Opinie o Trans-Mer Sp.j. w Glinnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Trans-Mer Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trans-Mer Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Mer Sp.j. w Glinnik

ożeł Nowy wpis

pracodawca miły, do takiej pracy mi osobiście nie potrzebne było ,,szkolenie” pracownicy w betoniarni byli na tyle mili że uczyli mnie wszystkiego po kolei, nie ma czasu na jakieś szkolenia, jedyne co w tej pracy potrzeba to chęci do pracy..

Czy Trans-Mer Sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nikt ważny Nowy wpis

Nie mają takich potrzeb.

Czy w Trans-Mer Sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dupek

W tej firmie jest tak , że jak ktoś porządny się zatrudni to pracuje latami i z tego co wiem mają wszystko.

Szymon
@Dupek

Wszytko? To znaczy premie i dodatkowe benefity? Powiesz co konkretnie miałeś na myśli?

Dupek
@Szymon

a pracujesz w tej firmie?

Ddd Nowy wpis
@Dupek

Wszystko czyli co ? Trzecie jajo od dźwigania czy garb na plecach ?

Z tego co pisaliście w zeszłym roku, to wygląda jakby nikt tam nowy nie przychodził do pracy. I fakt, że ostatnio przez PUP szukali magazyniera w 2017 roku, żadnych ogłoszeń nie widać. Tak się wszyscy trzymacie tej pracy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Trans-Mer Sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jakie są warunki zatrudnienia w Trans-Mer Sp.j.?

Bee

Z tego co wiem to nie potrzebują nowych pracowników.

@Bee

Bo Ci , co już pracują to są tam chyba tylko przez zasiedzenie, a na panujące w firmie warunki raczej mało kto z potencjalnych kandydatów by się zgodził.

Na jakie benefity można liczyć w Trans-Mer Sp.j.?

Na żadne :D

JP

@Si czemu tutaj się można dorobić garba?

@JP

Niektóre pączki z mrożonymi rybami ważą po 30 kg. Poprzerzucaj sobie przez 10 godzin . Zobaczymy ile tak wytrzymasz. Ewentualnie jedź z towarem do klienta i targaj na sklep, zwłaszcza jak masz daleko do auta i nie masz żadnego wózka. Najgorszy jest śledź we wiadrach, który z zalewą waży około 35 kg. Nie dość że ciężkie, to jeszcze śmierdzi później wszystko, zwłaszcza ręce.

Dziewczyny jaki styl panuje w Trans-Mer Sp.j.?

Si

Jaki styl? O czym wy tu w ogóle mówicie? Kompletnie nie rozumiem po co administratorzy się tu wcinają.

Si

Moja rada dla szukających pracy - omijać tą firmę szerokim łukiem. No chyba, że chcecie dorobić się garba czy coś. Do biura to już w ogóle zapomnijcie o startowaniu.

Sroka

Witam, mam kilka pytań czy aktualnie w firmie poszukiwany jest kierowca jeśli tak ? Jakie stawki mają kierowcy ? Ile godzin dziennie się pracuje ? Jakimi autami się jeździ ? Czy ogólnie jest ciężko ?

@Sroka

Dzień dobry, ja z kolei zastanawiam się, jak jest na stanowiskach biurowych. Jakie trzeba spełniać kwalifikacje? Wszelkie opinie o Trans-Mer będą mile widziane

rozumek

@Chwamwde Nie zapominajcie o dodatkach do tej najniższej stawki!!

Chwamwde

Nie polecam pracy dla kierowców, umowa na minimalną stawkę, wyzysk po 12 godzin dziennie,oczywiście za nadgodziny nie dostaniesz nic, wiecznie niezadowolony(usunięte przez administratora)Inspekcja pracy ma co robić.

@Chwamwde

Aż trudno uwierzyć, że ktoś tam jeszcze pracuje. A to inspekcja pracy nie była tam jeszcze na kontroli?

Januez
@Brack

Nic mi nie wiadomo na ten temat, a nawet gdyby była, to nikt z niedorozwiniętych kierowców się nie przyzna do niczego, nie wiem, czym to jest spowodowane, jest tylko jeden, który jawnie ma Sławka w (usunięte przez administratora) i lubi wdać się z nim w dyskusję, zamiast być potulnym jak inni.

@Januez

Bardzo zajeżdża mobbingiem, skoro wszyscy tacy potulni :D

Do vt
@Brack

Może boją się, że stracą tak świetną pracę.

@Do vt

Hahaha. Rozbawiłeś mnie. Wszędzie jest lepiej niż tutaj.

Chwamwde

Co tu tak cicho? (usunięte przez administratora)

janusz

jak tam nastroje w przedsiębiorstwie? ;D

Kierowca

Bardzo pożądana firma:)cieszę się że tam pracuję.jest fajny klimat i kultura.poprostu trzeba wyczuć temat.pozdrawiam Moje sugestie dla Trans-Mer Sp.j.: Bardzo dobra Lubię atmosferę w Trans-Mer Sp.j. za: Wypłata

@Kierowca

Haha żeś dowalił gościu aż oplułem telefon. W "Śmiechu warte" zgarnąłbyś nagrodę za najlepszy dowcip :D

Kkkk
@Kierowca

Jaką masz wypłatę za (usunięte przez administratora)po 12 godzin?

@Kierowca

To jest jakaś kpina a nie praca. Kto tu widział jakikolwiek socjal chociażby? 100 czy 50 zł na święta i flaszka za jazdę w grudniu do bólu? Śmiech na sali. Podobnie z urlopem. Za każdy dzień dniówka w plecy, bo przecież nie pracowałeś w te dni, a "jak będę chciał to nie dostaniesz 2500. To, że tyle dostajesz to jest moja dobra wola, bo premii uznaniowej mogę ci nie dać". A to przepraszam może mam robić na was po 12 h i dostać do łapy 1700 zł? Szukajcie glupich dalej. Chociaż w okolicy to już chętni się skończyli :D

Mmmmm
@Br

Niektórzy dostali 200 zł na święta,chyba że tylko Kuba,bo to ulubieniec

mnbvc

i już sławek wielkie panisko, bo po świętach ma pieniądze, a inni niech dla niego tyrają

@mnbvc

Zaraz wiosna, lato. Towar nie będzie schodził.

Agusssiaaa

Jakie zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego i warunki pracy??

@Agusssiaaa

Lepiej poszukaj innej roboty. Odradzam startowanie. Chyba, że nie masz rodziny, dzieci itd.

@Brack

A czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Trans-Mer? Rozumiem, że swoją wypowiedzią masz na myśli to, że praca w tym miejscu zajmuje bardzo dużo czasu. W jaki sposób jest on regulowany i na podstawie jakiej umowy? Gdybyś mógł podjąć także kilka innych kluczowych kwestii dotyczących zatrudnienia w Trans-Mer, byłoby super.

@Edyta

10 godzin dziennie ale na liście wpisujesz 8. Do tego sobota ale nie każda. Zatrudnienie na najniższą krajową a reszta kasy wypłacana pod stołem. Teraz sezon, święta idą, to robią nawet i więcej np. 12 godzin, a jak kierowca ma jakąś ciężką trasę to i 14.

wertghj
@Brack

i po tych 14 godzinach zjebka od bożeny za byle co, takie mają podejście do ludzi, same obowiązki, wielkie wymagania, a kasa dla kierowców taka, że się rzygać chce na samą myśl o pracy

@wertghj

Reszta "szefów" wcale nie jest lepsza. Nawet szwagry nie chcą u nich robić.

@Brack

Wszyscy tylko narzekają. Każdy kto tam pracuje się na to godzi. Nikt nikogo nie zmusza. Jak nagły wydatek się pojawia to nie jest problemem zaliczka lub pożyczka która jest odliczana ratami. Owszem, godzin dużo, kasa taka sobie, na papierze najniższa krajowa ale nie ma opcji jak w niektórych firmach proszenia się o swoje pieniądze. Pracowałem tam 2 lata i nie uważam żeby to był stracony czas. Ps na święta 50 zl i flaszka to była żenada. To fakt. Już lepiej by wyglądało gdyby dali tylko flaszkę. A te 5 dych to jak ochłap.

hgf

każdemu dali?

Brack

Haha bo co roku jest tłumaczenie, że firma w kryzysie.

Brack

Co tak wszyscy ucichli na forum?

mb

ano właśnie?

Edyta

@Były, dziękuję za odpowiedź. Czyli z tego co piszesz pracując w firmie Trans-Mer Sp.j. pracownik nie ma prawa iść na wolne i zgłosić nieobecności w pracy z powodu choroby bądź innego losowego zdarzenia? Co w wypadku kiedy przedstawiasz pracodawcy zwolnienie lekarskie? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Ktoś
@Edyta

Cóż. Za L4 dostaniesz 80% ale od tego co na umowie a nie od tego, co faktycznie dostajesz.

Edyta

@Ktoś, dziękuję bardzo za wyrażenie swojego zdania odnośnie wynagrodzenia w firmie Trans-Mer Sp.j. Jednak czy mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak wygląda kwestia urlopów w firmie? Czy jeżeli występują nagłe sytuacje, w których pracownik danego dnia nie może stawić się do pracy, to jest to możliwe? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będziemy niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis w wątku firmy Trans-Mer Sp.j.

Były
@Edyta

Taa akurat weź się nie staw. Później opieprz dostaniesz. I za każdy dzień urlopu jest odliczane od wypłaty, bo przecież co innego masz na umowie, a co innego dostajesz do ręki. Popularna praktyka wśród prywaciarzy. Najlepiej zaoszczędzić na pracowniku.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Mer Sp.j. - Glinnik

• Jak się pracuje w Trans-Mer Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Mer Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Mer Sp.j.?

Trans-Mer Sp.j.
  • Al. Bukowa 51A