Opinie o Tech-Bud Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tech-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tech-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech-Bud Sp. z o.o. w Stryków

Na ich stronie można przez formularz wysyłać CV, zastanawiam się jakie macie teraz aktualnie prowadzone projekty budowlane ? Bo tak osobnych ofert nie ma, mam doświadczenie 10 letnie w budowlance wiec mógłbym u was wiele dobrego zdziałać i widzę że umowa o pracę od 1 dnia? To by mi bardzo odpowiadało

Łucja Nowy wpis

Cześć, mąż chce wyjechać do pracy jako Zbrojarz, w necie podali widełki 25 000 - 30 000 zł brutto. Wygląda nieźle, ale tak naprawdę zależy ile dopłacają do mieszkania, niby jest coś takiego jak dodatek mieszkaniowy. Wie ktoś ile tego jest? Pomagają w znalezieniu kwatery?

wojtek Nowy wpis
@Łucja

Chyba pomyłka, nie mamy fili za granicą i nie zatrudniamy zbrojarzy.

Saykoza Nowy wpis

Pracuje ktos w uk?

To prawda ze wymagają własnej działalności gospodarczej?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Tech-Bud Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
xoxoxoxo

Szkoda trochę, że wymagana jest własna działalność gospodarcza @jmsksl. Ja się jeszcze nie odważyłem na założenie, ale podobno nie jest wcale tak źle i więcej nawet można zarabiać. Taki monter jak widzę w ofercie zajmować się będzie budową ścian i sufitów w systemie suchej zabudowy.

obecnypracownik

skąd masz takie informacje? może ty nie jesteś wcale byłym pracownikiem tylko konkurencją. Zależy ci tylko na zlej opinii innych firm, nie tylko tej. Zarobki nam duże, płacą na czas, w przeciwieństwie do innych. Dlaczego już tu nie pracujesz? może jesteś nierobem albo alkoholikiem i dlatego zostałeś wylany. Gdzie tak płacą jak wypisujesz? powyżej 10 baniek na rękę.

E..

Wtedy beda miec kolejny przyklad na szkenia BHP jak sie robic nie powinno a i tak sama firma sie do tego nie stosuje prezes rozlozy rece a biuro bedzie udawalo ze nic nie wiedzialo. Na zbity pysk tego Gorola wy.. powinni juz dawno

gość

Tak firma przymyka oko na to ze codziennie przychodzi na bani do roboty i na to ze pije w trakcie .Jak mozna trzymac alkoholika ktory nie trzezwieje i narazac ludzi ktorzy z nim pracuja. W koncu cos sie stanie i nie chodzi tu o niego ale komus innemu ciekawe kto wtedy za to odpowie przeciez prezes kieronik i biuro wszyscy wiedza ze chlejena umur i to ma byc BHP?

odwiedzający

A można wiedzieć z jakiej firmy tam robiłeś?

how

Czy ktoś z was rozliczył się z urzędem skarbowym we Francji, ścigają mnie, jak to można załatwić, byłem tam przez kilka lat po więcej niż pół roku. Dajcie namiar.

zuba

O czym wy mówicie też tam pracowałem, wypłaty na czas i w porównaniu do innych firm płaca bardzo dobrze i terminowo. Dlatego że tam we francji pracujecie wielu z was ma teraz nowe domy. Nigdzie nie płacą za leżenie i robienie dobrego wrażenia.ja ktoś che więcej to niech jedzie do Skandynawi.

Jooo

Płacą. Przecież to podstawowy obowiązek pracodawcy a nie łaska.

Nie polecam firmy, żadnych bonusów tylko wykorzystywanie pracowników. Brak płatności za nadgodziny w jakiejkolwiek formie. Praca od 7:00 do 18:00 bez posiłku regenerującego na budowie. I listy obecności, każą celowo podpisywać bez przepracowanych godzin. Jest to mała firma i wszystko w niej funkcjonuje po znajomości łącznie z Prezesem.

bandit

HAHAHAHA DAREK GÓROL??? JAKI ON GÓROL, TO ORAWIOK,TYLKO ORAWIOK CIE SPRZEDA NIE ZA 500 ,ALE ZA 5 EURUSOÓW,ROBILEM Z ORAWIOKAMI W DANI TO WIEM JACY SA, KIEROWNIK TAKIEGO KLEPIE PO PLECACH,I MA DONOSICIELA I POGANIACZA.JAK MACIE TAM MOBING TO SPRAWA JEST PROSTA. http://www.ifrancja.fr/adresy-dyrekcji-departamentalnych-pracy-oraz-inspekcji-pracy-we-francji-t84076.html TO JEST LINK ,NAPISZCIE TAM I ZOBACZYCIE JAK FRANCUSKIE INSPEKTORY ZALATWIAJA TAKIE SPRAWY

Endings
@bandit

Bandit,ty chyba za dobrze tego Darka górola nie znosz.Dla niego 500$ to szczegół.Jemu najbardzi zalezy na przyzwoleniu na picie w robocie.Bo to jest alkocholik.Musi pić,co dziennie,w robocie.A na to musi być cicha zgoda dyrekcji firmy.Stary wie ,że gorol chleje, bióro wie,i co,i nic.Ale coś za coś.Musi donosic i gnać cie jak psa.A że ci ukradnie 2 wyplaty ?on sie juz sprzedoł,i jużwyjścia ni mo,musi juz do konca to ciongnoć.Jak kto ma na fejsie jego .zone albo dzieci to daj linka,ja im wysle te stonke niech sie w koncu dowiedzom,kto to jest najwynkszy gwiazdor w techbudzie

prowadzacynormalnie

każda firma to ludzie.najwienkszym gwiazdorem w techbud jest darek górol.pracuje w grenoble,teroz chyba kolo marseile.na nowej budowie dogadal sie ze starym ze zakończy 2 miesiace przed terminem.za 500 euro.500 euro każdy by chcioł,ale górol zapomniał o ludziach.zapomniał że ukradnie im po 2 wyplaty.nie tylko górol ma rodzine.ludzie tez maja.a on im kradnie 2 wyplaty.kazujesz ludziom robic nadgodziny.dobrze wiesz że im nie zapłacą.jak przymuszasz to sam zapłać.będziesz w porządku.to że bije gola do mojej bramki to wie.ale nie wie że bije gola i do swojej.dostaniesz takie terminy że bedziesz chodził w pianach.mysli ze stary go szanuje???on nim gardzi.tak samo ludzie.nikt z nim nie chce robić.jak do górola to za kare.albo nikt cie nie chce to pójdziesz robic do górola, albo nigdzie.myślisz co ludzie cie nie klną ? klną na czym świat stoi.sprzedoł sie za 500 euro.judosz.taki co kradnie ludziom kase to sie nazywo???kto wie???

obecnypracownik

Jest piątek 18.12.2015 koniec pracy godz.13 A wlasciciel firmy nakazuje 12 godzin odpoczynku wyjazd do polski następnego dnia w sobote .To uważasz ze jest normalne i nie można nic zarzucić firmie. Tak??? może twoje imie to "pociotek" lub "wazeliniarz"?

a.
@obecnypracownik

jaki wlasciciel ,co za budowa?gdzie tak się dzieje?

bylypracownik

rada od bylego pracownika.jesli chodzi o zagranice.to co ci obiecują to podziel pezez polowe,a i tak nie zaplaca ci za wszystkie przepracowane godziny.kompletue dokumenty i ide do sadu pracy.jesli jest ktoś kto pacowal w tej firmie i mu wsza kase daje namiar będzie nas więcej wygramy szybciej.gamraciak@wp.pl

bandit

Najlepszy jest viceprezes firmy, który pracuje na CH Posnania X CH Chyba jego największy problem polega na tym, że myśli że umie język polski. Oraz to że traktuje ludzi jak murzynów do roboty a nie współpracowników. Zgrywa wielkiego cwaniaka, a tak naprawdę to żaden wykonawca nie chce już z nim współpracować.

budowlaniec

Co do moich wrażeń, ale wyłącznie na budowie to panuje dyscyplina - nie to co w polskich spółkach,gdzie dostaje się wypłatę za nic nie robienie. Sprzeciw wobec szefa nie jest mile widziany , więc komu to nie pasuje nie musi przecież tam pracować . Ci którzy potrafią bez bicia piany uczciwie pracować pod obcokrajowcem (prezes swoją drogą ma doświadczenie i wiedzę, a przede wszystkim szanuje podwładnych) - znajdą lepszą atmosferę pracy niż w niejednym polskim przedsiębiorstwie. I zaręczam że prezes to uczciwy człowiek, który ciężkiej pracy się nie unika. A dla zakompleksionych 'polaczków' którzy zawsze będą porównywać swoje zarobki z szefem czy francuzami (bez porównania tego co sobą reprezentują) polecam wyjechać z tego kraju bo Polska nigdy nie sprosta waszym oczekiwaniom.

Cała prawda o Tech-Bud: Polak pracujący w tej firmie jest traktowany jak biały murzyn. Ganiają ludzi na budowie tylko bata im brakuje. Kierownicy chcą pokazać że lepiej znają się na robocie i usiłują pokazać to Polakom ale tak na prawdę to Polak może ich czegoś nauczyć. Najgorszy (usunięte przez administratora):kierowniczek który myśli że pozjadał wszystkie rozumy,gówniarz który próbuje się wykazać tylko nie ma czym. Wielu pracowników zna tego PANA z jednej rzeczy KAWAŁ (usunięte przez administratora)Czepia się o wszystko chyba nie ma bliższych osób i się mści a innych osobach. Duża część pracowników nie zna szefa ale mają nadzieje że jest to sprawiedliwy człowiek. Jeśli ktoś wybiera się do tej firmy pracować niech uważa kokosów tam nie zarobi. Jedna rzecz najważniejsza Polacy na obczyźnie powinni się trzymać razem. napisze więcej już wkrótce.

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-Bud Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Tech-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tech-Bud Sp. z o.o.