Covidien Polska Sp. z o.o.

Opinie o Covidien Polska Sp. z o.o.

hajnos

to zależy jak kto do czego podchodzi, jeśli nie jest się z branży to faktycznie można te oczekiwania odebrać jako duże wymagania, w rzeczywistości jednak dobrze się pracuje

ononono

poza tym, że obrażają na rozmowach rekrutacyjnych i mają oczekiwania z Księżyca, to niewiele mogę powiedzieć.

mex

Jak byś chciała poszukać to byś się dowiedziała, że firmy się połączyły :)

k

Nie polecam. (usunięte przez administratora) praca po 15 godzin na dobę. Ze względu na prostactwo tam panujące, polecam pracę "słoikom" z "Warszafki"

zdziwiony zdziwieniem

Porównywanie warunków z TYCO do Covidiena jest jak porównywanie Mcdonaldsa do Restauracji Hestona Blumenthala. Fakt nie ma tu miejsca dla leni i leserów ale potrafią wynagrodzić za ciężką pracę. Pięć lat wylewam w Covidienie pot i nie narzekam

Zdziwiony

Maciek. Jesteś szefem i próbujesz nagonić sobie ludzi do pracy? (tych niedoświadczonych) Od lat wszyscy w branży wiedzą, że niegdysiejsze Tyco a dziś Covidien to straszny kanał.

Zostaw opinię o Covidien Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Covidien Polska Sp. z o.o.