Quartz S.A.

Opinie o Quartz S.A.

miejscowy

Jak frekfencja na niedzielny zlot wazeliniarzy? Kto zamierza spędzić czas w towarzystwie śmierdziela kucyka I fałszywej agatki?

@miejscowy

O a gdzie ten zlot? Chętnie wpadnę ????

nick

oj bys sie zdziwił @ludziu ......a co jest Twoją domeną ??

Ludź

Kochani , jak Wam tak bardzo źle w tej firmie to po kiego tam siedzicie ??? A komentowanie warunków pracy i obrażanie -to chyba domena wyrzuconych , bądź zwolnionych :)

Frydek
@Ludź

Zapomniałeś jeszcze o trzeciej grupie - tych co sami odeszli i czwartej - obecnych pracowników, którzy tam musza pracowac! Bo maja dzieci kredyty itp. Faktem niezaprzeczalnym jest ze tak obrzydliwych ludzi jak Agata i Polikarp to świat nie widział! Po trupach do celu, bez szacunku dla ludzi. Ale kiedyś i ich dopadnie sprawiedliwość. To tylko kwestia czasu

Nick1
@Frydek

a ty reprezentujesz wszystkie cztery grupy po kolei, zmieniając tylko nicki w kolejnych wpisach

@Ludź

ludziu napisz może jaka jest różnica między zwolnionym a wyrzuconym bo za cholerę nie mogę pojąć?

alan

wypisywać to raczej pryszcz ale jakim podłym trzeba być żeby takie rzeczy ,jak są opisane wyżej ,robić innym ???? to dopiero zagwostka dla ciebie @ ola

Luśka
@alan

Masz rację, myślę ze ta Ola to po prostu Agatka, która wiernie trwa przy swoim Panu i broni go jak lwica. Ach cóż to za miłość...on kocha jej portfel, to pewne! A co kocha ona? To dopiero zagwostka????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Quartz S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Starszy Mechanik Utrzymania Ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Jurand

Czy mnie oczy mylą? Czy znów usunięto wpis? Pani A walczy jak lew o swojego Pana, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zastanawia mnie tylko co nią kieruje? Miłość czy strach?

nick

masz rację! firmy szkoda, właścicieli nie! to jest najgorsze dno dna! ale oni mają to na co zasłużyli/powinny spaść na nich wszystkie plagi świata! to są tak tragiczni ludzie!

@nick

Widzę że nie na rękę krytyka.Zresztą krytyka zawsze nie na rękę.Nie ładnie usuwać obiektywne oceny z portalu opiniotwórczego.Przyjdą nowi pracownicy pełni zapału i energii a tu psychol czeka z kubłem zimnej wody.

Ola

Jak podłym człowiekiem trzeba być, żeby takie rzeczy wypisywać

nick

" szef" buhahahah , tego czlowieka nie nazywajcie szefem bo sami sobie ubliżacie

Literat

Zachęcam do zapoznania się z dziełem"Rozmowa mistrza Polikarpa ze śmiercią". Dwie postaci występujące w tym niecodziennym dialogu to mistrz Polikarp i Śmierć. Mistrz - wydawałoby się ktoś nieomylny, doskonały. Tymczasem w tym wypadku ten tytuł jest wręcz wybitną ironią. Polikarp to naiwny głupiec, który pragnie poznać naturę śmierci, aby umieć się przed nią ustrzec. Groteskowość tej postaci podkreślają pytania, które zadaje swej niezwykłej Rozmówczyni.

@Literat

Kto ma się z tym zapoznać?Pracownicy czy pracodawcy?Niedomyty szef niech zacznie od instrukcji użycia mydła.

@Literat

:-)gratuluję ,super wpis

Bruner

W firmach jest wielki socjopatów, ale ludzie niestety milczą. Socjopaci sa na reke zarzadom firm, potrzebni do brudnej roboty a zarzady nie brudza sobie raczek. Trzeba sie nie bac i zglaszac sprawy koniecznie pisemnie do prezesow i sadow pracy.

Loki
@Bruner

Tu nie ma do kogo napisać! Kucyk to niepisany właściciel quartZa! A Agatka to jak by sie z nim niezgodzila to dwa szybkie płaskie albo piąchą i sprawa zamknięta ????

Jle tam można teraz zarobić na rękę?Fachowiec ze mnie jak ta lala.Jakieś testy egzaminy kompetencyjne czy biorą z łapanki?Słyszałem że szef rekrutuje.Zwolnili tylu fachowców że podobno nie ma kto pracować.Ja te wszystkie maszyny mam obcykane ale ludzie ostrzegają że szef to (usunięte przez administratora)

M
@Nowy

Daruj sobie. Zacznij ulotki roznosić a i kasa większa i psychika nie siądzie... Nie ma tam nic co oby fachowców przyciągało .

@M

Dzięki tak myślałem.Szkoda że taki potencjał się marnuje.Powodzenia.

Elka
@M

To prawda. Zarówno kucyk jak i jego luba to piękny przykład jak NIE należy prowadzić firmy! Wyrzucają dobrych pracowników lub oni sami odchodzą a przeciętniakom windują extra płace! Mnie tam nie ma wiec nie zazdroszczę. Szkoda mi tylko kolegów i koleżanek. Mam nadzieję, że jednak kiedyś poniosą oboje zasłużoną karę! Karma wraca wiec może i do Polipów wróci. Oby!

Szczekacie szczekacie ale dalej ich dorabiacie ...nie jesteście niewolnikami , nie dajcie się upokarzać

M

Prezes PIS ma tak samo wywalone jak szefostwo tej firemki.... Jedni się trzęsą bo się boją innym zwisa a jeszcze inni wiedzą jak jest i starają się przeżyć i wiązać koniec z końcem.

@M

Tak trafionej i prawdziwej oceny tej firmy dawno nie spotkałem.Szacun.

Lola
@M

Prawda w czystej postaci. Pseudo szefowie zamiast skupić się nad tym że pracownicy i klienci uciekają i źle się dzieje w firmie, zajmują się pierdolami, plotkami i szukają kolejnych intryg! Ani Ona ani On nie nadają się do niczego. Quartz już załatwili teraz pora na Joanne????????????

PiS

Jest wielu przedsiębiorców, którzy swoje firmy traktują jak folwark pańszczyźniany - powiedział prezes PiS

nika

@ ??? skoro nie potrafisz zrozumiec opinni pracowników ,nie zostaje Ci nic innego jak udać sie do jasnowidza on Ci wytłumaczy jak jest najlepiej .

Ciekawy
@nika

Jakie trzeba mieć wykształcenie na handlowca? Czy handlowcami tez zarządza słynna Pani prezes?

Jan Serce
@Ciekawy

Gdbyś czytał że zrozumieniem wszystkie umieszczone tutaj opinie to byś zrozumiał, że Pani Prezes niczym nie zarządza w tej firmie. Jest jeden, jedyny, najważniejszy Pan P zwany szefem zakładu. On rządzi wszystkim.

@Jan Serce

Janie masz w stu procentach rację.Całe zło to ten pan samozwańczy szef.Jednak nie wierzę że Pani Joanna i Pan Bogusław rodzice Pani Agaty o niczym nie wiedzieli.

Lola
@sam

Oczywiście ze wiedza! Zamiatają pod dywan bo a nuż się uda! Tyle lat już trwa ta farsa! Kiedyś ktoś z byłych pracowników wysłał list z opisem sytuacji/ czytałam i tam była sama prawda! Nie uwierzyli! W końcu kasy mają jak lodu to i sponsoring działa!

???

Ale ja pytam jak jest lepiej z tymi operatorami. Po2 na jedną maszyne czy po jednym na dwie? Bo chce zrozumieć a nie czytać jak t o było dobrze za przesady M czy K czy też za Gomułki

tom

A .....lepiej to już bylo za żądów Pani prezes K. ,wtedy firma święcila triumfy ,klienci stali w kolejce a do pracy w tej firmie nie można bylo sie dostać miala super opinię i swietnych wykwalifikowanych pracowników ..teraz to sami wiecie ...jak tam jest i co sie dzieje

Qwerty

A co tam jest zniszczonego? Firma istnieje i ma się dobrze.

@Qwerty

Nie strugaj głupa człowieku.Czasem opinie czytają ludzie którzy tam pracowali.

wuwu
@Qwerty

no podłoga na proszkowni jest zniszczona

Xxxcc
@Qwerty

No tak ma się bardzo dobrze skoro po 2 operatorów pracuje na jednej maszynie za Pana prezesa M to jeden operator stał na 2 maszynach dno dno i jeszcze raz dno

Oleg
@Xxxcc

Może dlatego pracuje po dwóch operatorów bo nie mają pracy i muszą dać ludziom zajęcie albo tacy fachowcy Ci operatorzy, nie obrażając starej gwardii. Za to szef sam obsługuje kilka maszyn, taki jest spec!

???
@Xxxcc

A jak jest niby lepiej?

Loka

Pracować mi dane było w paru miejscach i różnych ludzi na swej drodze się spotylako ale żeby się tak wiązać twierdzisz ze serce firmie oddalas hahah stuknij się w.leb. serce to można mężowi żonie i dzieciom oddac. Płacą ci na czas 8h rób swoje i heja. Co cie obchodzą inne sprawy.

Daria
@Loka

Szkoda słów ! Każda firma to ludzie!!!! Zapraszam do lektury iekawych książek w tym temacie! Quartz został zniszczony przez Pana P i jego Panią . I tyle w temacie

Oleg

Jak to wszystko czytam to aż mi słabo. Mam wrażenie, że banda nieudaczników, którzy nie dali sobie rady w normalnej firmie chcę swoje nieporadności zwolić na innych. Nic z tych rzeczy. Ja pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i wszystko jest ok. Pensja na czas, szef mowi o podwyrzkach, nie widze powodu żeby szukać czegoš nowego. Pan z kucykiem jak go wszyscy nazywaja jest specyficzny, ale można się przyzwyczaić.

UCHO
@Oleg

ten pan jest jeszcze szefem???Boże litości

@Oleg

Kolego skoro tak pracujesz jak piszesz to nic dziwnego że ta firma pada i kwiczy.Podstawówkę chociaż skończyłeś?Pewnie nie-dlatego tak dobrze dogadujesz się ze swoim szefem.Co z tej firmy zostało?Żal patrzeć.

Loka

Strasznie słabi ludzie tam pracują co muszą prochy łykać bo szef na nich krzyknie. Ludzie jesteście żałośni

Daria
@Loka

To Ty jestes żałosny/a ! Jakim prawem obrażasz ludzi którzy serce oddali tej firmie a teraz dwóch nieudaczników ją pogrąża! Albo Ci płacą za te brednie albo nigdy w normalnej pracy nie dane Ci było być!

Miki
@Loka

Prochy muszą łykač bo ich sumienie gryzie. chcieli zrobić na złość właścicielom a świnie podlozyli kolegom z pracy.

dominika

Mysle , że jestes jednym z nich , wiadomo kto chwali te pracę lizus i donosiciel bo ma premie dużą i układy z górą ..przestan ch.rzanić czlowieku w tej atmosferze stresu i nerw nie ma mowy o dobrej pracy ,

Zostaw merytoryczną opinię o Quartz S.A. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Quartz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quartz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quartz S.A.?

Quartz S.A.