Opinie o Combat Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Combat Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Combat Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Combat Sp. z o.o. w Gliwice

Ryszard

Szanowni Państwo, jestem pracownikiem Firmy dopiero od miesiąca. Nie otrzymałem jeszcze poborów za przepracowany miesiąc / luty/ i nie awanturuję się z tego powodu. Cierpliwie czekam. Martwią mnie tylko te wpisy, /ze firma nieuczciwa i inne tego rodzaju sugestie/. Do tej pory pracowałem w firmie SOLID i MM SERRVICE. O kazdej tej firmie mam jak najlepsze zdanie. Zawsze pobory wypłacane na czas, umundurowanie pełne - same superlatywy. Szkoda, ze zarówno jedna jak i druga firma przegrała przetargi i musiałem odejść. Póki co cierpliwie czekam. Mam nadzieję, ze to co Państwo piszecie o tej firmie, to juz przeszłość

@Aleksandra

Znajomy dał do adwokata i ma dać znać jak się sprawa toczy z firmą Combat z Limanowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaka jest umowa w firmie Combat Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Pracownik Ochrony zatrudniają na umowę zlecenie?

Seal Nowy wpis

Uwaga!!! Przestrzegam przed tą firmą! Zatrudnienie bez składek ZUS, składki zdrowotnej. Kobita z firmy twierdzi że na jakąś umowę o współpracy. A co to? Nie ma takiej formy zatrudnienia. A umowa o dzieło to duże ryzyko, bo ZUS prowadzi ich rejestr i je sprawdza. Czyli firma zatrudnia ludzi po prostu na czarno. Janusze biznesu kontrole z PIP będziecie mieli.

@Seal

Od samego początku zatrudnienia kandydat wie, że pracuje tak na prawdę bez umowy? Można odmówić tej umowy o współpracę i dostać normalną uop?

Kostek Nowy wpis

Na nuzle.pl est ogłoszenie o pracy w ochronie w Lublińcu. Czy ktoś wie, co znaczy zapis "forma zatrudnienia - inna"? Coś innego niż uop, zlecenie albo b2b? Ktoś może opisać, o co chodzi?

Danuta

Z tego co widzę, to firma poszukuje kogoś na pracownika ochrony. Tylko nic nie napisali w ogłoszeniu o rodzaju umowy. Powie ktoś na jaką można liczyć na tym stanowisku?

brutus
@Danuta

Nie idz tam! to firma od (usunięte przez administratora), oni nie wyplacaja pieniedzy i brak jakis umow. partyzantka jak (usunięte przez administratora) hucpa. ale szefo wielki kozak, auto za 200k złotych, nowe. a ludziom nie wyplaci. szkoda słow.

Krakus
@brutus

(usunięte przez administratora)firma jest 20.12. a na dziś zapłacone za październik. Właściciel cwaniak ale sąd pracy się nim zajmie . Obiecuje.) pracodawca ma obowiązek wypłacać wynagrodzenie za pracę: co najmniej raz w miesiącu z dołu, co potwierdził Sąd Najwyższy w swoim wyroku (II UKN 32/96), nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. w stałym, ustalonym z góry terminie.2 sie 2023 https://

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Combat Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY ŁÓDŹ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Przemo

Czy stawki wspomniane we wcześniejszych postach (8,9 zł za godzinę) dotyczą wszystkich ofert pracy w tej firmie? Znalazłem ogłoszenie, że szukają pracowników do monitoringu. Wymagania: niekaralność, prawo jazdy, angielski, obsługa komputera. Wydaje mi się, czy powinna tu obowiązywać nieco wyższa stawka? Ktoś ma porównanie?

Na miejscu w Gliwicach potrzeba właśnie pracownika ochrony. Jest to określone, jako praca dodatkowa. W rubryce forma zatrudnienia, określenie - inna. Hmm. To, jaką tu dają umowę? Bo przyznam, że interesuje mnie UoP. Gdyż wtedy mam gwarantowaną stawkę minimalną. A jak tu płacą, konkretnie ile? Bo tyle pod koniec zeszłego roku było o opóźnieniach, a ktoś się nawet pokusił napisać, że stawka godzinowa wynosiła 9 zł.

Ryszard

@Ryszard

Ta firma combat ochrona z Limanowa to nie wypłacają pieniędzy I jest takich ludzi dużo tak że jeśli byłeś w tej firmie z Limanowa to nie dostaniesz pieniędzy

Aleksandra
@Krzys72

Dużo tutaj komentarzy o nie wypłaconych pieniądzach... Ja trafiłam na ogłoszenia z praca dla pracowników ochrony w kilku lokalizacjach. Czy ktoś dostał wypłatę? Dajcie znać bo zastanawiam się nad aplikowaniem.

Firma combat ochrona z Limanowa praca 8 zł i jeszcze nie wypłacają pieniędzy

Aleksandra
@Grzes66

Czyli nic dalej nie wypłacili? Macie zamiar coś z tym zrobić? Zgłosić to gdzieś? Dużo jest osób w takiej sytuacji ?

Trx

Gdzie można sprawdzić że mają ogłoszona upadłość?

Firma szuka teraz m.in. do Lublińca pracownika ochrony. Za 2400 - 3600 zł / m-c. Tylko, czy to kwota netto i na jakiej umowie się tu robi? A co ważniejsze, czy pieniądze na czas? Bo zgłaszano ostatnio jakieś zastrzeżenia.

@Piotr

Zalegają z pensja kilka miesięcy, nie odbierają telefonów, całodobowa praca za stawki poniżej najniższej krajowej. Dostanę kasę i uciekam z tego miejsca!!

Ale są jakieś tłumaczenia? No nie odbierają telefonów, ale no przełożony coś o tym wie? Chyba jest jakiś kontakt z osobą z działu hr? Mimo braku pensji ludzie nadal pracują?

Lodek

Ludzie.nie.zatrudniajcie.sie.w.firmie.combat.od.2.miesecy.nie.mam.wyplaty.nie.zatrudniajcie.sie.w.lodzi.na.bumowie.na.6.sierpnia.jest.wredny.kierownik.wykonczy.was.nerwowo

Piotrp.gdynia86

Witam czy państwo maja jakieś obiekty na trenie trójmiasta Gdynia max do Redy pozdrawiam serdecznie

Wiktoria

Cześć, z jaką grupą najchętniej przyjmą na pracownika ochrony centrum monitoringu z ogłoszenia? Pytam, bo często jest tak, że z lekkim nie chcą różne firmy zbytnio. A tutaj?

Patrycja

Czy to prawda ze w firmie jest 8 na godzinę ?

Kacz

Hije

@Kacz

To raczej miało być zaprzeczenie, co nie? To jakie aktualnie stawki są?

Tak jest 8 na godzinę w tej firmie

Tak 8 zł

Krystyna
@Krzys72

Jakim cudem? Na jakiej umowie pracujecie, przecież najniższa stawka to koło 14zl netto za h.

@Krystyna

Niby umowa zlecenie byli żeby podpisać, a tak to nie dostałem żadnej umowy i dodatku nie chcą wypłacić pieniędzy

@Krzys72

to czekaj, normalnie poszedłeś pracować bez umowy? dlaczego i jak długo? jeśli to prawda to w ogóle masz jakąś podkładkę na to, żeby udowodnić ten fakt gdziekolwiek?

@Urszula

Tak mamy bo było nas trzech, a tam nie wolno było wchodzić na ten budowy mamy zdjęcia a drugie ten co też pracował to był u prawnika i kazał czekać do ostatniego grudnia a jeżeli nie to wtedy będą z firmą sprawy ale z tego co już wiem to wyplaca ale zobaczymy

Zarzadcombat

Szanowni Państwo pragnę odnieść się do zarzutów. Na początku chciałbym uspokoić wszystkich oczekujących na swoje wynagrodzeni. Sukcesywnie te problemy są rozwiązywane. I wypłacane zaległości. Chciałbym tylko wyjaśnić skąd to się wzięło. Świadczyliśmy usługi dla duzej firmy która ogłosiła upadłość i teraz musimy wystąpić na drogę sądową aby odzyskać należności a jest to proces długi i kosztowny. Wiele firm zaczyna mieć problemy finansowe i są nie wypłacalne w tym drożejącym świecie. Z czasem usługi zostaną dostosowane do rynku i jego potrzeb i w niektóre obszary wdrożona zostanie elektronika bo jest tańsza. My ze swojej strony uruchomiliśmy rezerwy aby wszyscy nasi podwykonawcy usług zostali rozliczeni najpozniej do 24.12.2022r Nie zostawimy nikogo bez zapłaty lecz prosimy o chwilę cierpliwosci. Proszę swoje pytania i wnioski kierować bezpośrednio na zarzadcombat@gmail.com napewno udzielimy odpowiedzi. Z poważaniem Zarząd Combat

@Zarzadcombat

Wy jako firma combat to jesteście nie wypłacalni stawka 9 zł której nigdzie nie ma takiej stawki i nikt nie będzie u was pracował jest najniższa stawka to 15 zł

W7591

Nieuczciwi nie placom w oddzialach poza centralom np.Lubań po 3miechy. Stawka Maks 8zl /godz

@W7591

Jak to osiem złotych za godzinę. Stawka minimalna w tym roku wynosi 17 zł brutto. Czy próbowałeś rozmawiać o tym z pracodawcą i wyjaśnić sytuację?

Ochroniarz
@W7591

Ja na posterunku mam teraz 12 na rękę. Płacą za wszystkie godziny. Wypłacają zawsze po 20 każdego miesiąca i nie ma problemu z kasą.

Ilona
@W7591

To oni jeszcze działają...w Gliwicach chodzi za nimi Policja i ktos jeszcze..poszukuja z nimi kontaktu...pod bylym adresem..

@Ochroniarz

To nie prawda ciężko jest otrzymać od nich pieniądze ale sądownie tak

Roni

Na.ludz.combat.zalega.2.miesace.z.wyplata.kasjerka.w.lublincu.nikt.nie.odbiera.telefonu.omijajcie.ta.firme.(usunięte przez administratora)

@Roni

Czyli wszystko jest na umowie i z roszczeniem się nie będzie problemu jeśli od razu do sądu chcecie z tym iść? A jaki jest powód tego zalegania, nie ma innej możliwości skontaktowania się z nimi niż telefon?

Cora
@Roni

Powiem tak w imieniu męża mojego byłego już pracownika firmy kondat banda (usunięte przez administratora) jak się dzwoni w sprawie wypłaty zarobionych mija miesiąc półtora wypłaty nie ma jak się dzwoni do koordynatorki to wszystko decyzja szefa jak się dzwoni do szefa szef nie odbiera telefonów na drugi dzień nie odbierają telefonów na trzeci na czwarty na 5 tłumaczą że one nic do tego nie mają księgowa mówi że to wina szefa i ja tej sprawy tak nie zostawię jestem żoną byłego pracownika i dlaczego wy się byli pracownicy czy obecni boli cię jak nie wypłacają przecież (usunięte przez administratora) jesteście chyba mężczyznami podejrzewam przecież to można zgłosić do niku niedoniku tylko do inspekcji pracy oni nie są nie do ruszenia jest banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) koordynatorki księgowe tam zatrudnione to robią tylko tak jak szef gra zagra ja tego tak nie zostawię po prostu zgłaszam to do inspekcji pracy a jeżeli to nic nie da zgłaszam to dalej tyle w temacie

OCHRONIARZ COMBAT SECURITY

Combat security z lublińca zatrudniając zwleka z wypłatami że będę zmuszony do tego że skieruję sprawę do sądu okręgowego XIV WYDZIAŁU SĄD PRACY I OPIEKI SPOŁECZNEJ Z SIEDZIBĄ W GDYNI,GDYŻ MAM ZOBOWIĄZANIA DO REALIZACJI A COMBAT SECURITY LUBLINIEC OLEWA

Renata
@OCHRONIARZ COMBAT SECURITY

A ile czasu w Twoim przypadku zwleka z wypłatą?

Pracownik Combat
@OCHRONIARZ COMBAT SECURITY

Jest październik a nie ma pieniędzy za miesiąc sierpień aby uzyskać wynagrodzenie to jestem poruszyć nasze prawo PIP PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY I SĄD OKRĘGOWY W GDAŃSKU XIV WYDZIAL SĄD PRACY Z SIEDZIBA W GDYNI UL.PLAC KONSTYTUCJI 5

@Pracownik Combat

No to słabo jak z jedną wypłatą w plecy jesteście. Jak oni to w ogóle wyjaśniają, bo raczej się upominacie?

Wkurzony

Czekam na pieniądze a telefon milczy chcę odzyskać swoje pieniądze które zarobiłem nie ukradłem i każdy to olewa w

Danuta

Za jak długi okres Ci zalegają? Może warto gdzies to zgłosić?

Jan

Porażka totalna, kupiłem i wpłaciłem przez allegro, brak towaru, zwrot wpłaty dopiero po interwencji allegro. Człowiek który odpisuje na wiadomości zawsze powołuje się na awarię systemu. Nie potrafią określić terminów. Odnoszę wrażenie że ten sklep służy tylko do obrotu i przytrzymywania pieniędzy, pewnie po to by opłacić faktury w hurtowniach a później wysępić kolejny towar na termin płatności. Odradzam wszystkim ten sklep.

Zostaw merytoryczną opinię o Combat Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Combat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Combat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Combat Sp. z o.o.?

Combat Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Toszecka 99 lok. 138
    44-117 Gliwice