Opinie o Codethis Kacper Krupa w Nakło nad Notecią

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Codethis Kacper Krupa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Codethis Kacper Krupa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codethis Kacper Krupa w Nakło nad Notecią

Natti Nowy wpis

Też zostałam oszukana w grudniu tamtego roku zgłosiłam sprawę na policję na konto które przelalam pieniazki zostało zabezpieczone przez policję i mówili że nie zdarzył wypłacić pieniędzy. Muszę czekać na zakoncEnie sprawy narazie są jako dowód w sprawie. Policja mówiła że napewno odzyskam

Radek Nowy wpis

Ten pan to Kacper Krupa, mieszka w Silnie koło Torunia. Studiował informatykę na Politechnice Wrocławskiej, stąd zna się na rzeczy. Można znaleźć go w sieci. Ludzie nie odpuszczajcie, zgłaszajcie na Policję. Nie po to państwo go kształciło, żeby teraz swoją wiedzę programistyczną wykorzystywał do oszustw.

Ina

Ludzie, a może pozew zbiorowy? Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Wpłaciłam 165 zł 12.01.2020, zgłosiłam sprawę do banku, pieniędzy nie zwrócą. Wybieram się na policję, może prawo inaczej zadziała, jak nas będzie więcej?(usunięte przez administratora)

@Ina

Ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez Ssklep. Zakupiłem 14.01.2020 odkurzacz, którego nie otrzymałem. Kilka dni temu otrzymałem sms od Transport24, że mam dopłacić 1,01 zł do kosztów wysyłki, inaczej przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy. (usunięte przez administratora) jakich mało. Telefon wyłączony, nie można zadzwonić, słychać komunikat: "Abonent ma ograniczoną usługę połączeń przychodzących". Pozew zbiorowy to dobra sprawa. Tylko na Policji powiedzą, że mała szkodliwość społeczna czynu i umorzą postępowanie. Tępić (usunięte przez administratora)

magda Nowy wpis
@Ina

Dzień dobry, dołączam do grona oszukanych od 21.1. zero kontaktu. wplata na konto Ciećwierz Damian.... chyba często zmieniają. Dołączę do wniosku zbiorowego!

Karolina Nowy wpis

Czytam Państwa opinie i niestety jestem już pewna, że też zostałam oszukana. Syn przeznaczył wszystkie swoje oszczędności na Nintendo. Ze sklepem nie ma kontaktu, przelew realizowaliśmy dopiero 30.01.2020, ale po przeczytanych wpisach wiem, że towar nie zostanie wysłany. Wpłata była realizowana na dane Kamil Choiński- Olsztyn, choć na stronie sklepu jest inne nazwisko, ale takie dane otrzymaliśmy do zrealizowania przelewu. Strona internetowa profesjonalna, firma zarejestrowana w CEIDG (sprawdzałam przed zakupem). Będę zgłaszać sprawę na policję. Zastanawia mnie jedno, dlaczego strona sklepu cały czas działa i kolejne osoby mogą zostać oszukane. Czy była już jakaś rozprawa przeciwko temu panu? Czy raczej na świeżo dopiero teraz to wypływa?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Codethis Kacper Krupa? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Green

21.01.2020 - kupiłam mikrofalówkę - do tej pory zero kontaktu - to oszustwo !!!

zibi20

Ja także zostałem oszukany,wpłacając przelewem pieniądze za monitor.Do dnia dzisiejszego(27.02.2020) pomimo wysyłanych maili i licznych telefonów, których nikt nie odbiera, nie mogę się dowiedzieć co z moim zamówieniem? Jak to jest możliwe, że firma figuruje w CENTRALNEJ EWIDENCJI I INFORMACJI O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ i brak na tej tronie jakichkolwiek adnotacji o zawieszeniu działalności a Firma działa i (usunięte przez administratora) klientów/

MoniaP.

Ja też dałam się oszukać. Na szczęście nie na dużą kwotę. Ale ciekawe, że dostałam na mój numer tel. kolejną fałszywkę - informację od salomeakurier.com, że mam dopłacić za przesyłkę towaru. Oczywiście strona nie istnieje. Obawiam się, że sprawy są powiązane.

@MoniaP.

Dokładnie tez takiego smsa dzisiaj dostałam

Kamilla

Pieniądze poszły.Pan Emil Walczyk bogatszy o moje pieniądze.Do banku dzwoniłam i niestety pieniędzy nie odzyskam.Przelew poszedl.Każą zgłosić na policję.Policji bank udzieli nformacji kto jest prawdziwym właścicielem konta.Tylko co dalej ?Tyle nas oszukał.Ciekawe czy któryś z klientów odzyska swoje pieniądze

Joanna

Też zostałam w ten sam sposób oszukana, ale sprawy tak nie zostawię.

Jeszcze nikt nie wypowiedział się tutaj o pracy w firmie Codethis Kacper Krupa w miejscowości Nakło nad Notecią. Twoja opinia może być pierwsza. Opowiedz nam jak wspominasz pracę w tej firmie i czy warto tutaj wysłać cv.

Kamil

Ludzie zglaszajcie to na policję i do banków nie patyczkowac się jest już tyłu (usunięte przez administratora)klientów że za niedługo komornik go do więzienia poślę, nigdy się nie dałem (usunięte przez administratora)a tu proszę musi być ten pierwszy raz unikać jak ognia i zgłaszać bez zwlocznie

Marian

Też zostałem (usunięte przez administratora) na 359zł co to ma być za sklep internetowy osobiście go dojadę (usunięte przez administratora) Emil Walczyk masz (usunięte przez administratora) za próbę wyłudzenia gotówki pójdziesz siedzieć za zbiorowe przekręty

joanna1124

Nie polecam zapłaciłam za towar i brak towaru nie ma żadnego kontaktu (usunięte przez administratora) takich trzeba zwalczać. Zgłaszam to na policję. Przestrzegam innych nic nie kupujcie od tego sprzedawcy.

Tomaz

Wczoraj kupiłem, a dziś się zasmuciłem... Nie przeczytałem opinii, zgłaszam reklamację do swojego banku, zaraz zgłoszę w banku na który poszedł przelew. Człowiek uczy się na błędach, a wystarczyło przez 1 minutę pomyśleć aby sprawdzić opinię sklepu...

@Tomaz

Ja tez wczoraj zglosilam do swojego banku.Zobaczymy czy odzyskam pieniadze.Poki co przelew nie zostal odebrany wiec moze jakas szansa jest.Jutro mam dzwonic do banku.Podalam nr konta na ktore zrobilam przelew no i imie i nazwisko które pewnie jest fałszywe.Zobaczymy co mi jutro powiedzą

Justyna
@Tomaz

Też dałam się nabrać, złożyłam reklamację w swoim banku i dzisiaj/jutro zgłoszę sprawę na policję.

Grześ

Witam wszystkich. Firma tego pana to oczywiście (usunięte przez administratora) Adres to już w tej chwili nie jest Nakło nad Notecią tylko Osiek nad Wisłą nip i region ten sam. Sprawdzilem w rejestrze sądowym nie ma takiej firmy. W rejestrze gminnym też brak rejestracji. Chciałem kupić zmywarkę już nawet zrobiłem przelew na Pana E.W. z Lidzbarka Warmińskiego. Miałem szczęście bo mój bank przelew zablokował! Inaczej blisko 1000 zł wpadło by (usunięte przez administratora) Nie dajcie się (usunięte przez administratora) czytajcie opinie...

Gorg

Dlaczego administrator usuwa słowa,które nie są wulgarne,a tylko opisują adekwatnie tego człowieka?

Gorg

Zgłosiłem na policji już jakiś czas temu.Oczywiście przyjęli zgłoszenie bardzo grzecznie i fachowo. Na koniec poinformowano mnie,że nie ma za bardzo co liczyć na to, że kogokolwiek zatrzymają a tym samym na odzyskanie pieniędzy. Jak znam życie za pół roku dostanę informację,że z powodu niewykrycia sprawcy śledztwo zostało umorzone. A legalny (usunięte przez administratora) zadowolony śmieje się w kułak.

Osa

Ja tak samo tak jak przedmówcy dałam się nabrać, również mam zamiar zgłosić sprawę na policję.

Kamilla

A przelew był w oczekiwaniu czy już odebrany?

jola

Ja tez sie dalam oszukac.Czy jest sens zglaszac na policje?pieniadze poszly.............

eeee

(usunięte przez administratora) Niestety zdążyłam zrobić przelew zanim trafiłam na opinie. Kontaktu zero, towaru brak.....

Zostaw merytoryczną opinię o Codethis Kacper Krupa - Nakło nad Notecią

Codethis Kacper Krupa