Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa

Białystok

Opinie o Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa

pani ela ela

kiedyś byli akademią medyczną w białymstoku, to dobrze o nich świadczy, wiem jednak że zazwyczaj takie szpitale to pewnego rodzaju zamknięte obiekty jeśli chodzi o pracę. proszę jednak o info jeśli ktoś wie jak dostac się do takiego miejsca do pracy np. do usług porzadkowych itd., z góry wielkie dzięki za info

Zostaw opinię o Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa