Polaris Industries

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polaris Industries

Po tej epidemii większość wyjedzie za granice do pracy

Zajączek
@Marcin

Chyba na wakacje.

obiektywny

dodatek Keizen 350 zł brutto to takie super do niskiej podstawy wynagrodzenia? żałosne

Nie rozumiem tak złych opinii. Są to zapewne opinie ludzi mało ambitnych chcących za przeżucanie złomu zbijać kokosy. Osoby ciężko pracujące i myśląca mają szansę się wybić. Ja na przykład znałem tylko siebie jak się przyjmowałem i zdobyłem po kilku latach pracy awans bez lizania (usunięte przez administratora) Firma konkretna, wypłacalna są podwyżki co roku, czasem dwie w roku oraz świetny program kaizen z atrakcyjnymi nagrodami dla pionierów.

Przy tej pracy zarobki powinny zaczynać się na montażu od 3000tys netto i premia 10% od sprzedaży a nie od zarobków .

Refresh Brzydal

W nagrodę za wykazywanie się w pracy, za soboty, nadgodziny za wiele lat pracy otrzymuje się "dyplom" (taki dziadowaty, zalaminowany, najtańszy :D)wydrukowany w biurze kierownika magazynu. 2900 brutto to żadne pieniądze za ciężką pracę fizyczną... W firmie coraz więcej ukraińców. Uczciwie nie polecam, za takie same pieniadze mozna robić wiele innych ciekawszych rzeczy. Pozdrawiam karierowiczy z Polarisa Opole :)

quaa

Cześć, 2900 brutto płacą. Dobrze że na montażu wyłączyli czasomierz, który odmierzał sekundy do montażu jakiejś części, bydło było zaganiane... Dalej tak jest, pracować w pocie czoła, starzy pracownicy już wykorzystali limit ilości wazeliny i kapowania i innych złośliwości, dzięki którym mogli wygryźć innych, ludzie bez zasad. Oferty pracy idą po sznurku, kolega kolegi, znajomy, nadgodziny soboty - nadgorliwość - brak życia prywatnego, poświęcenie dla pracy - (usunięte przez administratora) Liderzy dopytują co byś zrobił, co ulepszył, domagają się pomysłów które potem sobie przywłaszczają i kłamią, że to oni coś wymyślili.... Karierowicze, bez jakich kolwiek zasad moralnych i etycznych - barbarzyńskie zwierzęta. Nażreć się do syta - na cudzych plecach do kariery. Nie polecam nikomu szczerze... Chyba że naprawde dramat w życiu, ostateczność.......

Ciekawy

Witam. Czy może ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie? Czy potrzebne jest doświadczenie w pracach magazynowych, żeby podjąć się pracy na danym stanowisku?

Zarobki powinny zaczynać się od 3000 na rękę za ta pracę którą się wykonuje. Praca ciężka i dużo obowiazków . Od lat nie ma podwyżek . Brakuje pracowników z powodw zarobow i prac ktorych sie wykonuke w zakldzie . To opinia moja i wszystkich pracowników montaży . Tak dużo pojazdów na dzień produkujemy i dostajemy jałmużnę w kwocie 300 zł premii co to jest ? Za ta ciężka pracę . TAK może biuro nam łaskawie odpowie, tyle czasu w domu siedzą przez koronewirus Tak więc mają czas odpisać w go work oraz wdrożyć aktualny system konkurencyjny na rynku pracy ?

OldBoy

Pracownik piszesz bzdury! Wyrażasz tylko swoją opinię a nie wszystkich pracowników montażu, gdyż ja mam zupełnie inne zdanie. Praca może i jest ciężka ale widocznie jesteś nowy i nie wiesz co było lata wcześniej - wtedy to było ciężko. A co do podwyżek - w zeszłym roku każdy operator montażu otrzymał dodatkowo 250pln brutto a dwa lata temu 350pln brutto. Dodatkowo co roku mamy podwyżki w zależności od oceny (w zeszłym roku było max 5% a dwa lata temu nawet 7,5%). Od tego roku każdy pracownik, który wymyśli 5 usprawnień/ kaizenów, otrzyma na 3 miesiące dodatek usprawniacza w kwocie 350pln brutto - i tak co 3 miesiące, że nie wspomnę o dodatku kompetencyjnym, który otrzymujemy po spełnieniu pewnych wymagań, w kwocie 300pln brutto. Więc gdzie tu brak podwyżek??? Wystarczą chęci i zaangażowanie ... PS. Proponuję zainwestować w słownik ortograficzny:)

@OldBoy

Nie brakuje w zakładzie pracowników przez koronawirus ? Tak zachęca ich ta praca żałosne . Skoro uważasz że firma konkurencyjną jest i super zarobki to chodź na linie bo pewnie z biura piszesz . Te podwyżki są na zero bo co roku jest inna wartość pieniądza kolego i te 300 zł podwyżki brutto to wychodzisz na 0 bo za produkty płacisz więcej

OldBoy

jestem pracownikiem produkcyjnym i również korzystam z opcji pozostania w domu z powodu pandemii:) Ludzi brakuje to fakt, ale przynajmniej możemy pracować za pełną stawkę a nie otrzymać żałosne 60% przestojowego. Każdy szuka jak najlepszej opcji na rynku pracy - skoro Tobie się u nas nie podoba to co tu jeszcze robisz??? A co do wartości pieniądza w dzisiejszych czasach, czy dodatkowe 300pln zarobione w Polaris jest gorsze i ma inną wartość niż w innym zakładzie ...? Nie sądzę. Pozdrawiam

Weronika

@pracownik brakuje pracowników ale nie widzę żadnych ofert ?

JayJay

Firma jedna z lepszym jeśli chodzi o taką pracę ( produkcja). Wszystko na czas i papierkowo nie ma do czego przyczepić. Praca 5 dni w tygodniu, weekendy wolne, można by powiedzieć super ale... No właśnie ale: Jest tam coś dziwnego, tam 85% ludzi wyżej (usunięte przez administratora) ma niż sra. Każdy ponad każdym. Niewiem czy to tak dobre zarobki robią z nich nie ludzkich czy już tacy byli. Pracując i na dole i na górze widziałem co się dzieje i kto na kogo z kim przecie komu. Pozdrawiam

@JayJay

Praca jedna z lepszych ? Praca 5 dni w tyg ? Chyba mowa tu o innej firmie niż POLARIS. Praca 5 dni w tyg nie do 15 bo przecież są nadgodziny. Weekendy wolne ? Chyba tylko te w których wypadają święta, ciągle weekendy pracujące. A jeśli ktoś nie może zostać dłużej bądź przyjść w sobotę to usłyszy że na jego miejsce jest tysiąc innych pracowników a nawet straszą dyscyplinarka. Firma godna polecenia! Aaaa i premia tylko na papierku bo przecież tam nigdy premii nie było bo zawsze się znajdzie jakiś błąd i niestety, w tym mc premii nie będzie ????

Planista
@xyz

widać że opinię pisał hejter nie mający z firmą nic wspólnego, w zeszłym roku w Polarisie praktycznie nie było nadgodzin w weekendy, nadgodziny w tygodniu zdarzały się sporadycznie i to tylko do 16, czyli godzina dłużej. A co do premii, premia nie jest 0-1, tzn nie jest tak że premia jest maks albo nie ma wcale, tylko są 4 elementy osobno oceniane, więc premia jest zawsze ! ( no chyba że ktoś ma nieusprawiedliwione nieobecności, czyli inaczej, olewa pracę, ale wtedy sam sobie jest winien)

@Planista

akurat pisał to były pracownik firmy. także dużo , bardzo dużo może powiedzieć o tej firmie, o pieniądzach, oraz o traktowaniu ludzi.

Maks

Popieram pracownika poniżej to byłby dobry i isprawiedliwy pomysł od sprzedaży premia 10% . Uważam że w tych czasach na zakładzie powinna pojawić się klimatyzacja bo latem jestes cieżko lub częstsze przerwy powinny być

Uważam, że premia pracowników 10%od zarobków to błąd bo jest to 300 zł a za 300zł co możemy kupić w tych czasach??.Jest to bardzo mała kwota, która za bardzo nie zachęca. Powinna być od sprzedaży jak funkcjonuje wiekszości produkcyjnych zakładach wtedy byłą by ładna suma premii

Przy tej pracy zarobki powinny zaczynać się od 3000tys netto .

Czy pracownicy Polaris Industries chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

olek

Co roku firma organizuje wigilię w zakładzie, imprezę rodzinną w lato , gdzie wszyscy pracownicy się świetnie bawią. Również chętnie uczestniczy w różnych akcjach charytatywnych np. oddawanie krwi, szlachetna paczka.

Majkel

Ostatnim czasem firma angażuje się w różnego rodzaju akcje, jak np Bieg Opolski, Rodzinnny Bieg Odblaskowy czy sprzątanie Kamionki Piast, na których można zobaczyć pojazdy marki Polaris w akcji...

Bożena
@olek

A jak z rozwojem pracowników? Firma organizuje szkolenia w celu podwyższenia ich kompetencji ?

ekstra
@Majkel

no to ludki muszą być zachwycone,że w czasie wolnym mogą posprzątać po kimś,przy okazji robiąc firmie reklamę :-)))

Patologia

Dalej szukają za 2900 brutto , teraz za pomocą trenkwaldera , Ukraińcy pouciekali !!

Planista
@Patologia

Polaris nie współpracuje z firmą trenkwalder, nigdy nie pracował więc nie wiem skąd te informacje, natomiast z tego co firma sama zakończyła współpracę z firmami zatrudniającymi pracowników ze wschodu.

Qua

Cześć, 2900 brutto płacą. Dobrze że na montażu wyłączyli czasomierz, który odmierzał sekundy do montażu jakiejś części, bydło było zaganiane... Dalej tak jest, pracować w pocie czoła, starzy pracownicy już wykorzystali limit zużycia (usunięte przez administratora), kapowania i innych złośliwości, dzięki którym mogli wygryźć innych, chodzi o skrobanie sobie samemu rzepki, ludzie bez zasad. Oferty pracy idą po sznurku, kolega kolegi, znajomy, (usunięte przez administratora), nadgodziny soboty - nadgorliwość - brak życia prywatnego, poświęcenie dla pracy - dno. Liderzy dopytują co byś zrobił, co ulepszył, domagają się pomysłów które potem sobie przywłaszczają i kłamią, że to oni coś wymyślili.... Karierowicze, bez jakich kolwiek zasad moralnych i etycznych - barbarzyńskie zwierzęta. Nażreć się do syta - na cudzej (usunięte przez administratora) do raju. Sqr7sy8ny. Nie polecam nikomu szczerze... Chyba że naprawde dramat w życiu, ostateczność.......

olek
@Qua

Chłopie jak chcesz zarabiać więcej do jedź za granicę. Wynagrodzenie zależy przede wszystkim od umiejetnosci, doświadczenia zawodowego, posiadanej wiedzy. Jeżeli spełniasz te warunki to jesteś co najmniej dobry. Żeby być najlepszy przed tobą długa i szeroka droga. Najpierw zaczyna się od małych rzeczy, a później przychodzą wielkie. Kto nie pracuje ten nie zbiera kokosów. W pracy trzeba potrafić wykazać się wiedzą, wykorzystać ją w praktyce, otwartym być na nowości, nowe technologie. Trzeba być po prostu cały czas na bieżąco do przodu. Pozdrawia was najszczerszy filozof na świecie.

@olek

Olek doświadczenie i wiedza nie idzie w parze w tej firmie. Mimo mojej wiedzy oraz doświadczenia najniższą krajową, brak życia prywatnego, brak szacunku. No chyba że chodzilabym i na każdego bym odnosiła to może więcej bym osiągnęła bo sama wiedzą oraz doświadczeniem i umiejętnościami dorobilam się zabiegu na rękę

Witam , Jeśli chodzi o tego Artura to przecież nie prowadził działu (był od procesu) więc proszę trzymać się faktów :)

cyber

Polaris to kompletna katastrofa i nieporozumienie. Kierownictwo w tym zakładzie to jakieś UFO, nie wiadomo skąd ważne tylko kasa dla nich, o robocie zielonego pojęcia. Brygadziści to ich koledzy, którzy mają te same mózgi poprzestawiane naopak. Zarobki są żenująco niskie jak na pracę wykonywaną. Na święta zero premii, paczek i bonów.

Minolta

Jak częsta jest koniecznosc pracy w soboty i na jakich dzialach? Jak są płatne te soboty?

ParOwa

Witam wszyskich. Pracowałem w tej firmię 2 lata. Stawka początkowa to 2950pln brutto + 10% premii (na montażu). Dodatkowo po 8 miesiącach przyznawany jest dodatek kompetencyjny w wysokości 300pln brutto. Liderzy usprawnień otrzymują dodatek w wysokości 350pln brutto po spełnieniu odpowiednich wymagań. Praca nie należy do najlżejszych ale do wytrzymania, atmosfera też nie była zła - zależy na jaką linię się trafi. Obecnie otwarte są 3 linie: ATV, SXS i MC. Ta ostatnia powstała stosunkowo niedawno - dopiero się rozkręca - najlepiej trafić tam! Pracuje się 8 godzin, 5 dni w tygodniu - soboty są dla chętnych (płatne 100% więcej). Z urlopami nie ma problemów - można się dogadać. W firmie stosuje się tzw. "przepustki", jeżeli masz cos do załatwnienia możesz wyjść wcześniej lub później zacząć pracę. Tak na prawdę wszystko zależy od Twojej postawy - jesteś w pracy i wykonujesz swoje obowiązki to nikt się nie czepia - 8h i do domu:) Pozdrawiam

Jan
@ParOwa

W sposób rzeczowy przedstawiłeś, jak wygląda praca w firmie Polaris Industries. Mógłbyś napisać, czy istnieją szanse, aby awansować w firmie na wyższe stanowisko? Ciekawi mnie, czy pracodawca potrafi docenić zaangażowanych pracowników.

@ParOwa

Kto może przychodzić do pracy w soboty? tylko montaż? czy na działach spawalni i lakierni również są pracujące soboty? czy można przyjść w sobote wspomóc inny dział np.montaz?

WELDER

Witam. Jakie zarobki dla Spawaczy z doświadczeniem ? Jaka atmosfera w pracy i warunki? Dziękuję .

Były kandydat
@WELDER

Zarobek jaki mi proponowali to około 4500 brutto + premia która ostatnimi czasy jest notorycznie urywana. Atmosfera hmm, to musiałby się wypowiedzieć pracownik, ponoć się dużo zmieniło w ostatnich miesiącach.

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Industries - Opole

• Jak się pracuje w Polaris Industries?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Industries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Industries?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polaris Industries?

Kandydaci do pracy w Polaris Industries napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polaris Industries