Opinie o JW STEEL CONSTRUCTION w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JW STEEL CONSTRUCTION. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JW STEEL CONSTRUCTION o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JW STEEL CONSTRUCTION w Szczecin

A wiec tak odradzam ponieważ spóźnienia z wypłatą brak ciuchów na hali minus 7 a nawet ocieplaczy nie ma brak posiłków regeneracyjnych brak ppk brak 50 i 100 za nadgodziny 3 toalety na 60 ludzi na szatni jeden na drugim sie przebiera szafki nawet w umywalni totalna katastrofa

To prawda! Szatnia przepełniona., że strach się ruszyć aby kogoś (usunięte przez administratora) nie trącić. Szafki stoją nawet w umywalni przy zlewach. Wilgoć taka, że ręczniki prędzej grzyba dostaną niż wyschną. Kolejka pod prysznic a woda ciepła ograniczona, tak WIEC OSTANI MYJĄ SIĘ W ZIMNEJ.

Na hali zimno jak w psiarni, BRAK POSILKÓW REGERACYJNYCH o BRAKU CIEPŁEJ ODZIEŻ OCHRONNEJ nie wspomnę. Art. 232. [Obowiązek zapewnienia profilaktycznych posiłków i napojów] Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych, nieodpłatnie, odpowiednie posiłki i napoje, jeżeli jest to niezbędne ze względów profilaktycznych. Rada Ministrów określi, w drodze rozporządzenia, rodzaje tych posiłków i napojów oraz wymagania, jakie powinny spełniać, a także przypadki i warunki ich wydawania.

Czy nowo zatrudnione osoby w JW STEEL CONSTRUCTION otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mariusz Nowy wpis

Wypłaty nie na czas. Masakra. Na дoдatek brak ciepłej wody. Szlifujesz cały дzиeń a potem wracasz autobusem cały brudny.

Pracownik Nowy wpis

Andrzej Nowy wpis

Monter

rozmowa przebiegla pieknie do momentu haosu majstrow

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy firma JW STEEL CONSTRUCTION kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Domel

Czy to prawda, że odpisywane jest 30 minut z dniówki za przerwę, oraz niema dodatku za pracę w nadgodzinach (50%,100%)?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie JW STEEL CONSTRUCTION?

Kristian

Zasadniczo od 6 do 16 oraz od 16 do 2 w nocy.

Julia
@Kristian

A jaka jest w ogóle oferowana stawka w firmie? Jesteś z niej zadowolony? Tak dopytuje bo jestem ciekawa ile może wynosić miesięczne wynagrodzenie w JW Steel Construction :)

Załoga JW

Dziękujemy Panu prezesowi za życzenia świąteczne oraz za wspaniałe paczki. Życzymy wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku. Dziękujemy za traktowanie nas na równi z mistrzami i biurem.

Seba od Grażyny
@Załoga JW

Jakie paczki??

Pracownik fizyczny jest traktowany jak popychadło. Ma przyjść, robić za dwóch i nic mu sie nie należy. Można powiedzieć, ze jest traktowany jako przysłowiowy (usunięte przez administratora) Zero socjalu, brak umowy o prace (tylko działalność lub zlecenie). Brak jakichkolwiek benefitów czy premii... Są wyjazdy do Holandii, ale firma woli wziąć pracowników z zew. firm, niż dać zarobić swojemu człowiekowi. Szef nie potrafi nawet złożyć (usunięte przez administratora) życzeń na świeta, nie wspominając juz o paczkach czy bonach, jak to robią szanujące sie firmy. NAJLEPSZE - praca na hali po 8h, w tym 15minut przerwy, za które nie jest płacone, kabaret. Jak pracujesz do 14 a o 13:50 staniesz i czekasz na "fajrant" to wielka afera bo przeciez "szef płaci do 14-stej"...

Sławomir

Fajnie że podzieliłeś się swoim doświadczeniem, jednak widzę że Twoja opinia nie jest zbyt dobra. Może jednak wymienisz też pozytywne aspekty pracy w JW STEEL CONSTRUCTION? Czekam na to co mi powiesz w tym temacie, daj znać.

xxx

jestem pracownikiem firmy od 7 lat.firma jakich wiele ogólnie jest ok

Jaki dress code obowiązuje w JW STEEL CONSTRUCTION?

Irek

Koszule hawajskie.

ok

pracowalem i wiem ze zle opinie tylko tych co im sie wszystko nalezy za darmo bo im sie robic nie chce

Mariusz Gonciarz

Byłem na wyjeżdzie w Szkocji i zostałem (usunięte przez administratora) .Brak umowy,na spotkaniu mowią ci,ze masz 18Euro na godzine jako dochodzący.Po powrocie czekasz długo na pieniadze i oczywiscie okazuje sie ze stawka sie zmienila na 15 Euro.Płaci w złotowkach,nie wiadomo po jakim kursie liczy.Jestem 324 Euro w plecy.7 dni trwała podróz w te i z powrotem.Tez nie zostalo to rozliczone.Nikt nie odbiera od ciebie telefonu.

Irek

Jaką macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować i zastanawiam się czy będzie trudno?

Pracownik1
@Irek

Miałem okazję pracować w JWSC. Jesli chodzi o atmosferę, bywa różnie-wszystko zależy od humoru szefa Waldemara, który nie zawsze zachowuje się stosownie. Wielu współpracowników jest dwulicowa. W firmie bardzo często panuje chaos, a pracownicy są zwalniani z dnia na dzień

@Pracownik1

Jak to pracownicy zwalniani są z dnia na dzień? To na jakich umowach podejmujecie pracę dla tej firmy? Przy umowach o pracę są przecież okresy wypowiedzenia, przy odpowiednim stażu to nawet kilka miesięcy.

Pracownik1
@Weronika

Zgadza się, pracownik jest zwalniany, dostaje pensję za następny miesiąc ale ma się nie pojawiać w pracy

Sławomir
@Pracownik1

Możesz dodać na jakim poziomie było wynagrodzenie kiedy pracowałeś w firmie? To ważny aspekt zatrudnienia, więc liczę, że dodasz informacje na temat systemu premiowania i dodatkowych benefitów.

Robert

Dla mnie opinia byłego pracownika jest zawsze nieobiektywna. Idealnie to nigdzie nie jest ,ale ja nie mam powodu do narzekania.

Nie polecam pracy w tej firmie, nadgodziny nie są wypłacane tylko godzina za godzine,jak się zwolnisz odciągna ci z wypłaty za wszytko włącznie z ubraniami roboczymi i nie mowie tu o kimś kto pracuje pare mięs.i się zwalnia tylko o pracy rok i dłużej.Zawsze brakuje jakiś godzin na wypłatę,trzeba chodzić i wyjaśniać.Umowy śmieciowe albo działalność innej opcji niema.Ponad połowa pracowników to Ukraina plus Azja.Polacy są mniejszością.Majstrowie to zwykli poganiacze, nie liczy się fachowiec tylko sztuka.Nastroj w firmie jak w kołchozie nie można stanąć na dłużej żeby odsapnąć bo zaraz majster leci,monitoring lepszy niż w więzieniu,kamery na każdym kroku.Jesli ktoś w odpowiedzi napisze ze to nieprawda to jest raczej jakimś przydupasem w firmie których w niej nie brakuje.Omijac z daleka.

Neutralnie Normalny

Moja opinia o firmie Pana Janusza jest bardzo pozytywna w sensie kordynacji poprzez kierownictwo kadry kierowniczej.Uwazam ze pracownicy naszej firmy maja adekwatne wynagrodzenia do swoich mozliwosci oraz zangazowania w prace jaka wykonuja z chcecia poprzez dobra atmosfere ktora panoje wsrod prascownikow pracojacych. Poza!!! namiotem nadzorujjacym przez Marcina majstra ktory buntuje przeciez miedzy soba pracownikow i nie tylkoNiedazy sympatia pana Janusza sympatia i szacunkiem jak rowniez kadry.Wstyd za tego zakalca i kompromitacja.Słuchy chodza ze dolozyl swoje marne 3 grosze do pozbycia sie naszych kolegow z azjii co niekorzystnie wplynelo na finanse i renome firmy.Pozdrawiam kolegow po fachu zycze sobie jak innym pozbycia sie chwastu.(Szanojmy sie!!!! )

Jany
@Neutralnie Normalny

(usunięte przez administratora)jeszcze tam pracuje?

Weronika

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Nowy? @Nowy, a może znasz już odpowiedź na swoje pytanie i możesz się nim z nami podzielić? Czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? A może już złożyłeś swoją aplikację? Trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy na odpowiedź.

Witam Jaka jest obecnie sytuacja w firmie?

Weronika

@Neutralnie Normalny, możesz dla nas napisać o temacie dodatków do pensji w firmie JW STEEL CONSTRUCTION? Chętnie dowiemy się więcej informacji dotyczących aktualnego rozwoju tej firmy oraz kwestii płac. Proszę byś mógł nam przybliżyć temat atmosfery w dłuższych słowach, będziemy niezwykle wdzięczni za twoją kolejną opinie w tym wątku. Zachęcam także inne osoby do pisania nowych komentarzy!

Zostaw merytoryczną opinię o JW STEEL CONSTRUCTION - Szczecin

• Jak się pracuje w JW STEEL CONSTRUCTION?

Zobacz opinie na temat firmy JW STEEL CONSTRUCTION tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JW STEEL CONSTRUCTION?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JW STEEL CONSTRUCTION?

Kandydaci do pracy w JW STEEL CONSTRUCTION napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JW STEEL CONSTRUCTION
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Nehringa 75
    71-836 Szczecin