Opinie o ELFBUD w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELFBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELFBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFBUD w Częstochowa

Dawid M

Szkolenie robiłem w przedostatniej grupie w 2017r Nie mogę się do niczego przyczepić. Konrad pyta o problemy i jeśli są stara się je jak najszybciej usunąć. Można spawać spawać i spawać (po wcześniejszym przygotowaniu materiału co się przydaje później) Sprzęt trochę leciwy ale daje radę, wszystkie chłodzone cieczą. Pan Janek chętnie podpowiada.

Norbert

Ze szkolenia jestem zadowolony, pracę już znalazłem. Polecam

Forever Young

Szkolenie przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem, właśnie takiego miejsca szukałem, jestem naprawdę zadowolony, a instruktor to jest mistrz nad mistrzami, no taki gość, że naprawdę wie jak kogoś nauczyć spawać, wie jak podejść, wie jak wytłumaczyć i to właśnie dlatego szkolenie jest tak dobre, że można rzeczywiście od razu gdzieś się przyjąć. Naprawdę polecam !!!

Aneta

@Egg nigdzie nie było wspomniane, że szkolenie w firmie ELFBUD jest płatne. A czy to szkolenie przed zatrudnieniem, czy po prostu firma prowadzi otwarte szkolenia dla ludzi z branży? @Adi a możesz chcesz powiedzieć coś więcej jak wyglądało takie szkolenie? Zapewne zainteresuje to osoby, które myślą o poszerzeniu własnych umiejętności.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFBUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Adi

Byłem na szkoleniu w elfbudzie i śmiało mogę polecić. Bardzo profesjonalne podejście. Szkolenie wykonane bardzo dobrze. Także polecam.

Aneta

Czyli w ELFBUD możecie się na spokojnie dużo nauczyć i zostać profesjonalnymi spawaczami. Po takim szkoleniu macie szansę na satysfakcjonujące wynagrodzenie. Nadal nie wiemy jednak czy podpisujecie lojalkę, żeby po szkoleniu nie uciec do konkurencji. Zrozumiałabym firmę, gdyby tak zrobiła. To jak jest?

Egg
@Aneta

Nie podpisujesz lojalki bo za szkolenie normalnie płacisz, skąd ten pomysł?

Egg

Mogę polecić to miejsce do spawania głównie ze względu na instruktora, jego podejście i to, że jest na szkoleniu tylko 6 osób a nie 20. Instruktor ma czas na to, żeby każdemu poświęcić uwagę. Nie brak materiały, spawaliśmy bez ograniczeń i to też na plus, praktycznie samo spawanie non stop, więc można załapać sporo rzeczy.

Baca

Myślę, że jest to dobre miejsce do tego, żeby zacząć spawać bo potrafią przygotować do realiów panujących w robotach, byłem już na kilku próbkach i uważam, że nieźle mi idzie, wcześniej robiłem szkolenie w innym miejscu, ale tam to była jakaś porażka w porównaniu do tego co miałem w elfbudzie. Zakapowałem o co cho dokładnie już na samym początku bo mają fajnego instruktora i potrafi pokazać jak to powinno wyglądać, spędza dużo czasu z kursantami i myślę, że to dużo daje. Wiadomo, że trzeba się samemu przykładać no ale jak ktoś nie potrafi wytłumaczyć jak ma to wszystko wyglądać to choćbym nie wiem co, to się nie nauczę. Polecam to miejsce do nauki spawania

Kamil

Ja uważam, że jest spoko. Mam znajomego, który robi już w tym kupę lat i jak zobaczył czego mnie nauczyli na szkoleniu to aż się zdziwił, że tyle się da pojąć w 2 miesiące. Siedzę teraz w Gdańsku i mam 10 koła. Pozdr

Jacek

Ponawiam pytanie bo znajomy mówił mi ze za tiga pelnego z 15k chcą to duzo chyba, a nie mam czasu samemu jechać sie dowiedziec ktoś moze to potwierdzic

Jacek

Jaki jest ogólnie koszt szkoleń u nich np na tiga bo słyszałem że drogo

Stary wyjadacz

Widzę, że Welder nie miał do czynienia z Elfbudem i pisze brednie. Chłopie, spawacze to pracują na działalności, zlecenie to bierze ktoś kto nie ma mózgu jak Ty :-) Jeszcze o komunie coś piszesz, naprawdę co za porażka. 6000zł ? To chyba na start, za takie grosze ja np. w życiu bym nie spawał, a w elfbudzie spawacze zarabiają po min 10.000 zł na miesiąc (na działalności) Jednak wiem, że mają dobre oferty dla nowych spawaczy, sam tam dałem syna, więc jest OK.

Welder

Szkolenie jak szkolenie, papier jest ale i tak to co umiesz a powinieneś to kropla w morzu bo najwięcej nauczysz się na robocie, jeśli będziesz chciał i się starał. Nikt nie rodzi się z talentem do spawania, chyba że ze zdolnościami manualnymi ale to nie wszystko bo wszystko można nadrobić wielkimi chęciami... nie podoba mi się że firma cheali się że zarobki u nich to 6 tys ba miesiąc...(usunięte przez administratora)

Ingcognito

Polecamm firme zdecydowanie,sam sie szkolilem i mialem pracowac dla nich ale pracuje w firmie w bliskich okolicach mi.zdecydowanie polecam

ParMan

Super firma i ośrodek. Polecam na maxa, super goście, wszystko tak jak powiedziane. Szkolenia na tip top, nawet nie mam sie do czego przyczepic. Prace mam takze spoko.

Niko

Bardzo dobry kontakt z elfbudem, pisałem do nich przez fb, odpisują w ciągu 5 min albo i szybciej. Szkolenie zrobiłem niedawno, wszystko OK. Lojalki się nie podpisuje ponieważ za szkolenie się płaci, fakt mają dofinansowania i płaci się dużo mniej niż w innych ośrodkach, ale coś trzeba wyłożyć. Szkolenia przeprowadzone zawodowo, nic dodać nic ująć. Pracę trzymałem w tydzień po egzaminie. Pracuje już 4 miesiące, nic złego nie można napisać, wypłata na czas, ubiór dają, teraz przechodzę na działalność bo większa kasa. Spoko firma.

Aneta

@AudiMAN czyli firma najpierw robi szkolenie, a potem zatrudnia pracownika? To fajna opcja zdobycia doświadczenia. A czy pracownik na szkoleniu podpisuje jakąś lojalkę wobec firmy? Firma ma dużo jeszcze innych ofert pracy: http://www.gowork.pl/praca/elfbud;pr Czy ktoś pracował w tej frmie jako monter i chce się wypowiedzieć?

AudiMAN

Dobrze szkolą i praca jest po szkoleniu, z tego co wiem to dosyć sporo spawaczy potrzebują. Warto robić u nich szkolenia, ja zrobiłem i pracuje już pół roku. Także polecam

Aneta

@Sultan widzę, że polecasz firmę ELFBUD. Cechy, które wymieniłeś są istotne przy poszukiwaniu pracy. A powiesz czy firma poszukuje teraz jakiś nowych pracowników? Nie ukrywam, że takie warunki zachęca nie jedną osobę tutaj.

Sultan

Ogólnie jest dobrze, najlepiej mieć własną działalność wtedy można dostać dobrą stawkę. Jak narazie pracuje dość długo, więc pracę mają. Wypłata na czas, kierownicy spoko. Z urlopami większych problemów nie robią, warunki są takie jak są ustalane, więc to duży plus bo niektóre firmy to w kulki lecą. Także jako pracodawcę też mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o ELFBUD - Częstochowa

• Jak się pracuje w ELFBUD?

Zobacz opinie na temat firmy ELFBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFBUD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELFBUD
3.9/5 Na podstawie 233 ocen.

ELFBUD