Opinie o Euro-Kerze Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro-Kerze Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Kerze Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Kerze Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

witam

wieś śpiewa i tańczy w Euro Kerze!!!! cięzko pracujący wiesniacy, trzeba przyznac mają klapki na oczach i pracują jak konie w kieracie!!! mozesz liczyc na szybkie przyjecie tylko do pracy fizycznej Trzeba przyznac jest to ciezki kawalek chleba!!!

kryska

wieś górą! przynajmniej nie udajemy że pracujemy..... a gdzie w PT niby jest lekko,łatwo i przyjemnie? Przynajmniej zawsze płacą w terminie i 100% też są

doswiadczona

pracuja tam ludzie ze wsi i z piotrkowskich melin!

hkjhmkghkj
@doswiadczona

ty doswiadczona pracuja tam ludzie ze wsi i z piotrkowskich melin! tak nas oceniasz a sama chlasz wszedzie tam przynajmniej ludzie pracuja a nie po smietniach chodza idiotka je**na ja tamn pracowalam i nie narzekam tymbardziej jak sie pensje bralo wiec wypierd***j stad bo nie wiesz nic o ludziach z euro-kerze

byly pracownik

bardzo inteligentnie się wysławiasz...i masz duza wiedze o funkcjonowaniu takiej jednostki jak zakład produkcyjny...jest jeszcze dział biurowy oczywiście i logistyczny...ale widze ze takiemu ciem-nia-ko-wi jak ty to trzeba wszystko napisac......

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-Kerze Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
podbijam temat

firma płaci mało w polskim oddziale, w sumie zaklad dzieli sie na kilka dzialów, tj. produkcja, pakowanie, ozdabianie itp. w zaleznosci od dzialu rozne zarobki pracownikow oraz wysilek zwiazany z praca. Na produkcji jest najwiecej stalych pracownikow ktorzy umieja obsługiwac maszyny, mniej zas pracownikow sezonowych; procent ten zwieksza sie na pakowaniu i zdobieniu; pracownicy mili ale bardzo zmeczeni, posiadajacy poczucie wyzysku przez firme. wiekszosc z nich nie ma innego wyjscia niz praca w E-K. szefowie i brygadzisci nie maja szacunku dla pracownikow....podsumowujac praca lepsza niz na magazynach ale pozostawia wiele do zyczenia!

bywalec

hej pracowalam tak kilka lat temu w wakacje...praca po znajomosci, firma to jeden wielki klan, w sumie nie ma co sie dziwic w Piotrkowie o prace krucho, jak dla studenta nie bylo zle (placili 8,50 na h netto). nie wiem ile teraz. pracuje sie fajnie z mysla ze to chwilowa praca....bo osoby pracujace na stale takich usmiechow jak my nie mialy....ciezka praca za male pieniadze!!!!

kasia

z tego co widzę, nie ma ofert na przedstawiciela handlowego...własciwie to nie widzę żadnych ofert, żeby wstawiali

Waldek

Podbijam, mnie by interesowała praca przedstawiciela handlowego, czy w ogóle Euro kerze ma takie w swojej ofercie?

pppp

praca całkiem fajna zależy też na jakiej pozycji. teraz ptacuje na innej hali i muszę przyznać że pracuje 5Xciężej a płacą tak samo:/

gziegoź

anonim - 2011-02-25 00:24:51 nie przesadzajcie z tą opinią na szefa. owszem czasami ma zły humor, ponosi go jak każdego z nas. weźmy pod uwage że on ma całą firme na głowie :) niektórzy z nas jakoś nie mają z nim problemów. jest sopko gość i nawet niczego sobie towarek :)[usunięte przez moderatora] ze usmaż

KERZE43

PEWNIE TO PISAŁA OSOBA,KTÓRA JUŻ NIE PRACUJE...A KTO PAMIĘTA BRYGADĘ [usunięte przez moderatora]???NAJLEPSZA!!!!!!!!ALDI....ILE RAZY TYŁEK NAM WYBRONIŁA PRZED SCHUMIM..MOŻE TA OSOBA PAMIĘTA IMPREZY PO SEZONIE ALDI....ZAWSZE...SUPER!!!!JAK DARŁA KOTY Z [usunięte przez moderatora] O WIATROŚWIECZNIKI,KAMIONKĘ...[usunięte przez moderatora],JA NAUCZYŁAM SIĘ DOBREJ ROBOTY DZIĘKI TOBIE!! !!!

hehe nie jest zle choc mam niemile wspomnienia z ta firma ale jako praca jest na serio dobra :)

mix

nie podlizuj się tak szefowi! lepszy towarek to ten kierownik [usunięte przez moderatora] :):)

anonim2

zwalniają teraz? zamkną firmę, czy jak?

...

całkiem fajnie tylko [usunięte przez moderatora] jest denerwująca

KERZE43

MYŚLĘ,ŻE NIE JEST AŻ TAK ŹLE.CHOĆ MOGLIBYŚMY WIĘCEJ ZARABIAĆ PO12 LATACH PRACY.WARUNKI SOCJALNE SUPER-TALONY NIEMAŁE NA KAŻDE ŚWIĘTA,WYCIECZKI...A HUMORY SZEFA???CZASEM SPÓJRZMY NA SIEBIE...A CZY MY ZAWSZE MAMY UŚMIECH NA TWARZY???POPATRZCIE NA INNE FIRMY W PIOTRKOWIE...OGÓLNIE NA RYNEK PRACY TUTAJ...BOLESNE TYLKO JEST TO,ŻE NIE DOCENIA SIĘ STARYCH PRACOWNIKÓW,STAREJ KADRY,KTÓRA OD POCZĄTKU"BUDOWAŁA" E-K.TAKICH,KTÓRZY POTRAFIĄ PRAWIE WSZYSTKO...TO BOLI... :-(((SZEFIE,POMYŚL O STAREJ EKIPIE,WSZAK MY TRZONEM TEJ-NASZEJ FIRMY!!!!!

jaaaa

praca do (usunięte przez administratora) szef [usunięte przez moderatora] i w gole lipa

ktos

i jak ta firma prosperuje pracuje ktos tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Kerze Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Euro-Kerze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Kerze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Kerze Sp. z o.o.?

Euro-Kerze Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • 18-Go Stycznia 18
    97-300 Piotrków Trybunalski