Opinie o AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gdańsk

Przede wszystkim stanowimy grupę otwartych ludzi śmiało patrzących w przyszłość. Rozumiemy współczesną rzeczywistość i staramy się ją opisać. Jesteśmy wyczuleni na problemy, ale zauważamy też jaśniejsze strony życia. Piszemy dla osób ciekawych świata, interesujących się własną przyszłością i teraźniejszością swojej rodziny, dbających o swoją kondycję psychofizyczną i zdrowy tryb życia. Naszymi odbiorcami są głównie nowocześni ludzie zabiegający o szczęśliwe życie rodzinne oraz ceniący różne formy codziennej aktywności i rozwoju.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gdańsk

Jaki jest wkład kierownictwa AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były pracownik Nowy wpis

Z tego co wiem ta firma w pandemii padła, więc nie ma co zadawać kolejnych pytań.

Szczera opinia

Pracowałam w tej firmie jako dziennikarka. Ze współpracy byłam zadowolona. Miałam dużą wolność w wyborze tematów, więc mogłam się realizować. Płatności? Bywało ciężko, trzeba było upominać się o swoje i przymykać oko na słowa "przelew już wyszedł", co oznaczało, że... wyjdzie niedługo ;) Po kilku upomnieniach, że jeszcze nie dotarł - zawsze docierał. Całe szczęście, poza lekkim poczuciem żenady przy każdej takiej rozmowie, miałam inne źródło dochodu i nie zależało od tego przelewu moje być albo nie być. Jeżeli ktoś chce traktować firmę jako głównego żywiciela - radzę to dobrze przemyśleć. Jako praca dodatkowa - spoko, ale trzeba upominać się o swoje, nie odpuszczać. Życzę Agencji, żeby w końcu zaczęły się tu pojawiać dobre komentarze, bo macie potencjał. Pozdrawiam!

Marzena
@Szczera opinia

No i chyba faktycznie nawet szczerze to brzmi. Tylko nie rozumiem kwestii tych przelewów, bo na złość raczej by nie robili. Problemy z płynnością czy dezorganizacja i brak czasu?

ciekawy Nowy wpis
@Szczera opinia

W którym roku miałeś takie doświadczenia?

ciekawy Nowy wpis
@Marzena

Wystarczy zobaczyć jaka część prasy w Polsce w ostatnim czasie zwinęła się z rynku. W Empiku jest 1/4 regałów, które jeszcze kilka lat temu zajmowały o sporo większą część sklepu. Gratuluję jeżeli ktoś jeszcze w branży wydawniczej utrzymuje się na powierzchni...

Toro

Firma niestabilna finansowo a to odbija sie na wynagrodzeniu. Kasa płacona na raty lub wcale. Często nie płacą freelancerom typu fotografowie, osoby piszące teksty dlatego też uważajcie. Nie ma możliwości dostania podwyżki i nie zapłacą ci za nadgodziny. Mają spore długi i często wydzwaniają wierzyciele, nieopłacone rachunki za telefon, nie płacenie drukarniom itp to chleb powszedni w tej firmie. Nie mają też adekwatnego sprzętu. Nie polecam

Darek

Ktoś tutaj napisał, że handlowiec w firmie nie ma żadnego wsparcia, dostaje kiepską bazę i że generalnie panuje wciskanie, a nie sprzedaż. Niestety, ale to jak najgorzej świadczy o firmie... Jeżeli szef sprzedaży nie wdraża nowego pracownika do pracy, a oczekuje cudów na kiju, to ja firmie nie wróżę przyszłości. A wciskanie...to żadna sprzedaż. Sprzedaż polega na budowaniu relacji. Szkoda, że firma jeszcze nie dobrnęła do tego etapu.

Bartek
@Darek

Od nauki jest staż, a od pracowania pracownik. Praca przedstawiciela handlowego polega na pozyskiwaniu klientów i sprzedaży im usług/materiałów które oferuje firma. Jeśli pracownik uważa to za wciskanie to niech się przebranzowi ;).

@Bartek

To co piszesz to idealny dowód na to, że nie masz bladego pojęcia o subtelnej różnicy pomiędzy WCISKANIEM a SPRZEDAŻĄ. Nowoczesna sprzedaż polega na uświadomieniu klientom, że inwestują, a nie kupują. Tego w tej firmie brakuje - wszystko może być sprzedane byle jak, byleby była kasa.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Zatrudniając się w firmie wiedziałam, że nie ma zbyt dobrych opinii. Wiedziałam też, że pracują w niej bardzo doświadczeni handlowcy, od których będę mogła się wiele nauczyć. Fantastycznie - pomyślałam. Jestem po 2,5 pracy w dziale handlowym magazynów Together i Modemoiselle. Nie szło mi jakoś wybitnie, sama chciałam porozmawiać z przełożoną, co zrobić - może coś robię nie tak, może potrzebuję szkolenia? Nie zdążyłam jednak, ponieważ w związku z sytuacją w firmie i koronawirusem zostałam zwolniona z dnia na dzień (byłam na okresie próbnym). Ówczesny kryzys to test dla pracodawców. Tych dobrych, którzy starają się pomóc pracownikom w trudnej sytuacji, nie zostawiają ich na lodzie, albo chociaż wspólnie próbują dojść do kompromisu, rozwiązać problem i tych słabych - którzy mają pracowników gdzieś. Sami sobie odpowiedzcie szczerze na pytanie, czy chcecie tam pracować. :) GARŚĆ OGÓLNYCH FAKTÓW: - baza klientów TOTALNIE PRZEMIELONA! Ludzie nie chcą nawet odbierać telefonów, a przełożona i tak każe ich obdzwaniac. Ja sprzedałam produkt tylko klientom, których sama znalazłam i niestety inaczej ciężko znaleźć chętnych. -brak zapytań ofertowych - handlowiec w 100% sam dzwoni po ludziach, szuka firm, namawia na reklamę, która niestety jest mało wydajna, o czym klienci wiedzą. -progi premiowe są do wypracowania, ale jeśli chcesz fajnie zarobić jak to w sprzedaży, trzeba się niesamowicie naszarpac. No chyba, że pracuje się tam kilka lat i ma się stałych klientów. Nowym osobom jest BARDZO CIĘŻKO I W PRZEŁOŻONYCH NIE MA ŻADNEGO WSPARCIA! Tylko dokręcanie śruby, żeby sprzedawać, cisnąć, namawiać. W firmie generalnie nie sprzedaje się produktów, tylko je wciska. To nie sprzedaż, każdy o tym wie. Nie polecam. Są lepsze miejsca i dzięki Bogu coś mi podpowiedziało 2 tyg temu, żeby zacząć szukać nowej pracy. :)

Terenia
@Kasia

Mam nadzieje ze juz wyplate odebralas bo moze sie okazac ze ostatniej kasy nie dostaniesz. Jak zwalniaja kogos zazwyczaj nie wyplacaja kasy za przepracowany miesiac

@Kasia

Praca przedstawiciela handlowego w dużej mierze zajmuje się znajdowaniem nowych klientów, więc to nic dziwnego, ze musiałaś ich szukać. Prócz premii, o których wspominasz mogłaś też starć się o inne benefity takie jak dofinansowanie szkoleń branżowych lub nauki języka obcego?

Bartek
@Kasia

Katarzyno Katarzyno. Czas dorosnąć. 2,5 miesiaca nie załatwiłaś klienta na próbnej umowie? W czasie trwania umowy szukałaś nowej pracy? Liczyłaś na wzięcie za rękę i prowadzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego? Wrzucasz kolejne negatywne opinie zmieniajac imię? Naprawdę warto dorosnąć lub zmienić branżę. PS. Z wypowiedzi rozumiem że pracodawca nie przedłużył z Tobą umowy a nie Cię zwolnił. W kazdym razie, chyba dobrze zrobił.

@Bartek

@Bartek dodałam tylko jedną opinię, weszłam tu po raz pierwszy od czasu jej wystawienia - widocznie istnieją jednak inne osoby mające negatywne zdanie na temat funkcjonowania tej firmy. Ja tu żadnej dramy robić nie zamierzam. Fakt mojego zwolnienia z dnia na dzień w obliczu kwarantanny i poważnego kryzysu zgłosiłam do odpowiedniego urzędu, zostanie mi udzielona pomoc - to po prostu słabe zachowanie ze strony pracodawcy, wystarczyło porozmawiać, a nie rzucić wypowiedzeniem na stół z tekstem 'sorry, nie stać nas." :) Analiza Waszej działalności uświadomiła mi, że dobrze się stało. Niestety, ale przedstawiciele handlowi w tej firmie nie pracują. I nigdy nie będą, Takie jest moje zdanie. :)

@Mieczysław

@Mieczysław oczywiście, zgadzam się - może zatem warto dać nowym pracownikom wolną rękę w poszukiwaniu klientów, a nie nakazywać obdzwanianie starych klientów z bazy, którzy mają już tych telefonów zwyczajnie dość, bo może 'jednak kupią;...:) Nie przekazano mi informacji o możliwościach dofinansowaniu do kursów etc.

Dominika

@Doris Niestety tak trudno jest pozyskać dobrego fachowca i stąd te zmiany!

Karol
@Dominika

Tak jasne w calym trojmiescie firmy aibie radza tylko u wy macie pecha. Dla mnie to macie szczescie ze jeszcze nie splajtowaliscie

Handlowiec

Po jakim czasie zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony?

Doris

Firma niestabila, zatrudniaja co chwila nowe osoby do działu handlowego. Odradzam

@Doris

Droga Doris, część osób które sobie radzi łącznie ze mną jest tu od paru ładnych lat więc nie obrażaj proszę firmy w której pracuję, na prawdę problemu poszukaj gdzie indziej a dokładnie to w sobie ;) , żadna firma nie zwolni dobrego handlowca :))

@Koleżanka

Jeżeli pracujesz na stanowisku handlowca chętnie dowiem się, czy targety są łatwe do zrobienia i co miesiąc można liczyć na premie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Doris
@Koleżanka

Nowa spółka sp. z o.o. przypadek? Nie sądzę. Koleżanki napisz proszę ile osób przewinęło się przez te firmę w ciągu ostatnich 6 m-cy. Trochę się tego zebrało, prawda?

@Doris

no pewnie, cieniasy odpadają a najlepsi zostają :P, zapamiętaj dobrego handlowca żadna firma nie zwolni

@Mieczysław

Tak normalnie pracując i podpisując stałe umowy 10-11 miesięcy z premią spokojnie, ale to w ciągu pierwszych trzech próbnych miesięcy wszystko wychodzi czy sprzedaż w tej branży Tobie idzie czy nie koniecznie, i tak jak tutaj niejaka 'Doris' zauważyła, niestety jedna na dwie osoby odpada jak nic :)

kolega po fachu
@Doris

Handlowcy rotują, rotowali i rotować będą, taka praca. Jak myślisz skąd przychodzą? Z innych firm, więc tam też rotują. ;) Na 10 osób 5 jest raczej stałych a reszta się zmienia, statystycznie tak wychodzi w każdym dziale sprzedaży:) Poczytaj, popytaj to zobaczysz że to standard. Nie wiem czemu to kogoś dziwi. To ciężki zawód, który umiera przez automatyzację marketingu. Ot, cały problem...

@Koleżanka

Fajnie, że się odezwałaś. Czy prócz premii są także benefity lub dodatki takie jak atrakcyjne szkolenia lub system świadczeń socjalnych?

@Mieczysław

Hej, są, np sportowe czy wejścia na wydarzenia itp, są wycieczki do hotelu z osobą towarzyszącą opr premii za plan,

Iga

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje na handlowca?

Artur
@Iga

Moja przyjaciółka tam pracuje i mówiła że powiększają właśnie im dział handlowy i rekrutują

@Artur

@Artur Z tego co widzę Agencja City Media Sp. z o.o. S.K. -(usunięte przez administratora) chyba już pozatrudniali nowe osoby, gdyż nie widzę żadnej oferty pracy na ich stronie internetowej. Ciekawi mnie na jakich warunkach zatrudnia ta firma? Dawno nikt na ten temat nie pisał. Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.

Tome

Strasznie chaotycznie i niestabilnie, ale atmosfera fajna. Firma ma opóźnienia chyba we wszystkim. Pracowałem dwa miesiące przez ten czas przewinęło się dwóch handlowców oprócz mnie.

@Tome

Mieliśmy tylko jedną osobę którą musieliśmy pożegnać przed ukończeniem trzymiesięcznego okresu próbnego. Drogi kolego ukrywający się pod pseudonimem Genio, Tome czy czego nie wymyślisz; musieliśmy się z Tobą rozstać ponieważ To co opowiadałeś o swoich zdolnościach sprzedażowych odbiegało diametralnie od formy jaką zaprezentowałeś u nas w firmie. Widzę że bardzo Ciebie to boli skoro próbujesz przedstawić nas w niekorzystnym świetle, ale to tylko utwierdza nas w przekonaniu że nie pasowałeś do naszego zespołu złożonego z bardzo pozytywnych ludzi. Osobista moja rada, skup się proszę nad nowym stanowiskiem, bo widzę że w godzinach pracy u nowego pracodawcy zajmujesz się hejtem zamiast pracą, to się niczym dobrym nie skończy a później znowu do innych będziesz miał pretensję a nie do siebie :) poważnie

@dyr

Kraina mlekiem i miodem płynąca, dlaczego zatem drugi raz wzywają mnie na przesłuchanie w sprawie tej firmy do Urzędu Skarbowego? @dyr dziękuję za troskę, nie martw się o moją pracę, radzę sobie całkiem nieźle. Godzinami pracy również się nie martw, mam pracę zadaniową, nie muszę siedzieć do 16. W biurze agencji nie dało się pracować bo panował straszny chaos i rozgardiasz. Dla wielu to plus, dla mnie nie. Praca w tej agencji ma również plusy. Jest głośno, wesoło - dla mnie to akurat minus bo potrzebuję ciszy do pracy.

JAKI KOLO XD
@Tomek

gościu posiedź jeszcze tydzień przy tym kompie i wymóżdżysz pewnie że cie CBA aresztowało za pracę w agencji ale zapomniałeś dodać :D żal

Geniu

Nie polecam agencji City Media. Firma niestabilna finansowo, ciągła rotacja. Problemy w wypłacaniem wynagrodzeń. Uważajcie !

@Geniu

A czy rotacja występuje na wszystkich stanowiskach? Wiesz może, z czego ona wynika? Wspomniałeś o problemach z wynagrodzeniem, na czym dokładnie polegają, czy występują jakieś opóźnienia? Może jest to jednorazowy przypadek niezależny od pracodawcy. Zachęcam Cię do dalszej aktywności w tym wątku.

Geniu
@Anna

Rotacja wynika z opuznien w wyplacaniu wynagrodzen. Firma ma wiele niedociagniec ale brak stabilnosci w wyplacaniu kasy to ich najwieksze przewinienie. Rotacja wystepuje na wszystkich stanowiskach. Ludzie wykruszają sie tez bo widza ze brakuje perspektyw na rozwoj czy awans. Kasa placona po czasie (opuznienia), nie zadko w ratach

@Geniu

a cóż to za tajemniczy Geniu o nas się wypowiada i to brzydko na dodatek :) nikogo takiego nie kojarzę aby kiedykolwiek u nas rotował...

Genu
@dyr

A kto to by pamietał przy takiej rotacji ;) Nic dziwnego

@Geniu

:) A tak poważnie, droga Anno, jeśli chcesz aplikować do nas na stanowisko na które akurat poszukujemy kolejnych osób, czujesz że to jest to i bardzo chcesz się dowiedzieć jak jest naprawdę, to myślę, że najlepszym sposobem jest poszukać wśród swoich znajomych kogoś kto zna jakąś z pracujących u nas osób i tym sposobem dowiedzieć się wszystkiego, to z pewnością najlepsze i jedyne rzetelne źródła. Trójmiasto nie jest takie wielkie, zawsze znajdzie się ktoś kto zna kogoś ;)

Agencja
@Geniu

Drogi @Geniu jako, że jesteśmy także wydawnictwem, bardzo dużą uwagę zwracamy na poprawną gramatykę, stylistykę i interpunkcję. Niestety nie zatrudnili byśmy Ciebie. W jednym Twoim zdaniu jest tak wiele błędów, że bardzo ciężko się czyta. Może właśnie dlatego odrzuciliśmy aplikacje. Bardzo nam przykro, że tak nieładnie sie wypowiadasz o naszej firmie, zupełnie jej nie znając. Średnia długości zatrudniania u nas w to około 2,5 roku. Jako, że jesteśmy na rynku od 2014, myślę że nie wypadamy tak źle;) Także, poćwicz trochę ze słownikiem a może za kilka lat znajdzie się i dla Ciebie miejsce. Firma się rozwija, z 3 osób początkowo na pokładzie mamy teraz świetny 20 osobowy. Także tego... Powodzenia:)

czy tak dobrze pracuje się , że przestaliście pisać?

Erwin

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera?

Mika
@Erwin

jest rekrutacja na handlowców, byłam na pierwszym etapie rozmow, ludzie którzy tam pracowali wydawali się bardzo fajni i weseli, ale to takie wrażenia z kilku sekundowej obserwacji po wejściu do nich biura znienacka

Bolek

Generalnie duży pozytyw. Byłem na rozmowie, firma jak i ludzie zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Cała rozmowa rekrutacyjna była profesjonalna i konkretna. Na każde pytanie dostałem wyczerpującą odpowiedź. Zasady współpracy i wynagrodzenia są dla mnie jasne i satysfakcjonujące. Ludzie w biurze uśmiechnięci i pomocni. Dają dużo dodatków do pensji, są integracje. Jak dla mnie ok.

Plum

Sami fantastyczni ludzie tutaj są ;)

była pracownica

Mega ludzie i tyle.

Zniknęły bo widocznie nie były prawdziwe. Zostały zweryfikowane i usunięte. Pracuję już długo, praca jest stabilna, na stałej umowie o pracę. Wydawnictwo tworzy w końcu zespół fajnych ludzi, którzy cieszą się ze swojej pracy, zarobków i klimatu. Nie ma na co narzekać.

@obserwator

Pokaż mi firmę, która zaczyna, w której nie ma rotacji.Zanim się zbuduje porządny zespół, zazwyczaj przewija się sporo ludzi.Gorzej gdy firma ma 10 lat i nadal jest rotacja, w tej firmie od dłuższego czasu z tego co widzę w spisie jest stały zespół.

Mick

U mnie też raz przegapili płatność, napisałem do nich o zapłatę i wskazałem tekst, który nie został opłacony i na drugi dzień miałem kasę. Proponuje napisać do nich a nie tutaj. Rozmawiałem z kilkoma ich autorami i wiem że mieli kilka miesięcy zacięcia ale każdy dostał forsę. Ostatecznie nie mam zastrzeżeń a pisałem dla nich ponad rok.

@Mick

Ja tez pisałam i wszystko jest ok, potwierdzam

właścicielka

Zapraszam do redakcji, z chęcią porozmawiam o problemach, które trapią Cię nasz wierny hejterze... Każda opinia jest coraz ciekawsza, a to że się nie potrafisz ujawnić ani nam wyrazić swojego zdania prosto w oczy świadczy o tym że zupełnie nas nie znasz. Zapraszam na kawę do redakcji, z chęcią podyskutuję o tym co napisałeś. Oczywiście z całą opinią się nie zgadzam, nie jest prawdziwa i kompletna. Dlatego zapraszam, na stronie magazynu jest do mnie adres mailowy, z chęcią się spotkam i wysłucham opinii prosto w oczy abym mogła się do niej ustosunkować, wówczas opinia będzie konstruktywna i pozwoli mi poprawić błędy jeżeli takowe popełniam. Czekam na kontakt i serdecznie pozdrawiam naszego hejtera

ciekawy

Widać, konkurencja nie śpi :) Pozdrowienia dla całej redakcji(usunięte przez administratora)! Trzymajcie się, jesteście najlepsi ! Miarą sukcesu jest....ilość wrogów:)

Bartosz

Pracowałem niestety tylko dwa miesiące z powodu przeprowadzki, świetny klimat pracy i ludzie w redakcji, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdańsk

• Jak się pracuje w AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

AGENCJA CITY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.9/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Wały Piastowskie 1 lok. 1404
    80-855 Gdańsk