DELTA RUSZTOWANIA

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o DELTA RUSZTOWANIA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA RUSZTOWANIA

ole

Opinie o pracodawcy potrzebne na już jako monter rusztowań Dziena

ole

Opinie o pracodawcy potrzebne na już jako monter rusztowań Dziena

Marian

Te opinie to raczej czarny pijar słabej konkurencji. Czego to Polak nie wymyśli dla osiągnięcia osobistych korzyści

leon

Przedstawiane przez ciebie argumenty chyba na pewno skutecznie przykonało tych, którzy się jeszcze wahali odnośnie pracy. Z własnego doświadczenia wiem, że warto poczytać opinie firm oceniających lokalny rynek - o ile takie opinie czy wyniki są udostępnione. W branży budowlanej warto zastanawiać się nad konkurencyjnością.

Wacek
@leon 11.10.2015 00:49
Przedstawiane przez ciebie argumenty chyba na pewno skutecznie przykonało tych, którzy się jeszcze wahali odnośnie pracy. Z wła...

Miałeś być asem ?

Wacek
@leon 11.10.2015 00:49
Przedstawiane przez ciebie argumenty chyba na pewno skutecznie przykonało tych, którzy się jeszcze wahali odnośnie pracy. Z wła...

Poprzednie moje pytanie było oczywiście do Ciebie Leoś. Jakoś mi się zmylił adresat. Sorry (usunięte przez administratora)

amino

@Marek dzięki, że o tym wspomniałeś, bo ja właśnie szukam pracy i interesuje mnie właśnie zatrudnienie w delcie, dlatego bardzo proszę o obiektywne opinie jak naprawdę wygląda tam praca, czy wypłata dociera na czas i jak atmosfera w pracy, to jest ważne, jakby nie patrzeć... dajcie proszę znać, poza tym fajnie, że och kontrahenci są zadowoleni z usług :)

Marek

Ludzie!! Strona GOWORK służy do wyrażania opinii na temat pracodawcy, jaka atmosfera panuje w firmie, jakie możliwości rozwoju zapewnia ... a nie jako źródło do oceniania asortymentu, czy też jakości usług.

bud
@Marek 29.05.2015 19:57
Ludzie!! Strona GOWORK służy do wyrażania opinii na temat pracodawcy, jaka atmosfera panuje w firmie, jakie możliwości rozwoju...

też nie wiem co ma ocena klientów, do opinii o firmie jako o pracodawcy?? Nie polecam. Wyplata nieterminowa, szczególnie zimą, kiedy mało roboty. Atmosfera nienajgorsza.

Darek K

Firma Delta godna polecenia oczywiście jak w każdej firmie był mały zgrzyt z działem handlowym, ale chłopaki z działu montażu nadrobili, generalnie firma na duży plus polecam!!!

Robert K.

Z firmą DELTA RUSZTOWANIA współpracuję od 7 lat, nigdy nie było niejasności, zawsze otrzymywałem towar 100% satysfakcjonujący, mało tego ekipa montująca godna polecenia i zawsze podchodząca profesjonalne do danego projektu. Pozdrawiam Robert K.

Andrzej

Poproszę o kontakt w tej sprawie z działem sprzedaży(usunięte przez administratora) Dziękuję. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o DELTA RUSZTOWANIA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA RUSZTOWANIA