Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

jadzia

Ile płacą % za sprzedaż? Ktoś wie ?

bez niku
@jadzia

Posty mówiące prawdę o firmie nie są publikowane żal

monika

Z niektórymi można się zgodzić.Mie ma nic za darmo,więc Wam też nikt za siedzenie w domu nie zapłaci i za nie odbieranie tel.Ja pracuję 1,5 roku. Na start dostałam rejestr 68 klientów i zarabiałam między 800,a 1100zł. Teraz mam 136 klientów tylko dzięki swojej pracy,a pracuję 3dni w tygodniu po 4 godz. To chyba nie jest wiele i moje zarobki miesięczne wynoszą obecnie 2400zł/3200zł.Czyli nic za darmo.Pracuję to mam.Oprócz tego mam 4 dni wolne,więc po co mi urlop?A nawet z tym nie ma problemu,bo zgłaszamy w naszej sekcji kierownikowi,że chcemy wolne i albo On sam robi Nasz teren,albo dzieli na kilku doradców i też jest zrobione. Ale jak ktoś pisze,że nie odbiera tel. nie jeżdzi do trudnych klientów,nie szuka nowych,to nie dziwne,że mało zarabia.

ROM

Wiadomo już do 1000 zł podziękowanie w formie sm-s od kier. za 1000 -2000 zł podziękowanie w formie telefonu od kierownika a 2000 - 3000 zł podziękowanie w formie sm-sa od R0m ( bo do śmieci jak wy nie dzwoni) za 3000 -6000 zł podziękowanie w formie Sm-s z centrali ( zaszczyt) a Każda pożyczka powyżej 6000 zł AŻ AŻ AŻ AŻ AŻ AŻ AŻ AŻ AŻ 1 zł ( pamiętać brutto) od 1000 zł zobowiązanie ze w przeszłym tygodniu macie sprzedać 2 x 10 tyś A teraz tankować samochody i na ulicę żebrać po pożyczki

gość

Od 22 tygodnia obniżają z 5 % na 4 % PARANOJA!!! Ale oczywiście kierownicy mówią że będziemy zarabiać więcej hahaha .Czy ktoś wie czy i ile będą płacić % ze sprzedaży?

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne w siedzibie firmy Provident. W moim osobistym odczuciu bardzo nieprofesjonalne podejście, które już trochę dziwi w tych czasach i w tak dużej firmie. Spotkanie umówione na konkretną godzinę odwołane na ostatnią chwilę smsem, odwołanie z powodu jak to Pani koordynator określiła "emergency". Ok, zdarza się. Natomiast jeśli jedziesz spoza Warszawy może stanowić to problem. Niemniej jednak chcesz dać temu szansę, firma wydaje się ciekawa i czujesz, że skoro się zobowiazałeś do stawienia na rozmowie to jesteś na tyle odpowiedzialny by dokończyć temat. Spotkanie ostatecznie przełożone na dzień później. Samo spotkanie trwało godzinę i przez tą godzinę Pani wytrwale zadawała proste, niekiedy powtarzające choć inaczej sformułowane pytania, które czytała ze swoich kartek. Całkowity brak umiejętności miekkich, słuchania, komfortu, poprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu czy chęci poznania kandydata. Rozmowa w dużym skrócie w moim odczuciu sztywna i dziwna, ale może to kwestia braku doświadczenia w prowadzeniu przez Panią rozmów rekrutacyjnych. Na koniec informacja o szybkim przekazaniu decyzji odnośnie rekrutacji... No cóż, minęły 2 miesiące i pomimo maila do Pani koordynator, raczej już się nie doczekam informacji o wyniku;) może i dobrze. Radą dla firmy jest na pewno poprawienie jakości prowadzenia procesów rekrutacyjnych lub nie dopuszczanie do prowadzenia ich przez osoby niedoświadczone w tym obszarze.

Pytania o charakterze scenek rodzajowych (co by było gdyby, co by kandydat zrobił w sytuacji)

doradca

pisac po znajomych nd a nie marudzic. ja juz 7 mam. łatwa i szybka kasa. Ci samo co rok temu na akcji kalkulacji

była dk

Providencie tak trzymać!!!!!!! provizja 4% to ok 3 % po odliczeniu podatków np rata 30 zł x 3% to dla doradcy ok 90 groszy ( jak odzyska ratę!!!) płaci ok 50%!! klientów realnie średnio za wizytę to wychodzi 45 groszy ale to i tak za dużo więc z tego głupkowaci doradcy muszą odłożyć na paliwo na dotarcie do klienta połączenia i koszt utrzymania samochodu każdy liczyć umie. Providencie idźcie dalej niech doradcy mają 1 % ale niech dopłacają uzbiera w tydzień 100 zł to doradcy niech wpłacają na korporacje 1 zł.Paliwo praca samochód telefony praca w ramach wolontariatu jak stać ich na pracę dla providenta to są bardzo bogaci bo biednego nie stać na dopłacanie do pracy. A co jak dają rade za 3% to jak dopłaca 1 to nic się nie stanie Tak trzymać na - 1 % a co niech doplacaja

dk

W Polsce podwyżki w Providencie obniżki z 5% na 4% BRAWO !!!!!!!!!!!!! A teraz zebrać po za 10 groszy HA HA HA

Z 5 na 4 procent haha

Mnolo

Od 22 tygodnia prowizja 4% za zbiórke.

dk

Hej Na dniach kończę współpracę z nimi jako doradca bo ba dziś dopłacam a zarobków brak ale nasza kierowniczka mówi abym się wstrzymała bo mają zmienić prowizje wie ktoś coś czy planują zmiany czy dalej wyzysk

dk była

NIKT WAM NIC NIE DAJE ZA DARMO WIĘC TAK SAMO NIE RÓBCIE NICZEGO ZA DARMO ( A NAWET DOPŁACAIE TRACAC NA PALIWO I INNE) PRACUJĄC ZA DARMO TYM SAMYM OKRADACIE SWOJE RODZINY proszę pamietać o tym kier ds rozwoju 4000 - 5000 zl pus samochód urlopy peły pakiet socjaly romy 5000- 10000 zl pus samochód urlopy peły pakiet socjaly itd 10000 wzwyż Doradcy 100 zł tygodniowo minus paliwo samochod połączenia roliczenia zostaje go.....wo wiec z kogo zyją w/w ????

Skarlettttt

Mylisz pojęcia , narzekacze, że ciągle jest źle, że ciągle coś nie tak są wszędzie. Ale na pieniądze trzeba zarobić. Pracą. Nie obijaniem się. Swoją ciężką pracą.

Xyz

Masz rację pracowałem w firmie jako dk sześć lat ,sześć lat stresów poczucia że czegoś nie zrobiłeś poczucia winy za wszystko ......

DK warszawa

Agencie -to była Akcja -Kalkulacja a co do obecnej Promocji to może i Fajna ale nie zapomnij o jednym Parametrze NET

Felietonista
@DK warszawa

Podziękujmy gowork.pl za umożliwienie dokonywania obiektywnych wpisów pochwalnych o firmie provident. Bo na innych portalach to się nie ładnie czyta o korporacji provident a tu zaraz się wykreśla.

Dk

Pożyczka za 0 zł to tylko łatwiejsze odstąpienie od umowy dla klienta który nie musi pojawiać się w biurze tylko jelonek dk przyjdzie i odbierze gotówke. A w firmie ogłupiają Cię, ze maja super produkt i teraz to już musisz tuzin nd tygodniowo podpisywać.

agent

W firmie znowu "ratuj się kto może", czyli pożyczka na miesiąc za "0", już temat był ćwiczony, nazywał się "sprawdź nas", efekt, napisane dużo umów i same zwroty i DK, jak zwykle na lodzie

Wesoły DK

DK nie odejdą zostaną do końca. Będą trwać na Posterunku za wszelką cenę

Dk

Gdyby było tak jak w tym momencie piszesz to nikt w tej firmie by nie pracował :) pozdrawiam narzekających

@Dk

Fakt doradców coraz mniej a chętnych brak do końca roku struktura będzie 1 doradca już dopłaca do providenta - 1 dm zarobki ok 5 tyś miesięcznie- 1 rom zarobki ok 10 tyś miesięcznie - itd. -itd. Na dziś już nie ma kto służyć (nie mylić z pracą) na tych co na etatach a zapowiada się ciekawy rok.

DK

W jakiś dziwny sposób znikają posty prawdziwe , ale niewygodne dla Providenta. szkoda się wysilać i pisać.

Dk

Bredzisz ? Prosze Cie.. Tak jak sie klientow nauczylo by placili po 10 zl tak samo mozesz ich nauczyc by placili wiecej stopniowo zwiekszajac rate. Ale jak sie jest do du...py doradca to sie nie chce i na wszystko macha sie reka. Troche checi i zaangazowania bo przez takich jak Ty firma ma zle opinie. Dla przykladu majac ok 130 klientow jestem w stanie zarobic ok 400 zl tygodniowo minimum i nie pisze po 3,4 nd tygodniowo. Przejzdzam w tygodniu ok 230 km. 30 zl kosztuje mnie przejechanie 100 km. Auto dostaje po tylku ale zarabia tez na siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Provident Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Provident Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provident Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Provident Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Provident Polska S.A. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Provident Polska S.A.