Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa

Białystok

Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa

Opinie o Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa

Renata

@Renata @anonymous widzę, że zdania na temat wysokości zarobków w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa są podzielone. Może one zależą więc od różnych kwestii - np. długości stażu pracy czy też specjalizacji?

Renata

Twój post @Panielaela, był dodany już dość dawno i chyba coś musiało się od tego czasu zmienić bo na stronie Szpitala, są dostępne aktualne oferty, na które może aplikować każdy, być może czasy "znajomości" się skończyły i teraz każdy ma szansę się starać. Czy ktoś z aktualnych pracowników może to potwierdzić?

anna
@Renata 11.04.2018 15:21

kazdy szpital poszukuje pracownikow idobrze placa

anonymous
@anna 24.04.2018 21:54

Lekarze wlasnie teraz malo zarabiaja

pani ela ela

kiedyś byli akademią medyczną w białymstoku, to dobrze o nich świadczy, wiem jednak że zazwyczaj takie szpitale to pewnego rodzaju zamknięte obiekty jeśli chodzi o pracę. proszę jednak o info jeśli ktoś wie jak dostac się do takiego miejsca do pracy np. do usług porzadkowych itd., z góry wielkie dzięki za info

Zostaw opinię o Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa