Mumin's Int. S.C.

Opinie o Mumin's Int. S.C.

zawiedziony

To prawda! Płacą mało obiecując że zapewne po okresie próbnym dostaniesz więcej. Tak mija okres próbny 3 mce, zaczynasz się starać o podwyżkę, dostajesz odpowiedź po 2 m-cach że dadzą ci 100-200zł, potem mówią że na razie nie mają ale możesz starać się za kolejne 3-4 mce i wtedy na pewno dzięki swoim wynikom uzyskasz super pieniądze na umowę o dzieło! Umowa o dzieło dla wszystkich pracowników, czyli łącznie z działem zatrudnień - administracyjno-biurowych, to jest śmieszne! I tak siedzisz rok i potem budzisz się nagle i uciekasz bo zmarnowałeś rok swojego czasu. Szefowie bardzo chamsko odzywają się do swoich pracowników! Urlop - marne 12-14 dni podczas których i tak musisz pracować bo inaczej po urlopie cię zwolnią! Po chorobowym tym bardziej dostajesz kopa!

mumin

Płacą niewiele, wymagają gór i szczerze żałować można czasu spędzonego tam. Obiecują góry ale zatrudniają na umowę o dzieło byle by pozbyć się problemów związanych z pracownikiem.

Macie doświadczenie w firmie Mumin's Int. S.C. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Mumin's Int. S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mumin's Int. S.C.