Opinie o Softor.Pl w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Softor.Pl. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Softor.Pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softor.Pl w Ciechocinek

O_o Nowy wpis

Cześć, przeczytałem sporo negatywnych opinii na temat tej firmy. Mamy rok 2023, czy coś się tam zmieniło? Chcę kandydować na stanowisko: Specjalista ds. sporządzania dokumentacji oprogramowania. Ktoś może napisać coś o atmosferze, zarobkach, wymaganiach, ogólnie czy brnąć w to czy dać sobie spokój. Zastanawia mnie, dlaczego ogłoszenia o pracę wiszą już tyle miesięcy, trochę daje to do myślenia, nie urodził się jeszcze taki kto sprostalby oczekiwaniom? Z góry dzięki

Natalia Nowy wpis

Czy firma miała kiedykolwiek problemy z inspekcją pracy?

Użytkownik Nowy wpis

Tak - aktualuzacje polegaja na zmianie i ikonek i układu okienek . Zmiany wymuszone przez nowe przepisy wprowadzane w ostatniej chwili. Czesto trzeba robić coś na piechotęi sprawdzać program ,który działa bardzo powoli praca zdalna jest koszmarem, program bez przerwy sprzata i aktualizuje ale efektów brak. Mało intuicyjny program, dużo funkcji jest gdzieś ukrytych. Instrukcja obsługi nie obejmuje tematów księgowych.

Władek Nowy wpis

Tak spokojnie zrobiło się na forum bo dobrze się pracuje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Softor.Pl, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wiktor

Hej, zatrudniają młodych studentów ?

soft total kicha polecam OpenEMR

Gosia

A jak wygląda sprawa płac w firmie

Feliks

Bardzo dobra firma i dobry pracodawca. Jeśli komuś nie podoba się atmosfera to może należy ją poprawiać zaczynając od siebie?

deploy

Paskudna atmosfera w pracy a zarobki żenada. Czerwono włose chłopaki pastwią się i gnoją. Taka ich natura.

Weronika

@Jacek - Nowy Zdrój każdy może opublikować opinie. Moderator nie jest tutaj od publikowania opinii. Moderator pomaga osobom w dyskusji w torze merytorycznym. Za to administrator może usunąć wpis za naruszenie regulaminu. Funkcjonowanie forum jest dokładnie opisane w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Zadowolony Klient

Witam. Tak to już jest w naszym słodkim kraju , że jak ktoś sprzedaje produkt który na głowę biję konkurencję to zaraz znajdzie się kilku takich to żadną metodą nie pogardzą żeby się utrzymać na powierzchni. Z drugiej strony trudno się dziwić też mają na utrzymaniu rodziny a muszą sprzedawać coś co nie wytrzymuje konkurencji (ja tego osobiście nie pochwalam takiego zachowania). Ale może czasem warto zweryfikować opowieści o 80% rynku, czy kropki na mapie gdzie to inne oprogramowanie działa (a może wystarczy spytać np. w uzdrowisku "Solanki", 'Ciechocinek", "Goczałkowice" jakiego programu używało wcześniej zanim podjęło współprace z softorem :). Ddruga cześć to oczywiście niezadowoleni użytkownicy, czyli wszyscy Ci którzy najlepiej się pracuje gdy wokół panuje wszechobecny "bałagan", większość rzeczy robi się na "piechotę" i zawsze tam kilka paragonów uda się uszczknąć do własnej kieszeni .... w końcu nam tak mało płacą to przecież nie kradzież. Jedynych których naradę rozumiem , ale oni raczej tu nie piszą, to osoby które mają znacznie mniej pracy - u mnie po wdrożeniu ubyło 4 etaty - na szczęście zamiast zwolnień rozszerzyłem działalność i przy tej samej liczbie personelu mój obiekt oferuje więcej możliwości dla swoich klientów. Do szefostwa softor.pl "TAK TRZYMAĆ" rozwijać dalej system i nie przejmować się pseudo fachowcami. Współpracuje już z softorem kilka lat i mam nadzieję że jeszcze kilka dalej w takim spokoju będę mógł prowadzić i kontrolować mój obiekt. Tak trzymać !!!

Majek
@Zadowolony Klient

mam wrażenie że to pisał Maciej lub Paweł, eh szkoda gadać

nikt
@Zadowolony Klient

Uśmiałem się do łez :))))

Wdrożeniowiec

W porównaniu do odoo free softu to totalna kich spróbuj sobie zbudować jakieś podstawowe relacje czy automaty a o todo i workflow czy diagramach zapomnij czy szybkich przestawieniach planów w grafikach wizyt zabiegów przyjazdach dyżurach wąskie gardła speca z softoru są obce.

zdegustowany
@Wdrożeniowiec

To program. W którym robi się wszystko od duuuuu.y strony. Pierwszy. W którym. widziałem aby wpiswanie treści faktury od sum.

księgowa

non stop nowi wdrożeniowcy zero wiedzy zero doświadczenia w wdrażaniu a program kompletna porażka nie da się dostosować ty musisz się do niego dostosować a dokładnie do idiotycznej metodologi w kadrach płacach magazynie mało kto to chyba używa

Klient
@księgowa

Zgadzam się w pełni. Nie znam drugiej tak tragicznej firmy jak ta. Nie polecam nikomu kto zastanawia się nad wdrożeniem programu tej firmy. Bardzo ciężcy w rozmowie, zasada numer jeden: klient zawsze się myli i jest tępakiem któremu trzeba to udowodnić. Nawet jeżeli błąd leży po stronie firmy - nigdy się do tego nie przyznają. NIE POLECAM! (Nie mówiąc o niskim poziomie kultury osobistej)

Ciekawy
@Klient

To co polecasz?

niestetyklient

Typowa garażowa firma w której uważają, że pozjadali wszystkie rozumy. Oprogramowanie, które jest absolutnie archaiczne i nie intuicyjne w obsłudze oraz zawiera setki błędów. Pytanie czy ktoś ten produkt w ogóle na poważnie testuje przed wypuszczeniem w świat (???) Aktualizacje wypuszczane nawet kilka razy na godzinę (tak, tak aby uprzyjemnić prace restartem oprogramowania podczas godzin pracy ... klient może przecież poczekać !) Wsparcie producenckie to fikcja, firma na siłę szuka pretekstów do wystawiania faktur za dojazd (z najmniejszym problemem próbują wymusić przyjazd z centrali) a spokojnie 99% problemu dałoby się wyeliminować zdalnie jak w każdej normalnej firmie IT z xxi wieku. Zdecydowanie radze przemyśleć zakup

Jacek - Nowy Zdrój
@niestetyklient

Witam Cię "niestetyklient" Tak się zastanawiam dlaczego się nie przedstawiłeś... i dlaczego na forum o pracodawcy wypisujesz takie rzeczy??? Ja jestem użytkownikiem od ponad roku i jestem zadowolony - tak bardzo zadowolony. Jeżeli dziś po roku stałbym przed ponownym wyborem wybrał bym jeszcze raz Softor. Oczywiście znajdą się w systemie punkty do wytknięcia ale jaki system ich nie ma? Jeżeli chodzi o część białą to uważam, że jest dopracowana. Miałem wybór między kilkoma systemami z tej branży i stanęło na Softorze i Kuracjuszu - wybrałem Softor. Znam osoby (lekarzy), którzy pracują na obu systemach i wszyscy jednogłośnie wyżej punktują Softor. Dlaczego? ... jest bardziej intuicyjny i elastyczny taka jest ich opinia. Firmę uważam za solidną, a osoby, które tam pracują za rzetelne i kompetentne. Co do wymuszania przyjazdów też się z tym nie zgodzę, wszystko robią w serwisie zdalnym i w firmie w ciągu roku pojawili się raptem 3 razy, z kazdym razem wdrażając kolejne moduły systemu. To tyle nie na temat na tym serwisie. Pzdr Jacek z Nowego Zdroju PS Dziwię się , że moderator opublikował opinię nie na temat

wdrożeniowiec

Ja odszedłem bo miałem ~2100 brutto. A co do programu to chodzi jak betoniarka. Wielu klientów zrezygnowało. 0 szacunku dla pracowników.

Weronika

W październiku softor.pl uzyskał certyfikat zgodności z protokołem ECR-POS V_4.42 i terminalami ICT220 poświadczony przez firmę First Data Polska S.A. Czy jak firma uzyskuje takie certyfikaty to jakoś wpływają one na warunki pracy?

Weronika

Czy ktoś pracował w softor.pl jako wdrożeniowiec systemów komputerowych? Firma aktualnie poszukuje takiej osoby na stanowisko (https://softor.pl/kariera/). Czy ktoś mógłby opowiedzieć o tej pracy? Jakie są obowiązki? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Będzie to pomocne osobom szukającym tam pracy.

Weronika

Chcecie dowiedzieć się więcej o softor.pl? Na stronie firmy znajdziecie wiele informacji: https://softor.pl/o-firmie/

bifs

Do biura jak biorą @dead, to dają znacznie więcej, wdrożeniowiec ERP zarabia przecież ponad 3000 złotych na samym początku, a może zarobić o wiele więcej, ponieważ dochodzą do tego jeszcze różnego rodzaju premie

wdr

super atmosfera jeden na drugiego donosi jak za PRL

Zostaw merytoryczną opinię o Softor.Pl - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Softor.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Softor.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Softor.Pl
3.1/5 Na podstawie 73 ocen.
  • ul. Stanisława Małachowskiego 26 lok. 3
    87-100 Ciechocinek