ABET Laminati

ABET Laminati

Opinie o ABET Laminati

klrol

niestety z tego co mi wiadomo obecnie nie mają żadnych nowych rekrutacji i na stronie ich też nie ma żadnego info o tym, może po prostu jak chcesz się u nich zatrudnić to @Daria powinnaś zanieść tam bezpośrednio swoje cv

Joanna Zawadzka

Wszystko zależy na jakie stanowisko rekrutujemy, doświadczenie jest zawsze mile widziane szczególnie w branży. W przypadku wybranych rekrutacji doświadczenie jest warunkiem koniecznych. Napewno zapewniamy miłą atmosferę i nie najgorsze warunki pracy i płacy o czym świadczy to że większość zespołu związana jest z firmą przez lata.

Zostaw opinię o ABET Laminati - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABET Laminati