Opinie o Euro-Kerze Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro-Kerze Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Kerze Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Kerze Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Xxxx

Mnie zastanawia czemu komentarze / wpisy są usuwane

Nieznajoma

Kobiety pracują tam ciężej niż mężczyźni. Dyrektor i kierownik-zero szacunku do pracowników. Pieniądze? Jakie pieniądze za cały miesiąc 1300 zł.. Firma dziad, nie polecam z calego serca!

Pff
@Nieznajoma

Nieznajoma jak tak źle.to czemu żeś robiła cały miesiąc? Po dwa to najniższa krajowa jest większa niż 1300 to coś cię ponioslo. Za pakowanie piramidek byś chciała brać niewiadomo ile? Nieznajoma idź poszukaj se znajomego to ci bd płacić tyle ile bd chciała.

Nieznajoma
@Pff

Może dlatego pracowałam tam miesiąc bo szef obiecał wielkie pieniądze i swietlaną tam przyszłość żałosny człowieku ;)

MuchaLucha
@Nieznajoma

Również pracowałam miesiąc obiecują premie sremie gruszki na wierzbie aaa aa (usunięte przez administratora) dostajesz ja to się dziwię że kobiety tak ciężko pracują zapieprz aja jak małe robociki ale za jaką cenę? Zdrowia fizycznego i psychicznego.... Czułam się tam nieco jak śmieć bo byłam z agencji... To co gorsza? Bo młoda? I trzeba pomiatać? co z tego że pracowałam ciężko szybko jak Itak bym nic z tego nie miała.... Ani zatrudnienia ani normalnego traktowania ani normalnej pensji ????

Nobody

Pracuje w tej firmie od niedawna narazie nie moge powiedzieć zlego slowa... Pracownicy pracujacy tam 18lat powinni miec lzej... przestancie jezdzic po starszych osobach,które tam sa jak dla mnie nalezy im sie gigantyczny szacunek !!!! Czytając komentarze stwierdzam ze niektórzy powinni sie nauczyć pracowac ....nigdzie nie ma lekko wszedzie ktos jakis mankament znajdzie :/ jak sie chce zarobic trzeba pracowac nikt nic za damski ch.... nie da.... szef jak to szef ma cala firme na głowie.... ma prawo miec zly humor...placą więc wymagają proste... aaaaa i jesli chodzi o plotki ploteczki ??? Niech sobie gadają trzeba robic swoje poprostu

Nobody

Pewnie po kilku miesiącach bym inaczej spiewala. Mam takie pytanie jak to jest z ludzmi z agencji ? One pracują na siebie czy na czyjs akord ? Masz racje nie powinno byc tak ze cala hala wie o tym co sie rozmawialo z szefem ????????????

Nie polecam!!!!!! Pracowałam tam miesiąc. Odeszlam bo zmniejszyli stawkę godzinowa i ludzie z agencji będą mieć akord gdzie na nie których stanowiskach nie da się go wyrobić

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-Kerze Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Sebastian I.

Praca nie adekwatna do zarobków. Młodych ludzi zachęcam do nauki bo mogą skończyć w takiej firmie ;) Z dala od tej firmy! Pozdrawiam

Anonim21
@Sebastian I.

3,5-4,5 to zła pensja? Szukajcie więc dalej

Xxxx
@Sebastian I.

Zgadzam lepiej omijać firmę. szef chyba to szuka firmie dziuni na skoczni w boczki Kto zarabia tyle to zarabia a reszta jedzie bez trzymanki w oszukiwaniu akordu zebu dobrze zarobić

opserwator
@Anonim21

jak zaknacarz we wszystkie soboty to i morze wyciagnierz te 3,5 ale nie wiecej nie czaruj bo pracowalam tam i sie orjetuje ile zarabiaja a gdzie masz czas dla rodziny

@opserwator

Co Ty opowiadasz, pracując wszystkie soboty nawet 2,5 nie zarobisz. Najniższa krajowa + soboty.... żenada.

Iza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Sporo dobrego słyszałem o firmie

@Iza

dobrego o firmie nic w tym zakladzie nie jest dobrego kierownictwo aroganckie a szef to przekracza bezczelny arogancki bez kultury krzyczy nie wiem czy mysli ze jest w szkole czy ze przed soba ma dzieci male i mu wszystko wolno nie polecam tego zakladu

Życzliwy
@Iza

Nic dobrego o tej firmie nie można powiedzieć. Poprostu (usunięte przez administratora) i arogancja.

Pracownik, który zna tam ludzi

Praca sezonowa? Może być, ale jedyne co, to odradzam stanowczo tam prace na stałe. Brygadziści nie odpowiedzialni, chaotycznie mają w głebokim poważaniu Twoją osobę. Nie wiedzą jak wygląda praca i nie pomagają w pracy. Szef psychopata, nie ludzkie normy których NIE DA SIĘ w ciągu 7,5h wykonać. Polecam szukać pracy gdzieś indziej z dala od tej firmy. Pozdrawiam pracownik sezonowy ;) Obiektywna ocena!

PAKOWACZ ŚWIEC OZDOBNYCH

Witam, miałam zaszczyt pracować tam całe 3 tygodnie, gdzie w innych firmach staż mój najkrótszy wynosił pół roku, nigdy nie spotkałam się z tak bezczelnym? aroganckim ? nie wiem, która cecha bardziej by pasowała do kierownictwa czy brygadzistek ? . Brak szacunku jakiegokolwiek do pracownika, ani dzień dobry ani do widzenia ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Wszystko robisz źle, za wolno nie dobrze. Pracując pierwszy tydzień podchodzi do mnie brygadzistka, miesza z błotem i myśli że będę siedzieć cicho ? źle trafiła, nazywa gówniarą ocenia chociaż nie zna, na końcu najlepszy tekst " zamknij się " . twierdzi że po 3 dniach " Pracujesz już tu trochę, musisz szybciej robić " Szef, który Cię zapewnia że praca będzie do końca października, po prostu wprowadza w błąd. Nie polecam tam pracy, i nigdy nie zrozumiem tego że inny człowiek może pomiatać drugim człowiekiem..

POGODNY DUSZEK EURO-KERZE
@PAKOWACZ ŚWIEC OZDOBNYCH

Szanowny pakowaczu świec ozdobnych-we firmie pracuje się "na akord",nie na dniówkę...nikt za nikogo nie będzie pracował,a "młody" ma obowiązek słuchać przełożonych i starszych stażem.Akuratnie owe kierowniczki,jaki i brygadzistki,to kobiety,które przeszły przez KAŻDE stanowisko,więc ściemka,typu "nie da się"-NIE DZIAŁA.Widać tak chciało Ci się pracować,drogi pakowaczu świec ozdobnych.OBIBOKOM,LESEROM,LENIOM MÓWIMY KATEGORYCZNE NIE!!!!I proszę nie narzekać na pana szefa,bo nic o nim nie wiesz,a to WSPANIAŁY SZEF.

Skunk An....
@POGODNY DUSZEK EURO-KERZE

Hehe, one są brygadzistkami bo nie wyrabiały akordu to trzeba je było gdzieś upchnąć po znajomosci ;)

Jolka
@PAKOWACZ ŚWIEC OZDOBNYCH

Musisz znaleźć taką pracę, w której po 3 dniach będziesz pracować wolniej niż w pierwszym dniu i na pewno pracodawca cię pochwali i od razu awansujesz na kierowniczkę.

Jolka
@POGODNY DUSZEK EURO-KERZE

Dobrze gadasz, praca albo zasiłek. Sami wybierzcie!

potencjalny pracownik
@POGODNY DUSZEK EURO-KERZE

Nie mam uwag odnośnie wymagań pracodawcy dotyczących rodzaju, sposobu czy tempa wykonywania pracy. Każdy z pracowników sam decyduje czy odpowiada mu miejsce pracy czy nie. Każdy ma wybór. Razi natomiast sposób komunikacji w firmie pomiędzy współpracownikami opisany przez @PAKOWACZ ŚWIEC OZDOBNYCH. Jeśli to prawda i tak zwraca się kadra kierownicza (brygadzista) do współpracownika to jest to zastanawiające i niepokojące. W aktualnym ogłoszeniu dotyczącym rekrutacji na stanowisko "Specjalista ds. logistyki z jęz. niemieckim" firma od kandydatów wymaga m.in. wysokiej kultury osobistej a oferuje pracę w życzliwym zespole ludzi. Jak naprawdę wygląda kultura pracy w przedsiębiorstwie? Proszę o odpowiedź osobę decyzyjną w firmie oraz inne osoby zatrudnione.

POGODNY DUSZEK EURO-KERZE
@potencjalny pracownik

Potencjalny pracowniku-firma jest SUPER,kadra wykwalifikowana,przeszkolona,pomocna...w tej materii szef się nie pomylił-WŁAŚCIWE OSOBY,NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.Cóż,zdarzają się osoby niereformowalne,obiboki,którzy chcieli by zarabiać po 3000 zł leżąc i pachnąc...hmmm...krótka odpowiedź-NIE TA BRANŻA.Uważam,że jest to NAJLEPSZA FIRMA ....a pracuję tam "od zawsze"...

Sezonowy pracownik
@Skunk An....

Bardzo dobrze powiedziane,

Życzliwy
@potencjalny pracownik

Wygląda dokładnie tak jak opisał PAKOWAĆ ŚWIEC OZDOBNYCH. Nic dodać nic ująć.

Justyna

Kryska. - brakło bo starasz się, pracujesz jak możesz a i tak przyjdzie taki i ci powie że powolna jesteś i ci grozi zwolnieniem a jest inaczej ...szczerze nie polecam kierownictwo chamskie o słowie "dzień dobry" to chyba nie zna nikt z wyższych stanowisk brak kultury .

Wielebny

Jak kablujesz masz szanse wypłynać na swiat ;).

isenka

czy skoro dostarczają świecie na rynki zachoddnie to kariera międzynarodowa jest możliwa?

kryska

Nie wiem. Chyba nie, bo nic na razie nie słychać

kryska

Myślicie że dużo będzie pracy na zimę? Czy ktoś coś już wie jak będzie po sezonie? Było ciężko, ale chyba szefo powinien być zadowolony, bo dajemy radę jakoś z tymi pilnymi zamówieniami.....tylko ludzi do pracy brakowało.

tyrty

Praca taka sobie, ale pracodawca w porzadku. Potwierdzam, socjal ok, pensje na czas, kierowniczki zyczliwe z reguly, ten dyrektor troche za nerwowy czasami - chyba dzialalam mu na nerwy hahaha. Tylko te nocki - masakra jakas: juz po 3 mialam dosyc.

sadsgh

czytam te opinie i nadziwić sie nie moge, znajdzcie mi inną firme w piotrkowie, gdzie wynagrodzenie jest na czas, pełny socjal, odziez i obuwie robocze, trzymanie się wynagrodzen za godziny normalne i ponadgodzinowe.........umowy o prace ...no gdzie taki drugi zaklad jest w piotrkowie

ale

widze ze poziom dyskutantow jest proporcjonalny do poziomu pracownikow!!! nic dodac nic ujac, odbicie w lustrze, ludzie jesli musicie mozecie tam isc racowac ale prosze was szukajcie czegos lepszego!!!

byly

3 zmiany po 8 godzin.

kryska

zawsze typowe 8 godzin, w tym 30 min przerwy. Kto chce może dorobić czasami w sezonie na nadgodzinach dodatkowo płatnych, a za soboty płacą setki od razu. Więc chyba całkiem normalnie.

kryska

witam, a to gdzie niby jest jakaś praca w PT, że nic nie trzeba robić i do tego jeszcze cię będą chwalić?? Jakoś takiej nie mogłam do tej pory znaleźć. A w świeczkach lekko nie było, ale to chyba jeszcze nie koniec świata. Pozdrawiam wszystkich kapryśnych.

euro

poprostu nie znają innej pracy zawsze ciezko pracowali i jest to dla nich norma. Procownicy nalewaja swieczki, pakuja je, ozdabiaja, praca polega na szeroko pojetej produkcji swieczek.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Kerze Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Euro-Kerze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Kerze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Kerze Sp. z o.o.?

Euro-Kerze Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • 18-Go Stycznia 18
    97-300 Piotrków Trybunalski