Covidien Polska Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Covidien Polska Sp. z o.o.

krzych

Hej wszystkim czy orientuję się ktoś czy firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] może jakiś przedstawicieli handlowych? Szukam roboty w zawodzie ale strasznie ciężko coś znaleźć u nas w mieście dajcie znać będę wdzięczny dzięki. Pozdrawiam

sasanka

witam, jestem zainteresowana pracą w tej firmie. Podpowie ktoś jakie są zarobki, narzędzia pracy, przełożeni ? z góry dziękuję !

wk...rw

witam jestem zainteresowany praca w c...n czy moze ktos napisac o strukturze firmy menagerach ofercie... czym jezdza ph

dremi

jedno wielkie [usunięte przez moderatora]. Tkwiłem w tym [usunięte przez moderatora]- wszystkim odradzam

byłamwtym

całkowicie sie zgadzam, [usunięte przez moderatora], nieplatna praca po godzinach, niekompetencja, WSZYSTKO WEDŁUG WIDZIMISIE SZEFOW,HORROR

pestifer

Niekompetencja na kazdym kroku. Balagan, gubienie dokumentow. Socjalistyczne metody pracy, zaliczki! Lekcewazenie klienta na kazdym kroku. Szczerze odradzam wspolprace z ta firma.

Zostaw opinię o Covidien Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Covidien Polska Sp. z o.o.