Mumin`S Int s.c. Bartłomiej Foszer Maciej Sawicki

Mumin`S Int s.c. Bartłomiej Foszer Maciej Sawicki

Opinie o Mumin`S Int s.c. Bartłomiej Foszer Maciej Sawicki

Możecie opisać świeżą sytuację Mumin's Int. S.C.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

zawiedziony

To prawda! Płacą mało obiecując że zapewne po okresie próbnym dostaniesz więcej. Tak mija okres próbny 3 mce, zaczynasz się starać o podwyżkę, dostajesz odpowiedź po 2 m-cach że dadzą ci 100-200zł, potem mówią że na razie nie mają ale możesz starać się za kolejne 3-4 mce i wtedy na pewno dzięki swoim wynikom uzyskasz super pieniądze na umowę o dzieło! Umowa o dzieło dla wszystkich pracowników, czyli łącznie z działem zatrudnień - administracyjno-biurowych, to jest śmieszne! I tak siedzisz rok i potem budzisz się nagle i uciekasz bo zmarnowałeś rok swojego czasu. Szefowie bardzo chamsko odzywają się do swoich pracowników! Urlop - marne 12-14 dni podczas których i tak musisz pracować bo inaczej po urlopie cię zwolnią! Po chorobowym tym bardziej dostajesz kopa!

mumin

Płacą niewiele, wymagają gór i szczerze żałować można czasu spędzonego tam. Obiecują góry ale zatrudniają na umowę o dzieło byle by pozbyć się problemów związanych z pracownikiem.

Macie doświadczenie w firmie Mumin's Int. S.C. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Mumin`S Int s.c. Bartłomiej Foszer Maciej Sawicki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mumin`S Int s.c. Bartłomiej Foszer Maciej Sawicki