Quartz S.A.

Opinie o Quartz S.A.

Hanna

Chcecie poznać firmą bliżej? Więcej informacji o historii Quartz S.A. przeczytacie tutaj: http://quartz.pl/firma/firma/

GOCHA

..."Oj się Duda za takich weżmie ...oj się wezmie.......

@GOCHA

Dudy bym do tego nie mieszał.Broni ważniejszych pryncypjów.

artek

... Zgodnie z przepisem art. 11(1) Kodeksu Pracy konieczność poszanowania godności pracownika jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy. ...'Art. 943. § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. tam Kodeksy i prawo maja w d....e ,prywatny folwark z białymi murzyn.mi

Obserwator

Zaraz pewnie się uaktywni najwierniejsza jego obrończyni. Nie zostawi go w biedzie. Od tylu lat go sponsoruje i jego głupie pomysły. Ile już firm przez nich padło...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Quartz S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Starszy Mechanik Utrzymania Ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
pante

Ale u Ciebie @M też jak czytam zero konkretów , obsmarowujesz gó.nem ludzi a uważasz sie za tresera lwów ? taki sam klaun jestes jak Ci wyżej ,ale rozumiem że wpis Worka dotknąl osobiscie widocznie jestes z bliskiego otoczenia inteligencie

@pante

Pracownicy obawiają się opisywać zachowań zarządzających z prostego powodu.Boją się odwetu z ich strony.Zarząd i właściciele firmy dokładnie o wszystkim wiedzą ale mają to gdzieś.Przekonałem się o tym osobiście i wiem że przypomina to walkę z wiatrakami.Jedyna rada zostawić to w cholerę i chociaż zmiana pracy to ogromny problem i stres jednak warto.

@Yogi

Brutalna ale to prawda. Firma inaczej by funkcjonowałaby gdyby nie pan z kucykiem. Pierwszy raz spotykam się z opinią na gooworku gdzie opis firmy/pracodawcy byłby tak zgodny z odczuciami i prawdą opisaną przez pracowników.Dopóki on będzie "rządził" i zarówno pracownicy jak i klienci będą odchodzić.

@M

Obrońców pana z kucykiem coś nie widać?Czyżby już wszystkim dał się we znaki?

M

A mnie się wydaje że zarówno ty jak i ten kogo cytujesz to jedna liga. Obydwaj powinniście startować na klaunów. Zero konkretów a gównem obsmarować każdy potrafi.Muł owszem zamiast mózgu i jeden i drugi ma po sam dekliel.

work

wpis nikolasa oddaje cały obraz stanu kultury i poziomu intelektualnego pracowników z bliskieg otoczenia wszechmocnych z tej " pożąl sie boze firemki" to dno i pięc metrów mułu

nikolas

musze powiedziec za strasznie ciężko sie do tego wszystkiego co tu napisano,masturbowac.

1+1=?
@nikolas

Szkoda że twój ojciec przed poczęciem takiego debila nie masturbował się,byłoby na tym świecie jednego debila mniej.

@1+1=?

To i cud że gość umie czytać.... To czym zajmuje się w chwilach wolnych tzw. hobby pozostawię bez komentarza ale polecam zbierać znaczki albo coś innego równie zajmującego nadgarstek......

Kierownik

Mała ale istotna uwaga.Kiedyś pracowałem w tej FIRMIE więc wiem że masz w stu procentach rację.Kto za pierwszym razem na chamskie i wulgarne ataki nie zareaguje może zwijać żagle.Ci co zostali nie stanowią zagrożenia albo są na tyle mądrzy/czytaj-potrzebni/że pan szef wrzuca wsteczny bieg.Ogólnie nikomu nie polecam chyba że masochistom.Zarobki dno chyba że ma się długi jęzor.Przepraszam jeśli Ktoś poczuł się dotknięty moją subiektywną opinią ale wiara że jakoś to będzie w tej firmie się nie sprawdzi.

Przeszkolony

Przyjdź, sam zobaczysz. Wrażenie nie zapomniane do końca życia. Kiedyś myślałem, że to co wyprawia SZEF to jest możliwe tylko w filmach. Na pewno warto przyjść tu na chwilę, żeby zobaczyć jak człowiek (wspomniany SZEF) potrafi gnoić innych ludzi. Daje to sporo do myślenia. Na szczęście mnie już to nie dotyczy. Nie rozumiem tylko innych, dlaczego, za co tak dają się upokarzać i szmacić.

Przeszkolony

Pan P szkoli wszystkich swoich pracowników osobiście. Lepszej szkoły życia nie znajdziesz nigdzie.

???
@Przeszkolony

Ale konkretnie na czym polega szkolenie ?Sam znam wszystkie procedury ISO ERPA itd. więc rozmiem że ten szef ma to w jednym palcu.Z drugiej strony czytając opinie o firmie można nabrać przekonania że szkolenie to tylko fikcja więc co decyduje?

?

Jakie jest szefostwo w firmie i czy jest szansa na rozwój i na jakieś szkokolenia ?

qit

Praktyk? a co ty chcesz tam praktykowac? odstawianie kartonów ? ale jak tak bardzo chcesz to idz i zapytaj sprowadzą cie na ziemie szybko

sztos

spora rekrutacja w takiej malej firmie? to napewno chcą wywalić wszystkich pracowników i szukają nowych z jęz. niemieckim haha.. tylko do czego ten niemiecki? do pakowania i odstawiania kartonów ? co ty za pierdoły pociskasz @tosiek

chat

Bo przyjmują każdego kto sie zgodzi za takie marne grosze robić na 3 zmiany .

WALDI

Przyjacielu?Nie mam w quartzu przyjaciół i lepiej żebyś nie dociekał spraw dla ciebie nazwijmy to niewygodnych.Wyobrażenie właścicieli o pracy jaką oferują a codzienność pracowników to niebo i ziemia.Naprawiacie młotem na kowadle zegarek jeśli wiesz o czym piszę przyjacielu.

WALDI

Oferty?Raczej polowanie na jeleni !!!

poszukujący pracy

a jak są stanowiska -pracownik produkcyjny ( bez żadnego zakresu obowiazków) brutto 2000 tys żenada

baśka

a to jak w takim razie dostac bezpośrednie zatrudnienie w quatrzu? ktoś jest na forum kto ma taką umowę?

życzliwy
@baśka

Czy Ty szukasz pracy czy udajesz naiwną?Kto z etatowych pracowników da Ci gotową receptę jak zatrudnić się na umowę?Wszyscy boją się o swoje cztery litery.Jeśli masz trzy fakultety możesz liczyć na etat sprzątaczki.Tak jak Ktoś wcześniej zauważył w tej firmie nie liczą się kompetencje.Szef po zawodówce nie potrzebuje fachowców mądrzejszych od niego tylko tłumoków do roboty.Pasuje Ci to-powodzenia.

agencyjny

byc moze i jest, jesli myślisz o agencji pracy manpower i adeco to masz racje oni zapewniają stabilne zatrudnienie w firmie za marne grosze ,praca na telefon ,klika razy w miesiącu pracowałem więc wiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Quartz S.A. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Quartz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quartz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quartz S.A.?

Quartz S.A.