20zł + samemu trzeba opłacić zus (...) 0 jakiejkolwiek organizacji, głównym majstrem spawalnikiem jest alkoholik z kompleksami i problemami psychicznymi niejaki "królik" (współczuję jego rodzinie) 60% firmy to ukraińcy.... Warunki sanitarne to tragedia do toalety strach wejść... Jednym słowem złodziejstwo i patologia nic więcej, praca dla mało ambitnych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o JW STEEL CONSTRUCTION - Szczecin

• Jak się pracuje w JW STEEL CONSTRUCTION?

Zobacz opinie na temat firmy JW STEEL CONSTRUCTION tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JW STEEL CONSTRUCTION?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JW STEEL CONSTRUCTION?

Kandydaci do pracy w JW STEEL CONSTRUCTION napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JW STEEL CONSTRUCTION