Opinie o CONECTUS SP. ZO.O. w Kraków

PROJEKT CONECTUS Oferujemy rozwiązania outsourcingu całego procesu biznesowego BPO związanego z obsługą klientów, Trade Marketingiem oraz sprzedażą w środowsku off-line oraz on-line. Wdrażamy rozwiązania e-Commerce dla nowych i istniejących podmiotów gospodarczych. Pracują z nami najlepsi. Nasz profesjonalnie wyszkolony zespół ma do dyspozycji nowatorskie rozwiązania, umożliwiające stałe podnoszenie własnych kwalifikacji i maksymalizacje wydajności. Współpracujemy także z ekspertami z wielu branż, opieramy się na ich doświadczeniu i znajomości rynku. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w realizacji powierzonych nam projektów. Skupiamy się na powierzonych zadaniach i każde z nich traktujemy indywidualnie tak aby każdy projekt przynosił wymierne efekty i przekładał się na sukces naszych Klientów.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONECTUS SP. ZO.O. w Kraków

Michał Nowy wpis

Wymaga sie prawa jazdy ?

Waldi Nowy wpis

Jaki jest powód takiego milczenia na forum? Słyszałem o firmie , że to bardzo dobry pracodawca. Czy w związku z tym macie dobrą pracę i nie chce się pisać?

Czarna Nowy wpis
@Waldi

Firma zdechła. Zostały bodajże 2 osoby, zamknięcie jest kwestią czasu

Paulina

@Kika pytasz o warunki pracy na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że są one zależne właśnie od piastowanego stanowiska.

Kika Nowy wpis
@Paulina

Stanowisko to doradca klienta ( projekt spożywczy) Zastanawiam się nad aplikacją, ale zarobki są też bardzo ważne. Na jakie premie można liczyć, oraz czy są jakieś dodatkowe benefity ( karty Kkm, bony świąteczne, lub i tp )

Kika

Hej Jakie są zarobki ? I jaka umowa? Myślę poważnie o pracy w Conectus

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONECTUS SP. ZO.O.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Paulina

Zastanawiacie się nad podjęciem pracy w CONECTUS SP. ZO.O.? Sprawdźcie aktualne oferty pracy: http://conectus.eu/kariera/

XXX

Praca ogólnie bardzo fajna, bardzo miły szef który nie spóźnia się z wypłatami. Student może fajnie sobie dorobić. Niestety osoby które tam pracują nie pozwalają mi dodać dobrej opini.. Nikt nie pomaga, dziewczyny są bardzo zawistne, plotkują, obgadują i ogólnie czlowiel czuje się z nimi jak w przedszkolu. Stanowczo nie panuje tam miła atmosfera wiec nie polecam!

zuzi

helo. ja też potwierdzam świetna atmosferę i dobra organizację biura. Podobnie jak Czarna przyszłam z telefonów i różnica jest szokująca. Co prawda pracuje tu nico ponad 2 miesiące więc mam jeszcze dość małe doświadczenie, ale jeśli chodzi o kaskę zawsze jest na czas. Zdecydowanie polecam!

Słuchawka

Hej, ja również pracuje w Conectusie od ponad miesiąca. Dostałam się do naprawdę fajnego projektu. Praca w tym CC jest inna niż w poprzednich z którymi współpracowałam. Głównym atutem jest to że sprzedaje produkty spożywcze a nie usługi finansowe lub Orange. polecam

czarna

Tak, pracuję jako Telefoniczny opiekun klienta. Kasa ok, żadnej ściemy. Tyle ile obiecali tyle płacą. Dodatkowo nie trzeba prosić o wypłatę, wszystko jest na czas. Trochę nie wierzyłam, że praca w CC może być taka fajna.

czarna

za kilka dni stuknie miesiąc:) Ja jestem zadowolona, nie spotkałam się jeszcze z żadną negatywną sytuacją jaka była opisywana powyżej. Jeżeli ktoś wie, że chce pracować w CC to jest to miejsce dla niego:) Co ważne i co najbardziej mi się podoba projekty które prowadzą nie mają nic wspólnego z usługami. Nie trzeba wciskać klientom umów, przedłużeń - zawsze jest to fizyczny produkt.

czarna

Ja jestem z "nowego naboru" i z tego co wiem nadal rekrutują. Wystarczy poszukać na gumtre lub olx.

karo

hello. z tego co wiem to rekrutacje są na bieżąco. (zobaczcie zresztą na gumtree) szefowie nawet płaca niezłe pieniążki za podesłanie pracownika. poza tym jest ok. pracuje od 11 miesięcy i nie pamiętam żeby ktoś płakał.

Zozol
@karo

Zgadzam sie. Pracujemy z Karo prawie rok i nie ma problemow z wyplatami na czas. Atmosfera tez jest bardzo ok. Dosc czesto zmieniaja sie projekty co dla mnie jest ciekawe, ale nie kazdy to lubi.

kulkicx

Stanowczo nie polecam na kase się czeka jesli z tydzien wczesniej nie zacznie się przypominac o tym ze ma byc wyplata atmosfera taka ze mozna powiesic siekierę i nie spadnie. cokolwiek sie robi jest srednio lepiej unikac zeby nie wpierniczyc sie w konkretne (usunięte przez administratora) wiem co mowie k.

true_story

nie wiem o kim pisali inni, ja piszę o firmie, której logo na tym profilu widnieje- NIE!!! unikać!!! pomijając warunki, to zdarzało się, że ktoś z płaczem wychodził.

pita pita

tak sobie czytam ostatnie opinie, bo sama pracuję w tej firmie, która jest spółką z o.o. i wszystkie osoby, które tutaj pracują i pracowały przez ostatni rok a znam je doskonale na pewno nie pamiętają okresu przed spółką, jeśli taki był - więc bardzo dziwią mnie te opinie. To jakaś ściema! Atmosfera jest naprawdę OK (nawet wspólne śniadania przy stole się trafiają)

dżin

no są spółką. trzeba ze zrozumieniem czytać. jak NIE byli, to było ok i piwo też było. teraz to idziesz tam odbębnić swoje, zabrać pieniążki do rączki, bo inaczej nie ma opcji i zawijasz jak najdalej. ale niektórym pasuje takie "coś". ale nie ludziom dorosłym, dojrzałym czy ambitnym. praca dla studentów i ewentualnie na "przeczekanie".

placek

ta, atmosfera "świetna". zdecydowanie nie polecam, chyba że oprzeć się na "opiniach" dodanych za opłatą.

michal

pracuje teraz w innym korpo, ale chetnie bym do nich wrocil dla samej atmosfery:)

michal

fakt wszytko jest ok, prowadzą kilka ciekawych projektow, pracowalem u nich kilka lat jak jeszcze nie byli spolka, polecam

tomtom
@michal

Z jakiego powodu już nie pracujesz?

dżin
@michal

jak NIE BYLI spółką faktycznie było ok.

finka

cześć. potrzebuje jakiejś dodatkowej informacji o pracy w C. Jestem zainteresowana pracą w tej firmie i szukam wieści. pozdro

ania
@finka

hej. znajoma pracuje w tej firmie i podobno maja kilka projektów od dużych korporacji. dobre warunki i atmosfera. pieniądze zawsze na czas. poleca ania

kaska
@ania

potwierdzam. jest ok

kasia
@finka

hejka. pracowałam dla nich przez kilka lat zanim postanowiłam założyć własny biznes. jest na prawdę ok. szczególnie atmosfera. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o CONECTUS SP. ZO.O. - Kraków

CONECTUS SP. ZO.O.
  • Plac Wolnica 13 lok. 10