Przedsiębiorsto Koordynacji Spedycji Torm Sp z o.o.

Opinie o Przedsiębiorsto Koordynacji Spedycji Torm Sp z o.o.

P...

Polecam pracę w tej Firmie. Terminowe płace, atmosfera super.

???
@P... 21.04.2015 11:49

???

Iwona

Przedsiębiorsto Koordynacji Spedycji Torm prowadzi obecnie trzy rekrutacje. Poszukiwany jest między innymi Spedytor krajowy/międzynarodowy. Do obowiązków należeć będzie pozyskiwanie zleceń transportowych oraz wycenianie transportu i negocjowanie stawek. Jeżeli potrzebujecie większej ilości informacji, znajdziecie je tutaj: http://www.pkstorm.com/kariera Kto z Was będzie aplikować?

Spedytor

Firma ok. Można się nauczyć branży transportu i spedycji. Dziś żałuję że już tam nie pracuję.

Iwona
@Spedytor 17.10.2018 19:33

Czy atmosferę panującą w Przedsiębiorsto Koordynacji Spedycji Torm również oceniasz pozytywnie? Chodzi mi nie tylko o kontakty z innymi pracownikami, ale także o te z kadrą zarządzającą związane. Już co trzeci kandydat o pracę zwraca na to uwagę podczas wyboru pracodawcy, dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi.

Darek
@Spedytor 17.10.2018 19:33

Czemu nie pracujesz już tu? Warto składać swoje papiery?

Em

Firma bardzo się rozwija. Bardzo fajny zespól i atmosfera. Polecam prace w firmie TORM.

Zostaw opinię o Przedsiębiorsto Koordynacji Spedycji Torm Sp z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorsto Koordynacji Spedycji Torm Sp z o.o.