Opinie o Delta Bud

Agnieszka

Jak wyglądają pierwsze dni pracy nowego pracownika? Czy przechodzi jakieś wstępne szkolenia?

maxi

Jdnka może te rekalmy zaachęcają rownież kobiety do rpacy w firmie, dlatego?

mikary

Niestety wszelkie opinie negatywne , które tu się pojawiają są kasowane. Ja proponuję Wam -przyszłym pracownikom-zajrzec na "rozmowy kwalifikacyjne -przebieg" na go worku. Pozdarwiam, były (na szczęscie :-) )

Power rangers

Głupoty ktoś wypisuje!! Chyba ktoś ma zlecenie na robienie zamętu na tym portalu. Bez sensu

Master

Niestety nie polecam tej firmy, pracowałem tam, nie podobała mi się atmosfera i całość ogólnie. Widzę, że na go worku masa ludzi dodawała komentarze, by innych uprzedzić, ale go work co dzień kasuje komenty na ten temat. Wejdzcie po prostu na jakieś fora i poczytajcie o firmie tejże.

Mistrz

Ja pracuję w DELCIE już 5 lat i jest ok. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

olaf

@Leon, może jakiś niezadowolony zwolniony racownik, wylewa brudy, nie wiem jak jest ale mi delta kojarzy sie w miare dobrze,wiele o te firmie słyszałem, zajmuja sie i montażem, dierżawą, firma ma wiele zleceń na różne budynki w całej polsce, przeciez zatrudnia wielu pracowników, wiec troch nie wierze, że nie wypłacają pieniedzy chyba naciagane

Loen

Raczej "pomocna dłoń" tzw. konkurencji

Zostaw opinię o Delta Bud - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta Bud