DELTA MARCIN SADLAK

Toruń

Opinie o DELTA MARCIN SADLAK

Kakam

Niestety nie polecam. jest to firma tzw. krzak. Co innego na umowie, a co innego na twarz. Atmosfera fatalna, non stop mobbing i wyzwiska na pracownikach. Bark kultury i brak wszystkiego. Dramat !!!

......

To jest to samo co Delta-Bud Rusztowania lub Delta Rusztowania , proponuje wejść na linki i poczytać opinie ...

Masz coś do powiedzenia na temat firmy DELTA (usunięte przez administratora)? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o DELTA MARCIN SADLAK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA MARCIN SADLAK