Instytut Skutecznej Edukacji

Gdańsk

Opinie o Instytut Skutecznej Edukacji

delma

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku zawiadamia o wszczęciu postępowania w trybie art. 25a ust. 1 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym pod sygn. GD VII Ns-Rej. KRS 15090/17/273 w stosunku do: INSTYTUT SKUTECZNEJ EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ostatni adres siedziby: 80-855 Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1/1508, KRS: 455944, o rozwiązanie spółki bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i wykreślenie jej z Rejestru KRS. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu spółki bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i wykreśleniu jej z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i zarządzić wykreślenie go z Rejestru. KONIEC ISE I SZANS NA ODZYSKANIE PIENIEDZY

@K.Krz.K 20.07.2017 18:30
Trzeba pozywać zarząd. To typowe działanie dla pana Ogonowskiego. Jest naprawdę dużo osób poszkodowanych. Teraz ma nowa spółkę...

Mowiac szczerze nie chce mi się walczyc. Na wydanie obecnegonakazu zaplaty i klauzuli sąd potrzebował ponad rok. Do tego jeszcze bezradny komornik i jego koszt. Żeby pozwać zarzad albo Ogonowskiego z powodztwa cywilnego musiałabym wynajac prawnika (juz na Google za wysokie progi) a to koszt ktory prawdopodobnie przekroczy moje 800zl a i tak nie ma pewnosci ze cos by ugrał.

@delma 24.07.2017 17:28

A co do REWER-su to nie jest to nowa spółka. Istnial juz wcześniej a napewno jak jeszcze ERASMUS zmieniał.nazwę na ISE nawet kalendarz dostalam:-/

nickkk

Instytut Skutecznej Edukacji, Akademia Kształcenia Omnibus albo ODN Rewers to wszystko jedno i wielkie oszustwo! Pracowałam, większości wynagrodzenia nie dostałam

HANS
@Merpan 20.02.2017 20:33
Jak to zrobić? Ja z nimi walczę już 1,5 roku i nic nie ugrałam, ale nadal walczę

DROGA DO ODZYSKANIA PIENIĘDZY NIE JEST KRÓTKA ALE DA SIĘ TO ZROBIĆ. POLUBOWNIE NICZEGO NIE ZAŁATWISZ BO FIRMA OD DAWNA NIE ISTNIEJE. NIE DODZWONISZ SIĘ DO ŻADNEGO Z DYREKTORÓW ANI PREZESA, KTÓRY MA JUŻ NOWĄ SPÓŁKĘ I ZMIENIONY NR TELEFONU. ZŁÓŻ WNIOSEK DO SĄDU. DOSTANIESZ NAKAZ ZAPŁATY I SKIERUJ TO DO KOMORNIKA. JAK TO NIE POMOŻE TO MOŻESZ PRZECIEŻ SKARŻYĆ ZARZĄD O WYPŁATĘ ZALEGŁEGO WYNAGRODZENIA. A JEŚLI TO NIE POMOŻE TO ZOSTAJE CI POZEW SAMEGO PREZESA. JAK WIĘC WIDZISZ NIE JEST TO KRÓTKA DROGA I WIĘKSZOŚCI SIĘ NIE CHCE ALE MOŻE WARTO PRÓBOWAĆ.

@HANS 13.06.2017 07:00

Masz rację. Moja sprawa jest u komornika ale ten nie ma z czego ściągnąć myslałam tak jak piszesz o pozwaniu prezesa ale czasw jakim to sąd miele zniechęca. Mnie firma wisi ok 700zł w sumie stracilam czas bo nie dojeżdżałam, ale wiem ze sa ludzie ktorym kwoty sięgaja 3-4 tysięcy i musieli połowę z tego wyłożyć na dojazdy. Ale wakacje przede mną. ...i niewykluczone że się zmobilizuję????

ilona

przeciez ich obowiazkiem jest wyslac pit pracownikowi, nie moga tak postepowac, poza tym jezeli bylyscie zatrudnione na umowie o prace badz jakiejs innej to nie musiscie sie matrwic bo oni dostana kare nie wy

delma

Ola ma rację. A kłopotów z wyplatami do listopada 2015 faktycznie nie bylo. Co doprzygotowania ttrenerów to też ma rację. Szkolenie było jedno bodaj w 2013 w Olsztynie potem już rekrutacja trenerów na żywioł i rządź sobie sam no ale większość z nas to nauczyciele.

Ola

Ja byłam zatrudniona w tej firmie od maja 2014 do czerwca 2015 pieniądze zawsze były na czas. Po tym okresie urodzilam dziecko i przeszłam na macierzyński, teraz nie moge się doprosic o PIT. Wysyłam maile, próbowałam dzwonic niestety nie moge sie skontaktowac. Z ich strony az do teraz nic złego mnie nie spotkało, ale uważam że nie bylam przygotowana do tej pracy w odpowiedni sposób, na własną rekę musiałam się przygotowywac na każde zajęcia, czytając o metodach na różnych stronach żeby dzieci wyciągneły jak najwiecej. A i tak ISE naobiecywało, że dziecko z podstawówki po tych zajęciach przeczyta lektore w godzine. Niby jak? Ciesze się ze juz tam nie pracuje i nie odpowiadam za to co oni robia.

bASIA

Niestety również należę do oszukanych trenerów. A jak wasze PIT-11 za 2015 rok, bo mój strasznie różni się od stanu faktycznego.

Elodi

Zapomniałam dodać że do szajki należy również Dorota Makoć, która jest członkiem zarządu. Nie dajcie się omamić że jest tylko "bidną" trenerką. To cwana gapa, która ma za zadanie udawać równą wszystkim trenerom i namawiać ich do dalszej pracy w wolontariacie.

Magda

Witam wszystkich oszukanych. Również pracowałam w woj. łódzkim przez ponad 2 lata i zostałam oszukana dokładnie tak jak wszyscy tutaj wypowiadający się! Nie otrzymałam wynagrodzenia za swoją pracę, nie odbierano ode mnie telefonów! Mam nadzieję, że cały pożal się Boże Instytut, który uważał się za doskonałą firmę dostanie za swoje i znajdą sie ludzie, którzy będą walczyc o swoje prawa! Ja bardzo chętnie dołączę !

Angela

Prowadziłam zajęcia w woj. łódzkim, jak tylko złożylam wypowiedzenie pieniążków nie widziałam i nie widzę. Nie chce miec nic wspolnego z ta firmą.

szczxypawka@gmail.com

Byłam trenerem w ISE i również nie otrzymałam wynagrodzenia. Składam do prokuratury pismo o przestępstwie. Proszę o kontakt na mojego e-maila osoby, które chciałyby się włączyć. Im nas więcej tym lepiej! szczxypawka@gmail.com

Elodi
@szczxypawka@gmail.com 03.02.2016 21:52

Ogonowski jest prezesem. To szajka, która zakłada kolejne firmy i ogłasza upadłość. Pieniądze idą na lewe konta małżonków, więc firma jest niewypłacalna gdyż mają rozdzielność majątkową. Szajka składa się z kilku osób, które na zmianę są prezesami firmy albo członkami zarządu.

Ania

Witam w klubie. Ze mną też się nie rozliczyli. Też miałam to niewątpliwe szczęście poznać pana Golańskiego, który obiecuje i przeciąga terminy. Myślę, że istną osobą w tej firmie i naciągaczem jest również pan Ogonowski. Ogonowski jest albo był prezesem ISE. Można go jeszcze znaleźć na FAcebooku.

aguska

zostalam oszukana przez ta firme jako rodzic dziecka ktore mialo miec zajecia z trenerem czy ktos zglosil ich do prokuratury oni z tego co zauwazylam zamykaja jedna szkole a otwieraja inna pod inna nazwa tak samo dzialaja...

Miki

To patrzę ,że jest nas coraz więcej. Ja tez nie dostalam wynagrodzenia za ostatnie dwa miesiące, umowa skończyła mi się z koncem roku. Oszuści i tyle. Telefonów nie odbierają, strony internetowej juz nie ma jedynie facebook został.

Ktośka

Ja również nie otrzymałam wynagordzenia za ostatnie miesiące pracy. Zlożyłam wypowiedzenie a pieniedy brak, jeden plus- prace wykonalam dobrze i dzieciaki byly zadowolone.

xxx

Tzw. dyrektor Golański z ISE, ma dar nie rozliczania się z pracownikami, dlatego zanim zaczniesz pracować w tej pseudo firemce naciągajacej ludzi na kredyty, dobrze się zastanów, gdyż twoje wynagrodzenie może nie zostać wypłacone. Zresztą Golański ma ogromne doświadczenie w oszukiwaniu ludzi nabyte jeszcze w Omnibusie.

Zostaw opinię o Instytut Skutecznej Edukacji - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Skutecznej Edukacji