Opinie o Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk w Ogrodzieniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk o rekrutacji.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk w Ogrodzieniec

Widziałam w sieci ze gabinet od roku jest zawieszony. szukałam pracy przy rejestracji ale już wiem, że jak na razie nie będę mieć na to szansy. W googlach jest napisane „tymczasowo zamknięte”. wiadomo więc kiedy powrót?

Jarosław

Ktoś wie jak aktualnie wygląda sytuacja w gabinecie?

loska
@Jarosław

Zdaje sie zlikwidowany jest

Dr
@loska

Działa nadal i super im się wiedzie na Kościuszki 66 w Ogrodziencu 150m od konkurencji ????

Irena
@Dr

No to super. A ty może tam pracujesz? Jeśli tak, to możesz coś o tym napisać? Jak atmosfera i zarobki?

batog
@Irena

tragiczne jak zawsze nie płaci wymaga i znika jak trzeba kase

@batog

Pracownicy to tu mają jakieś rozdwojenie chyba, co wy tak w kratkę, raz dobrze raz źle.xd To jak ja teraz spytam o coś to ktoś czymś posłodzi, że jednak dobrze jest? ;p

@batog

A Pan/pani to pracownik?bo z tego co wiem to 4os pracowały przez 10lat w firmie i Ciebie oszuście od fałszywych opinii wśród nich nie ma.

monika Nowy wpis
@Jarosław

znow zamkniete chyba w likwidacji

Iza Nowy wpis
@monika

mozliwe ze cos jest na rzeczy bo net podaje ze gabinet czynny jedynie w sob od 10-12 wiec trocho krotko. Ktos wie co sie dzieje z firma?

monika Nowy wpis
@Iza

nie warto czytać co ten człowiek podaje na internecie- gabinet jest zlikwidowany

Wici

Tragedia kontakt, tragedia pseudogabinet, a raczej brudna nora. Odradzam nawet zanoszenie cv

@Wici

Ciekawy opis ale takich jak Wici jeszcze pseudowici nie potrzebuje gabinet do pracy to wiem na pewno. Pracuje tam sezonowo i jestem bardzo zadowolona. A czarny PR jest niemodny.

@Baran

Można się dowiedzieć na czym sezonowa praca tu konkretnie polega? Jak z warunkami?

nonsa

Przestrzegam przed podejmowaniem pracy u tej pani. Zostałam zrekrutowana poprzez obietnice zatrudnienia na umowę o pracę, na warunkach lepszych niż u poprzedniego pracodawcy. Zważywszy, że było mi to na rękę z powodu pracy dodatkowej na uczelni niestety zdecydowałam się na to. Po przeprowadzce zaczęła się moja roczna gehenna i harówka na zatrudnieniu na umowie zleceniu w wysokości 100złotych, w dodatku w skandalicznych warunkach od strony medycznej. Teraz ta pani pewnie zacznie polować na następną naiwną. Uważajcie.

Agata

Cześć, skoro jesteś byłym pracownikiem Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk to może napiszesz jak faktycznie wygląda praca w firmie? Jakie są warunki zatrudnienia i po jakim czasie można przejść ze stażu na normalną umowę? Taki wpis na pewno będzie bardzo pomocny innym zainteresowanym pracą w tym miejscu.

@nonsa

Konkurencja jak zawsze nie śpi i pluje jadem????tylko tak dalej Pani Anno Ch.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Rex

Bardzo fachowa pomoc w każdej sprawie. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Profesjonalne badania i porady Pani weterynarz w każdej dziedzinie. Polecam gorąco.

@Rex

Brzmi dobrze, a mam pytanie. Były może czasami jakieś problemy z nawiązaniem kontaktu, np., że Pani nie odbierała czasami telefonu? Bo ktoś tu napisał wcześniej, że dodzwonić się to niby żart i się zastanawiam nad tym

Zofia

Rozumiem, że sytuacje, gdy zostawaliście sami na zmianie mogły być dla Was stresujące. Może warto jednak docenić, że ktoś pozwala niedoświadczonym osobom na samodzielność i wykazanie się. Sama posiadam niewielki staż w dotychczasowej pracy, dlatego będę wdzięczna za odpowiedź, po jakim okresie pracy zdarzały się sytuacje, że zostawaliście sami w gabinecie? Czy w sytuacji, gdy wystąpi jakiś problem, można bez problemu zadzwonić do właścicielki z prośbą o poradę lub pomoc?

trawa
@Zofia

dodzwonić się? chyba żart.

@trawa

Czemu żart? Zawsze masz z tym problem czy o co chodzi

Tymek

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników, młodych weterynarzy z małym doświadczeniem?

Dr
@Tymek

Potrzebuje

trawa
@Tymek

cały czas najlepiej za darmo bo sama nieczesto bywa w gabinecie . potrafi zostawic praktykantke sama nie polecam

Bartosz

Bardzo nieuprzejma osoba. Rzuca słuchawką w trakcie rozmowy telefonicznej. Ewidentne problemy natury emocjonalnej

xyox

Bardzo specyficzna osoba. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk - Ogrodzieniec

• Jak się pracuje w Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monika Bogatek Gabinet Weterynaryjny Biały Kruk
  • Pl. Plac Wolności 37
    42-440 Ogrodzieniec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042