Dysant Software Sp. z o.o.

Opinie o Dysant Software Sp. z o.o.

smiech na sali

Komentarzy było sporo, oczywiście negatywnych i stąd pewnie na prośbę lub groźbę HR zostały usunięte.

michajlowić

Omijać szerokim łukiem. Obiecują szkolenia, awanse, podwyżki, karierę, wielkie możliwości i krociowe zarobki. NIC a NIC z tego nie wychodzi. Siedzi się dzień w dzień na nudnych projektach, za niewielkie pieniądze i słucha jak się szefostwo chełpi jak to jest super i jak to im się świetnie powodzi. PORAŻKA

jowi

Ogólna ocena dwa z plusem (2.5). Nie ma tragedii pod względem atmosfery w samym zespole programistów (rewelacji też nie ma - jest np. kamerka na pokój gdzie siedzą ludzie i kodują ... ). Znacznie sprawa się psuje w kontakcie z tzw. "zarządem", tudzież "haerem". Różnica zdań z kimś stamtąd może powodować poważne problemy, z nagłym zniknięciem osoby z dnia na dzień włącznie. Zarobki - niższa klasa średnia, o każdą podwyżkę trzeba się upomnieć. Plusem jest stała umowa o pracę - nie ma żadnych pseudo-umów. Największy minus to bekend zrobiony w archaicznych technologiach IBM/Domino. Choć frontend jest na java/jsf to jest to fest skażone tym środowiskiem i generalnie nabyte tam doświadczenie nie stanowi dużej wartości w przyszłej karierze. Przykre jest też że obiecują bardzo dużo a potem się okazuje że tyle te obietnice warte co kiełbasa wyborcza.

smiech na sali

Gdzie się podziały wszystkie negatywne opinie o tej "firmie".

michajlowić
@smiech na sali 13.09.2014 07:29
Gdzie się podziały wszystkie negatywne opinie o tej "firmie".

może ktoś ma jakieś konszachty i je usuwa a co napisałeś jeśli mogę spytać ?

Zostaw opinię o Dysant Software Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dysant Software Sp. z o.o.