Quartz S.A.

Opinie o Quartz S.A.

Real

A co Ty chcesz chcesz sprzedawać menedżerze?Ta firma bierze surowce i pakuje go w saszetki.Musisz podebrać zamówienia od konkurencji,ale co ja Ci będę tłumaczył szef wytłumaczy"wicie rozumicie".Przygotuj się na niezły wstrząs.

@Real

ale ty głupi jesteś, z automatem goworkowym będziesz gadał :))))

Real

Lepiej z automatem niż z szefem,Poszukaj normalnej pracy.

@Real

nie muszę, mam

Tak trzymaj.

chas

a rozwija się ? bo jakoś nie widać tego rozwoju .. przybliz temat @55

@chas

a skąd patrzysz?

crov

A tak masz rację kasa urośnie na pewno w portfelach właścicieli , jesli firma przetrwa, bo z ta kadrą zarządzająca ma niezbyt wielkie szanse na dalszy rozwój , pracownicy bez umiejętności i swojego zdania przytakujący i podlizujący sie P. ,

@crov

to jakim cudem firma tak się rozwija?

x]

@wicia owszem dla wielu 1500 to może być niezła kwota wynagrodzenia ale jednakn to bogata firma i silna w branży, mam nadzieję że ta kasiora urośnie z czasem

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Quartz S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Starszy Mechanik Utrzymania Ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
crov

@ Ogarnięta Wiciu , chyba masz około 15- 17 lat bo to co tam wyżej nabazgrałaś jest mentalnie na poziomie nastolatka....za robote sie weż , to ta sama nuta co u @pracownika, jak nic atak klonów P. pamietaj pani mądralinska ze jaka płaca taka i praca więc w firmie za te 1500zł zbytnio sie nie przemęczamy

Wicia

Skąd te negatywy? Ludzie ogarnijcie się dla kogoś wypłata na poziomie 2 tys jest ok da innych 1500 to manna z nieba za prace proponuję się wziąć a nie wylewać żale

meva

@ kosmos 2000 brutto to dobra podstawa wg ciebie? do reki dostajesz 1420 zł ja.a sobie z ludzi robisz ?

ON
@meva

W tej firmie 10-15 lat temu zarabiało się 2-3 razy więcej niż teraz.Pracownik wiedział co ma robić i jak ma robić.Co jest teraz ?Nie dajcie się nabrać-rzeczywistość jest o wiele gorsza niż te wpisy na GO WORK-u.

@ON

Przestańcie plotkować i za robote sie weźcie, jak chcecie zaliczke to do prezesa kolejka (usunięte przez administratora) w

ON
@pracownik

Drogi pracowniku niechcący pewnie potwierdziłeś tylko opinie o zarobkach w tej firmie.Weżcie się za robotę dobre sobie .Od kiedy szef decyduje o zaliczkach?Jest właścicielem może w zarządzie?Co na to pani Prezes i w-ce Prezes?CYRK

antek

czytam te dziwne opinie i zastanawiam się , przecież główny zaopatrzeniowiec i technolog siedzieli w jednym pokoju.I co , i nic ,dla technologa przynajmniej bo on wie jak polizać

o.n.a
@antek

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

o.n.a
@antek

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

eks

Takie brzydkie , same cisną sie na usta po tych pier.ołach wypisywanych przez 'zaufanych tzw szefa" lub jego samego i zadziwiające bez żadnej wódy czy prochów o bezrobocie ludzi mozesz sie nie zamartwiac bo firma Quartz nie jest ostatnim zakładem w okolicy , ekspracownicy to wygrali los na loterii bo nie musza juz patrzec na ten pseudo zakład

on

Masz racje ,tak dbają że jeden drugiemu wilkiem a donoszenia nie ma końca zajefajna atmosferka w pracy .

gość

Dobrze, że dbają o relacje między pracownikami, bo wiedzą że o takie stosunki między pracownikami dość trudno. A wypłata?

acer

Ta strona powstala ,kiedy w firmie zrobił sie pierd...nik przypominam ze po pani prezes był jeszcze Misztal ,jakoś wtedy wpisów nie było a dobrze tez nie było więc o jakich Ty ulubiencach prezesowej wypisujesz @ nick , to teraz własnie sa ulubieńcy i podludzie -szaraki zarabiający po 2100 bez prawa głosu i ludzie P czujący się jak właściciele z duża kasą a Ty Waldi broń firmy jak lew bo masz czego masz racje , w żadnej firmie nie pozwolą pracowac cały miesiac po 12 godzin za łażenie wokól maszyny i nic nie robienie

acer

@acer

no właśnie nie było wpisów za Misztala ani nie było ich po pojawianiu się obecnego zarządu, pojawiły sie dopiero jak lizusy-nieroby poleciały i o jakim prawie głosu mówisz? - to nie jest spółdzielnia - choć tak się tamtym co polecieli wydawało

Kierowca

Nick oszołomie kogo masz na myśli pisząc cytuję "lizusy i nieroby".Srałeś w pieluchy jak Ci ludzie zaczynali pracę w Firmie Quartz.Odszczekaj te kalumnie i przyznaj jakim cudem tam pracujesz.Który koleś Cię polecił?Mniemam że znałeś tych o których w tak haniebny sposób publicznie się wypowiadasz.Nigdy nie zrozumiesz jakie krzywdzące i niesprawiedliwe to opinie.Trzymaj się dalej zasranych portek szefa a staniesz się taki sam jak on.

Xx
@Kierowca

Takie brzydkie słowa w sobotni wieczór? To wpływ alkoholu, prochów czy bezrobocia?

Waldi

A ja uważam, że naprawdę nie ma co się denerwowac, zwłaszcza, że praca jest dobra i niezawodna pod milionem względów, więc generalnie będę zawsze firmy bronił bo tak czasami trzeba robić przed właśnie złymi i krzywdzącymi opiniami

nick

a ta strona na goworku powstała kiedy ulubieńcy pani prezes Kil… wylecieli z roboty i jak widać nadal nie mogą tego przeboleć

lin

TE marki to wspólpracowały kiedys , ta strona powstala za czasów pani prezes Kiliszek wtedy firma była w rozkwicie , dostac sie tam do pracy nie było szans ,mieli klase i super opinie na rynku pracy, teraz została Joanna ( córka włascieiciela Joanny jest prezesem Quartza ) i nieliczne niedobitki . Gubi ich wieczny chaos brak normalności i czeste reklamacje ale nie dziwne kontrola jakości zamiast na produkcji pilnować ,wdzięczy sie na palarni do swego guru albo popija kawke w swojej kanciapie . Narzekanie na pracodawce ...hahahha o czym ty bqw wypisujesz..... mniej pij bo masz zwidy

bqw

myślę że nie powinnioście nawet słowem narzekac na takiego pracodawcę, a jego renomie i jakości świadczy chociażby z jakimi silnymi markami współpracuje, zobaczcie sobie na stronie długą listę na której nawet Joanna się znajduje, to budzi jednak respekt

Lis
@bqw

Litości ktoś tu przekroczył wszelkie granice hipokryzji.Puknijcie się porządnie w głowę zanim zaczniecie wypisywać takie bzdury.

er

i udało się firmie w końcu finalnie zrezlizować „Paszport do Eksportu” ? ciekawi mnie jak to się zakończyło, w sumie to chyba byłop mocno dofinansowane z pieniądzy rzadu i unijnych dotacji, bardzo faky projekt

zulu

Jak uwierzyłeś Lisowi to znaczy, że niemądry jesteś. Lis boi się, że ktoś przyjdzie i go wygryzie to takie "dobre rady" daje. Każdy wie, jak to szef "kocha" tych co mu opowieści snują czego to nie robili. Od razu to się wysypie, bo on zawsze wie gdzie i kiedy wleźć, żeby kogoś na czymś nakryć. Więc lepiej mówić wprost jak jest i ile jesteś wart. Tak więcej zyskasz.

Lis
@zulu

Zulu to Ty bredzisz trzęsiecie portkami przed panem szefem a nowych pracowników oceniacie po pozorach.Macie niską samoocenę a Was ocenia ktoś kto w żadnej znanej mi firmie nie dostał by posady dozorcy.Wracając do pensji jeśli godzicie się na 2100 brutto to wasza sprawa ale dlaczego mają godzić się nowi pracownicy?Operatorzy w innych firmach zarabiają dużo więcej niż Wy i nikt ich nie wyzywa od k... I ch... Nie grozi im obcięcim jaj łbów i innych części ciała.Kto w tej firmie potrafi merytorycznie i sprawiedliwie ocenić kwalifikacje pracownika odpowiedz sobie na to pytanie a będziesz wiedział gdzie pracujesz.Powodzenia przyjacielu.

kruk

Nie zna sie ani na produkowaniu saszetek ani na zarządzaniu firmą , nie ogarnia tematu odkąd przyszedł do firmy ten "super znawca " to rządzi ten kto się dorwie ogólnie to każdy h.. na swój strój ( z reguły to jego wybrańcy- donosiciele i nieroby ) brygadzista z zoną , gwiazda z KJ "automatyk" z siostrunią i panie z ksiegowosci ,w pracy włażą mu po palcu a jak tylko wychodzą śmieją sie z niego i obrabiaja mu du.. ę .

Zostaw merytoryczną opinię o Quartz S.A. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Quartz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quartz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quartz S.A.?

Quartz S.A.