Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Covidien Polska Sp. z o.o.?

krzych Nowy wpis

Hej wszystkim czy orientuję się ktoś czy firma (usunięte przez administratora) może jakiś przedstawicieli handlowych? Szukam roboty w zawodzie ale strasznie ciężko coś znaleźć u nas w mieście dajcie znać będę wdzięczny dzięki. Pozdrawiam

sasanka Nowy wpis

witam, jestem zainteresowana pracą w tej firmie. Podpowie ktoś jakie są zarobki, narzędzia pracy, przełożeni ? z góry dziękuję !

wk...rw Nowy wpis

witam jestem zainteresowany praca w c...n czy moze ktos napisac o strukturze firmy menagerach ofercie... czym jezdza ph

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

dremi

jedno wielkie [usunięte przez moderatora]. Tkwiłem w tym [usunięte przez moderatora]- wszystkim odradzam

byłamwtym

całkowicie sie zgadzam, [usunięte przez moderatora], nieplatna praca po godzinach, niekompetencja, WSZYSTKO WEDŁUG WIDZIMISIE SZEFOW,HORROR

pestifer

Niekompetencja na kazdym kroku. Balagan, gubienie dokumentow. Socjalistyczne metody pracy, zaliczki! Lekcewazenie klienta na kazdym kroku. Szczerze odradzam wspolprace z ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Covidien Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Covidien Polska Sp. z o.o.