Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Sp. z o.o. Oddział

Gdańsk

Opinie o Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Sp. z o.o. Oddział

jj

Idą zmiany na lepsze, robi się coraz lepiej.

Geodeta
@jj 18.08.2016 16:37
Idą zmiany na lepsze, robi się coraz lepiej.

Dolaczylem do zespolu i nie żałuję

kk

jednym słowem dno

Zenek Akcent

OPGK GDAŃSK ---> praca dla tumanów. Tam więcej ludzi chce rządzić niż pracować. Odradzam tam prace chyba ze chcesz nic nie robić, lub [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wół za 1400 :)

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Sp. z o.o. Oddział? Czekamy na Twój komentarz.

anonymous
@admin 20.08.2015 23:43

Brak ścieżki

Zostaw opinię o Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Sp. z o.o. Oddział - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Sp. z o.o. Oddział