Efmed Sp. z o.o.

Gdańsk

Efmed Sp. z o.o.

Opinie o Efmed Sp. z o.o.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Efmed Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Gdańsk i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

fik

Niestety nie widziałem tego ogłoszenia @max.. Może byłbyś w stanie jakoś pokrótce przytoczyć to, co w tym ogłoszeniu było napisane? Podziwiam tą firmę, fajnie byłoby tu popracować, ale ja ogłoszenia nie miałem okazji zobaczyć

hhh

a flota jaka? i jakis social jest?

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Efmed Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Efmed Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efmed Sp. z o.o.