Uwaga O.S.Z.U.S.T!
W moim przypadku została zawarta umowa na wykonanie konstrukcji stalowej hali. Została wpłacona zaliczka, ustalony termin prac, który został przełożony ponad dziesięciokrotnie- wciąż otrzymywałem kolejne deklaracje dotyczące wykonania prac, jednak do dziś nie zostały one zrealizowane w żaden sposób.
Aktualnie zupełny brak kontaktu z Pawłem Duczmańskim.
W wyniku tej sytuacji, oprócz wpłaconej zaliczki, poniosłem również znaczne straty związane z brakiem możliwości prowadzenia działalności i wielomiesięcznym opóźnieniem inwestycji.
Sprawa zostanie zgłoszona do właściwych organów.
Skontaktowałem się z byłymi pracownikami Pawła Duczmańskiego z firmy Centro, mam również kontakt z kilkoma innymi poszkodowanymi inwestorami.
Na dowód przesyłam fakturę z wpłaconej zaliczki, oczywiście wypełnioną w niezgodny sposób. Sprawa jest w trakcie złożenia wniosku do Państwowej Inspekcji Pracy z powodu wielu uchybień i chęcią zeznań trzech byłych pracowników.