Opinie o Euro-Kerze Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro-Kerze Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Kerze Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Kerze Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Pepinka

Jako były pracownik jestem w stanie się wypowiedzieć - otoz praca jest dobra na sezon, napewno nie na stałe. Idzie się zarobić na śmierć jeśli się trafi niektóre stanowisko. Najlepiej pracować samemu bo jest spokój. Jak się robi z kimś to można się nasłuchać i kłócić cały tydzień bo co tydzień się gdzieś indziej idzie robić (inne stanowisko). Ludzie są potworni co niektórzy, zwłaszcza jedna pyskata dziewuszka co przeważnie robiła szpice. Powiedzieć coś komuś w zaufaniu to strzał w kolano, bo po przerwie wiedzą już oby dwie hale. Brygadzistki co niektóre też mają nie po koleji w głowie. Młode osoby są traktowane jak popychadła, bo "krótko pracują to się mają nie odzywać" :) Praca sama w sobie nie jest jakaś zła, wiadomo, raz ciężej a raz gorzej, ale to naprawdę zaeży od stanowiska. Najlepiej iść robić swoje i z nikim nie rozmawiać... Taką prawda. Na szefostwo narzekają ale nie jest złe, można zarobić a kierownictwo nigdy na nikogo nie krzyczało czy nie wyzywali jak to nie raz mówili. Brygadzistki owszem czasem się poczuwają i na za dużo sobie pozwalają. Po roku pracy mogę powiedzieć że wrócę ewentualnie na sezon i to na zlecenie, bo na dłużej nie ma opcji... Zarobi różne, zależne od premii, akordu i obecności. Na zleceniu luz bo nie ma akordu i stawka jest nieruchoma że tak powiem. Generalnie nie polecam ze względu na wredne żmije które tam pracują i niezorganizowane towarzystwo w pracy. Samo szefostwo i robota z zarobkami ok ale jak się trafi praca z jakąs małpa a 3/4 zakładu to takie malpiszony to niestety ale idzie nie wytrzymać nerwowo :)

Dziobek 12

Dostać umowę na stałe to cud , sprzęt przedpotopowy , donosisz to jesteś pupilem szefa , szkolenia marne , starzy wyjadacze tylko trzymają z szefem , zbyt bystrzy nie są tolerowani , mechanicy tragedia , kola od taczki nie naprawia , największe nieroby , dziewczyny na paletach układają i ciągną ciężkie palety a operator siedzi i się gapi , zenada .......

123 Nowy wpis

Czytam tutaj komentarze i natknęłam się na stwierdzenie, że najlepiej pracować na sezon. W takim razie, od kiedy do kiedy on trwa? Wiecie? Podobno pracuje się wtedy na zleceniu i ma się stałą pensję (brak akordów). Więc dajcie znać, ile wtedy - tak mniej więcej - można zarobić? :-)

Meri Nowy wpis
@123

Hej! Sezonowo czyli na od wiosny np. maja do max. listopada. Wtedy maja najwięcej zamówień, stali pracownicy idą na urlopy etc więc szukają dobpracy, wtedy idziesz jako zapchaj dziura gdzie potrzebujesz, jak masz znajomości to na malowanie, lekkie pracę, jak jesteś z ulicy to dają cie na magazyn, produkcję etc. moga tam byc osoby pracujące na akord wtedy musisz szybko pracowac a itak placa ci za godzine,Ciężka praca, ciężko dostać umowę na stałe. Czadowo zatrudniają głównie przez agencje pracy tymczasowej, możesz iść zobaczyć a jak ci się nie spodoba to teraz pracy jest dużo na rynku innej, trzymam kciuki

@Meri

Dzięki za cynk, czyli w sumie idzie dobry moment na składanie tu cv. Ja akurat znajomości nie mam, czyli zostanie mi robota na produkcji lub magazynie :P Wiesz może ile za godzinę płaca w takim razie, i jakie kierownictwo ma podejście do pracowników, skoro normę tak trudno wyrobić? Pozdro i powodzenia :)

Pepinka Nowy wpis

Dziobek 12

Iwona

Znowu jakiś przestój w zatrudnieniach, ale skoro @MRF rok temu pisał, że od marca mieli dawać pracę, to może i w tym roku jakoś z wiosną ruszą? Jakie macie zarobki na produkcji po nowym roku? Dali jakieś podwyżki inflacyjne?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-Kerze Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Barbara

Hejka, mam pytanie w sprawie pracy, bo nie widzę żadnych ofert teraz, ale ktoś pisał w komentarzu, że co roku mają pracę dla studentów. Znajdzie się coś teraz, jeśli chodzi o oferty?

MRF
@Barbara

niestety, teraz raczej nie. wielu pracowników z kończącymi się umowami ostało bez pracy. W Firmie mówią żeby pytać w marcu.

MRF
@Barbara

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Euro-Kerze Sp. z o.o.?

Resso

Najlepsze.Dyrekcja i kierownictwo-wspaniali ludzie,ceniący dobrych pracowników.Nic tylko pracować w tak doborowej drużynie????.

Dominika
@Resso

Piszesz to szczerze czy to sarkazm jakiś? A jak serio są tacy super, to tak właściwie co konkretnie robią, że za takich ich masz?

Resso
@Dominika

Bo pracuję tutaj od samego początku,od zarania firmy.To ja pamiętam pierwszy nalew świec,nie Ty,to ja pamiętam pierwsze maszyny,nie Ty,to ja pamiętam pierwszego dyrektora,nie Ty,to ja pamiętam pierwsza reklamację,nie Ty,to ja pamiętam pierwsza imprę,nie Ty... .Firma E-K,najlepsza,a kto myśli inaczej,ten trąba i nie zna życia.Zapraszam na dział ALDI,najlepszy dział od zarania dziejów...

operator

Jakie sa działy w firmie? Na produkcji na jakie stanowiska sa przyjęcia?

Operator

Duży zakład czy na terenie zakladu jest tylko jedna firma ? Jakie działy są na produkcji??

T

Niedługo komentarz zostanie usunięty przez administratora, sam twórca wpisu poprosił o jego usunięcie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Euro-Kerze Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Raczej nie jeśli już to po niemiecku

Czy Euro-Kerze Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak każdego roku

Tak

aaa

dzień dobry Proszę o informację jak kształtują się zarobki w firmie Euro Kerze jeżeli chodzi o stanowiska biurowe - mam na myśli specjalistę. Pozdrawiam

On

@Pracownik a jaką stawkę im oferuje?

@On

Nie wiem. Zapytaj w biurze

Binczyk_to_pies

(usunięte przez administratora) A tak na poważnie... nie polecam, unikajcie tej firmy, o szacunku do człowieka za ciężką prace możecie zapomnieć :)

@Anonim, a czy są jakieś benefity w tej firmie?

Pozdrawiam wszystkich czytających .. Polecam pracę w tej firmie. Dobra płaca. Ludzie miłi i życzliwi , zawsze pomogą . Szanuje się pracowników .. Zaczynają się przyjęcia więc polecam wszystkim szukającym .. :))

Życzliwy
@Anonim

Ha ha ha śmiechu warte... o szacunku do ludzi w tej firmie trzeba zapomnieć.

opserwator
@Życzliwy

zgadzam sie szef to jest cham bez kultury nie polecam

Xxxx
@Anonim

Witam odraza ta firmę ludzie którzy pracują dłużej tylko życzliwie do szefa donoszą całe życie człowieka zamiast zajasc się swoją praca interesują się plotkami masakra jakaś Szef na pozur niby normalny człowiek, a tak naprawdę to człowiek bez żadnych hamulców, żadnego szacunku do człowieka, zrozumienia nic każdy traktowan jak zero. Nie którzy w tej firmie tez maja studia i życia nie pokazują swojej władzy aż tak Brygadzistki to jakaś .....,,,, kiedyś uważałam ze Asia jest najlepsza a tu wyszło szydło z worka jak doszło się do większej władzy pokazuje się prawdziwe oblicze

@Xxxx

Pani Asia zawsze była i jak najbardziej dalej jest ok !;)

Zyczliwa 2
@Anonim

Mamusia chyba nie nauczyla ze nie można kłamać :) @Anonim to pewnie jakas zdesperowana brygadzistka o niezbyt szczuplej posturze ciała, ktora obawia sie ze sama nie wyrobi akordu ktory jakze jej "wspanialy czlowiek " jej narzuci :)

opserwator
@Anonim

szanuja pracownika ludzie mili chyba jakas podlizuska to pisala co kumpluje sie z brygadzistkami i donosi dalej a praca wyglada tak szybko szybko bo normy nie ma i szef arogancki stare pracownice cfaniary maja na akort a swierze pracowniki na godzine i musza pracowac z nimi na to wychodzi ze swierze pracowniki maja na godzine a musza pracowac z starymi pracownikami i na to wychodzi ze maja placone na godzine a musza zaknacac na akort

YYYYYY
@opserwator

ale o którym szefie mówisz? Dyr czy kier produkcji?

OPSERWATOR
@YYYYYY

oczywiscie ze DYR

XXXX
@Zyczliwa 2

Jak po zmianach oceniasz nadal ze Asia jest taka wspaniała chyba że sama pisze?

Jan Brzechwa

Nasz dyrektor ma dziś plan Jak utrudnić życie nam. Oszczędności wszędzie szuka, Lecz to wielka nie jest sztuka. Dużą premię nam zabierze I nie myśli o aferze, Którą czynem swym wywoła, Gdy wypłata jest wręcz goła. Mamy robić tu za darmo, Jeszcze więcej i na marno. Nikt z nas na to się nie zgodzi, Na zwolnienia będą chodzić. A papier toaletowy Nie jest wszędzie jednakowy. W biurze miękki i pachnący, Na produkcji jest kłujący. Kupił drogi szef samochód, A obniżyć chce nam dochód. Jednak ma on wciąż pieniądze, Sadzi drzewka tuż przy drodze. Każde z nich to wiele złotych, Jednak uschły z braku wody. Flagi i bilbordy nowe, Na to są fundusze spore. Nowi przyszli pracownicy, Produkcyjni i chemicy. Którzy dużo tu nie wnoszą, Niepotrzebnie się panoszą. Drogi szefie mamy radę: Skończ już swoją błazenadę!

@Jan Brzechwa

Hihi, dobre. Szkoda że nieprawdziwe.

Pracownik produkcji XD
@Anonim

Niestety prawdziwe :) (były pracownik) Taka praca jak wszędzie.Trzeba przyznać że po rodzinie jest tam łatwiej :D

Xxx

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szef to człowiek psychiczny tyle w temacie kto pracuje bać pracował wie o co chodzi

Kamil

Przesadzacie z narzekaniem bo idealnie to nigdzie nie jest a wysokość zarobków w głównej mierze zależy od tego jak i co się robi!!

Jolanta

@Xxxx każdego obowiązuje regulamin i kultura słowa. Wpisy go łamiące są usuwane przez admina. Także, każdy komentarz, który nie łamie zasad regulaminu, nie ma prawa zostać skasowany. Dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Kerze Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Euro-Kerze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Kerze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Kerze Sp. z o.o.?

Euro-Kerze Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • 18-Go Stycznia 18
    97-300 Piotrków Trybunalski