Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

koli

Na hali jest super, klima + grzanie. Polecam firmę, dbają o ludzi.

midi
@koli

Niżej są wpisy z czerwca, nieaktualne. Na hali jest przemiło. polecam firmę.

xyz

34 Stopnie na hali ... niedługo padniemy jak muchy przy tych maszynach ...a gdzie tu dalej do lata

Myk
@xyz

A co Ty myślałeś że klime założy? Kupi że 3 wiatraki jeszcze i sobie radz najważniejsze że w biurach maja 22 stopnie Celsjusza. Gdzie wy kurw... Pracujecie. Wymagają od pracownika 100% wydajności w takich warunkach. Jak ktoś padnie na... I sobie coś zrobi to może coś wymyśla.,jak nie zamkną firmy wszystko do czasu człowiek to nie maszyna

Neutralny
@Myk

No niestety. Wynagrodzenie idzie wciąż do góry, etykiety w dół, państwo na każdym kroku zabiera to firmę stać tylko na wiatraki. W firmie tylko garstka ludzi pracuje na 100% a nawet na 150% po to żeby nadrobić straty przez tych co robią nawet nie minimum 20%. Człowiek nie maszyna i firma to też nie maszyna, gdyby każdy pracował jak należy to klima by była pewnie z dwa lata temu.

Bunia
@Neutralny

Ludzie przecież to lato jest a wy w drukarni oczekujecie 20 stopni? Wiatraki chyba są wszędzie. Jak na zewnątrz w cieniu jest 35 stopni i są otwarte bramy i drzwi to ile będzie w środku? 18?

Mruk
@Neutralny

Co idzie do góry? Wynagrodzenie? No chyba kur... Nie nasze!!! Państwo dokłada a firma zabiera z premi tak właśnie wygląda podwyżka w tej firmie! A poza tym jaka placa taka praca. Nie ma motywacji do pracy na 100-150% bo i tak dostaniesz tyle samo i każdy o tym dobrze wie, a nawet jeszcze pretensje będą mieli jak wstana lewa noga że radio gra za głośno nie piszcie bzdur bo i tak każdy dobrze wie jak jest. Nie kompromitujcie się!

@Mruk

Państwo dokłada? Co to jest za dokładnie z nie swoich pieniędzy? Jest to zmuszanie. Co do radia to ten temat był już kiedyś opisany. Jeżeli muzykę słychać w całej okolicy to sorry. I to jeszcze muza puszczans jest z telefonu przez wzmacniacz a jak każdy wie telefon jest zakazany na hali. Taka jest właśnie prawda, taka jest. Już nie mówiąc o wyrywanym krainie, obsranym kiblu, wyldwaniu fusów po kawie do zlewu gdzie jest kartka nie wylewać fusów. Ciągłe niszczenie narzędzi, złe odkładanie wykrojnków. I najlepsze jest to że tego nikt nie zrobił, samo się zrobiło i w końcu kierownik odpala coś czego garstka ludzi nie nawidzi Kamery. I wtedy smutna minka, złość na cały świat bo się wydało. W firmie jest możliwość dodatkowego zarobienia pieniędzy ale przychodzą tylko te same osoby a reszta ma tylko wymówki. No pewnie, państwo daje to po co robić, lepiej pisać a nóż widelec może dostanie się coś za darmo.

Prafkó
@Bunia

Właśnie, a co mają powiedzieć drogowcy albo ci co pracują w chłodni? Ludziom zawsze lepiej jest tam gdzie ich nie ma.

Premia
@Mruk

Teraz system premii wprowadza może będzie lepiej

Myk
@Myk

Myliłem się. Klima jest od dawna, widać że firma dba o wszystkich w firmie. Polecam ADMARK.

Xle
@Premia

Oby, wreszcie nygusy dostaną za swoje.

Yygg
@Mruk

Mi państwo nie dokłada, myślałem że dostanę przelew na konto a tu nic.

Byzi
@Mruk

Chyba chciałeś powiedzieć Jaka praca taka płaca! Nigdy na odwrót. Jak potrzebujesz motywacji to weź kredyt i zrób dzieci. Motywacja zaraz przyjdzie i pewnie wynagrodzenie też wzrośnie.

Zadowolony

Dziękuję firmie za super imprezę, jeszcze nigdy nie byłem na takiej zabawie. Wszystko na tak wysokim poziomie. Firma niech częściej obchodzi urodziny.

?

Co się stało z opiniami z ostatnich trzech miesięcy?

Lipu

Bardzo dobrze że gowork usuwa pozytywne komentarze, tu ma się coś dziać a nie smynty. Przez gowork w firmie ADMARK jest coraz lepiej. Klima, szybszy serwis maszyn... Super.

Fff
@Lipu

Wazelina, aż grubo :))) Dalej wazeliniarze, dawać!!!

Fhu
@Fff

Widocznie masz jakiś problem z wazeliną, pewnie złe wspomnienia z dzieciństwa. W ADMARK jest super.

@?

Brakujące komentarze są niżej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Szukam pracy

Witam szukam pracy na stanowisko drukarz czy w Waszej Firmie warto aplikowac czy jest dobra atmosfera, szansa na prace jaki macie system 4-brygady czy 3 zmiany prosze o odpowiedz.

RYHU
@Szukam pracy

3 zmiany, przyjdź najlepiej na rozmowę. Ale czy szukają drukarzy to nie słyszałem, atmosfera dobra, polecam pracę.

Zapraszamy
@Szukam pracy

Jest super ,jest super ....

Bolo

Różne są opinie o firmie ponieważ różni są pracownicy i w zależności od tego jak kto dobrze pracuje są one pozytywne lub nie.

Bobi
@Bolo

Myślisz że opinie piszą tylko pracownicy? A konkurencja, sąsiedzi, byli pracownicy, pracownik gowork. To jak jest w firmie wie tylko pracownik a najlepiej opisane jest to niżej. Zapomniano dopisać że jest boisko do gry w piłkę nożną (nie jest to orlik ale jest i był zrobiony przez szefa i kierownika Jacka od A do Z ). Boisko jest systematycznie koszone tylko graczy brak, łatwiej jest kupić czteropaka i na PS zagrać w domu. Czy ktoś dostał pomoc finansową bez odsetek? Ja dostałem i wiem że nie byłem pierwszy i ostatni, więc plus dla Admark. Obok hali szykuje się staw rybny ( większy od hali, pewnie z 2000m2), więc w przyszłym roku turniej.

oooo
@Bolo

Filtrowanie nie działa gdyż klikam Negatywne i wychodzą opinie Pozytywne. itd. czy to jest oszustwo? przecież ktoś może przez to do naszej firmy nie przyjść!

qrsmak
@Bobi

Zanim staw będzie jak należy to jeszcze huhuhu. Ale jak będzie możliwość łowienia ryb i będą turnieje to wielki szacun. Można by było połączyć piłkę nożną i ryby naraz. Mężczyźni grają a kobity łowią i smażą.

Ale kogoś to zdenerwuje!!!

Polecam pracę w firmie, miła i normalna atmosfera, dobra i na czas wypłata. Maszyny serwisowane i z najwyższej półki: Gallus najnowszy model Labelmaster, Bobst, Nilpeter i niezniszczalne polskie przewijarki. Samochody dostawcze marki Mercedes (nowe) a handlowy jeździ nowym Superb'em 270KM 4x4 automat. Cała produkcja i biura klimatyzowane tylko że lodówki na napoje są bez kostkarki ale rekompensują to ekspresy do kawy Delonghi. Produkcja pracuje na 3 zmiany, operator tylko przewija i nie musi wykonywać innych czynności typu pakowanie etykiet w kartony, drukarze drukują, operator taśm TTR tylko produkuje taśmy, pakowacze pakują... To tak w skrócie jak jest w Admark, przyjdź a na pewno nie pożałujesz.

Mili

Szefowo, dziękujemy za wypłaty przed czasem. Weekend się zbliża a pieniądze są już na koncie.

Fdfvyf
@Mili

Co z wazelina...

Kgb
@Mili

Wyplata zawsze jest przed czasem, tak dla ścisłości ;)

cynka

W firmie na bieżąco naprawiane są maszyny, wymieniane wykrojniki itd. O ile zostanie to zgłoszone. Fakt jest taki że wykrojniki, noże czy inne narzędzia są nagminnie i bezmyślnie uszkadzane i odkładane zniszczone na swoje miejsce przez co firma nie jest w stanie wszystkiego wychwycić i wymienić. Z tego co wiem to jeszcze nikt nie poniósł kary finansowej za pechowe uszkodzenie a więcej strat firma ponosi gdy ma do wykonania zlecenie a okazuje się że czegoś nie ma.

Xxx
@cynka

Na bieżąco naprawiane maszyny?! W jednej maszynie zatrzymuje się nawijak non stop, było zgłoszone miesiąc temu i nadal jest to samo, póki nie jeb*** całkiem to nie wymienią, na przewijarce łożysko napierd*** od 3 tygodni i nikt z tym nic nie robi. Nadal twierdzisz że maszyny są naprawiane?

Cynka
@Xxx

No niestety, części do tych maszyn nie można kupić w markecie. Czas realizacji na nawi jak lub inne podzespoły to ok 6-8 tygodni. Gdyby chodziło tylko o łożysko to z pewnością było by wymienione a to jest coś poważniejszego, trzeba czekać. O takie sprawy można pytać przełożonego i nie trzeba na gowork.

Nik
@Xxx

Tak, maszyny są naprawianie. Tak twierdzę, i jak pisze inny mądry człowiek, to są elementy, których nie kupisz w markecie czy kiosku. Za kilka dni będzie jak nowa, dobrze o ty każdy wie

Kolego z pracy
@Xxx

Jeśli jesteś tak odważny żeby tu pisać o swoich spostrzeżeniach to może zgłoś to do przełożonych, bo według mnie bez sensu tu na forum wylewasz swoje gorzkie żale....albo inaczej może wyczaruj sam cudem jakimś części zamienne z dnia na dzień, Szef skorzysta na bank z ich usług tylko podaj namiar zamiast marudzić.... poza tym nie musisz podpisywać się Xxx bo i tak wszyscy wiedzą kto to napisał....To samo powtarzasz non stop w pracy więc może następnym razem podpisz się z imienia ....

...

Połowa rzeczy do wymiany, wykrojniki prawie wszystkie uszkodzone a jak nie ma pracy to robisz prace niezwiązane z tym co w umowie Tragedia Moje sugestie dla Admark: ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ...

Kolego
@...

O jakich narzędziach jest mowa? Ciesz się że przy braku pracy przy maszynie masz inną pracę. Szkoda że tego nie doceniasz.

...
@Kolego

Ciągle szukasz śrubokręta, młotka albo podstawowych kluczy do maszyny bo ludzie nie potrafią się nauczyć że jak się pożycza to się oddaje. 1 Śrubokręt na 5 maszyn - śmiech. Zestaw kluczy powinien być przy każdej maszynie i każdy powinien podpisywać listę czy te narzędzia się znajdują przed przyjęciem zmiany, jeśli nie to niech ta osoba która to zgubiła za to zapłaci. Tak samo z nożami.Powymieniasz sobie wszystkie ostrza a ktoś z innej zmiany zabierze Ci wszystkie i jeszcze specjalnie Ci podmieni na tępę noże a Ty się potem wkur**asz. Radze coś z tym zrobić.

UKI
@...

Z tego co wiem to każdy operator dostał swoje narzędzia (zestaw imbusów, nożyczki, linijkę), przy każdej maszynie jest podpisany śmietnik, krzesło... Więc w czym problem? Jak ktoś wciąż nie ma to nie dawać, niech kupi jak zgubił. Najlepiej zgłosić problem kierownikowi.

Moxr
@UKI

Każdy dostał i nie pożyczać, co do noży to jest tragedia. Dzisiaj dostałem nowe a jutro będą zdemontowane i będą założone w innej maszynie. Może jakieś plomby zakładać?

Ryhu
@Moxr

Z nożami jest przesada. Najlepiej plomby.

bobi
@...

O jakich rzeczach masz na myśli? Co do wykrojników to przesadzasz, gdyby wykrojniki były uszkodzone to firma stała by w miejscu. Widocznie brakuje ci umiejętności którą z czasem zdobędziesz.

Antonin

Wątki już chyba wyczerpane... Nie wiemy już co pisać..... Jest pozytywnie tylko tak próbujemy coś górnolotnego skomentować

Anonit

Ja to widziałem jak przez komin wychodzili, ale chyba to Mikołaj z prezentami był....

Antoni
@Anonit

Tak tak to był Mikołaj ale po premię a nie z prezentami????????????????????

Antonin
@Antoni

To już znak, że coś się ewidentnie kroi. Rudolfa szukają jeszcze, bo z premią uciekł na pokładzie samolotu rządowego, hahaha...

Syriusz

Ale nalot był. Smutni Panowie pzryjechali. Ktoś coś wie co się kroi?

Kkkk
@Syriusz

Jaki nalot? Nic mi nie wiadomo. A kiedy?

Pyriusz
@Syriusz

W Admark drukarnia etykiet? Może pomyliłeś firmę Admark producent mebli? Nikt nic nie wie o nalocie. Chodzi tobie o kontrole z ZUS, US, ochrona środowiska czy co?

Antoni
@Syriusz

CBŚ wpadło hehe podobno ktoś przez okno uciekał hehe

Miszcz
@Antoni

Chciałbyś, hahaha.

Tyhu

Widać że klima już wisi, pewnie lada dzień i ruszy. Czy to jest złe traktowanie pracowników? Puk puk w główkę.

Bob
@Tyhu

Wisi i działa.

Ploki

Ani beeee, ani meeee a lodówka stoi. Chyba ze dwa metry ma, biała, ładna, nówka. Jeszcze klamki ma i nikt jej nie pierdyknął paleciakiem. Nie ma kostkarki do lodu, łuuu. W takiej dużej firmie gdzie milionami się obraca i szczędzi się na kostkarkę do lodu? Łuuu. Ale ok, lepsza taka niż do kuchni chodzić do lodówki.

Smoluch
@Ploki

A ty jesteś jakiś przyjebany czy co? Co z tego że jest lodówka niech sobie ją w du... Wsadza!!! i niech jeszcze coś do niej wlaza regularnie bo inni mają a wy jak takie losie włoz sobie Wode i śniadanie i jest zadowolony jak założą kiedyś Klime.to w ogóle już wody nie kupią. Jak jest ponad 35 na hali zgodnie z prawem możesz odmówić pracy a jak cie zwolna pozwać ich i domagać się odszkodowania a gdy będzie kilka takich osób to zamkną ta firmę może wtedy zaczną dbać o pracownika. Szefowa chodzi cały czas naburmuszona ciągle jej cos nie pasuje posiedz 8h w tym.cieple to dopiero będziesz zniesmaczona warunkami pracy a nie w kłamie 21 stopni nie mo masakra jakaś

Radzi
@Smoluch

To że ludzie są chorzy to wiadomo, ale aż tak? Nie wierzę że to pisze ktoś z naszej firmy. Każdy w firmie ma co zechce nawet kredyt jak potrzebuje, turnieje piłki nożnej. Nikt nie oczekuje na pełną lodówkę itp. Czekamy tylko na obiecaną klimę która pewnie będzje za niedługo.

Spoko
@Smoluch

Od samego początku do końca twojego wpisu to bzdury! Ale kogoś nosi, nie radzi sobie w życiu albo jego firma pada i szuka pocieszenia gdzie indziej. Haha. W ADMARK jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.

Zbawienie
@Smoluch

Idiota albo po prostu... ? Jakiego tu słowa użyć żeby portal tego nie wywalił? Deb... il? Popierdo... iec. Chyba deb.. Il co to prędzej pisał. Brak słów. Prostak!!! Zwolnić i pozwać? Chyba komuś na klepkę padło.

Pati
@Smoluch

Zobaczymy co napisze jak za kilka dni będzie klima? Może że PS4 lub PS5 brakuje? A jak będzie to że nie ma kierownicy? Błazen. Czekamy downie.

Mokry
@Ploki

Dziękować za dobry gest Szefie. Ktoś prędzej pisał co chcemy to mamy, To Prawda.

weźta się za robotę
@Smoluch

wielki znawco prawa - a gdzie Ty pracujesz, ze tu wylewasz swoje żale? jesli w Admarku i jest Ci zle to przeciez nikt Cie tam nie trzyma, prawda? mozesz odejsc, znazlezc sobie lepsza prace, za lepsze pieniadze, w klimatyzowanym pomieszczeniu nawet z prywatna lodowka, chyba, ze boisz sie podejsc do "naburmuszonej szefowej" i powiedziec co Cie boli, kolejny frustrat wylewajacy anonimowo swoje zale

Bystry
@Ploki

Przestań z tym lodem, lodówka jest idealnym rozwiązaniem i więcej nie trzeba. Super. Ktoś prędzej pisał że w handlowym i graficznym wszystkiego pełno do picia, od koloru do wyboru. Pewnie to do klientów a komuś gul skoczył z zazdrości. Masz wodę mineralną pod dostatkiem a jak chcesz coś innego to kup i nie marudź, tylko butelkę podpisz bo kolega Ci upije i dopiero będzie awantura. Tak na przyszłość przestań chodzić do handlowego, graficznego i kierowników bo pamiętaj że czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Ernie
@Radzi

Turniej piłki nożnej, ale czad :D W mojej firmie mam karnet na siłownię plus opiekę medyczną w prywatnym ośrodku zdrowia, więc nie kompromituj się z jakimś wiejskim turniejem piłki kopanej...

Goguś
@Ernie

To co wy robicie w firmie skoro wasz szef daje wam dodatkową opiekę medyczną i wysyła na rehabilitację na siłownię. pochwal się gdzie jest tak super, sprawdzimy jakie wy macie wpisy na gowork. Pracujesz na złomowisku, rozwozisz węgiel taczką po okolicy? Czy może pracujesz w kamieniołomach że potrzebujesz takiej opieki medycznej i siły?!

Ernie
@Goguś

Jesteś aż takim debilem, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ??? Czy gdzieś jest napisane o rehabilitacji ??? Dużo firm w dzisiejszych czasach zapewnia swoim pracownikom karnety na siłownie itp. oraz opiekę medyczną w prywatnych placówkach...ale co Ty możesz o tym wiedzieć pracując w Admarku. Takim robolom jak Ty wystarczy lodówka w pracy, turniej piłki kopanej, grill i na..bać się co weekend.

Guffi
@Ernie

Lepszy grill i piła niż rehabilitacja w siłowni. Kto w dzisiejszych czasach chodzi na siłownię? Pomachac hantlem można w domu, pobiegać lepiej na boisku a na klatkę polecam pompki z ukochaną na plecach i przy okazji triceps mocniejszy. Człowieku bez kultury! Zazdrosny.

Recenzent
@Ernie

Ernie, zmień sobie niezwłocznie nicka na korki taczer i daj zdrowym żyć, bo Cię na siłownię nie wpuszczą...

Operator
@Ernie

Ernie, kim Ty jesteś ze masz stałą opiekę medyczną, zmień lekarza, bo ten widocznie cię (usunięte przez administratora)

Tobi
@Ernie

Ernie, ty wejdź na stronę Admark, bo mylisz firmy. Tu są turnieje rozgrywane, domy dziecka wspierane, pracownik jest szanowany. Nie snuj swoich wizji, bo tu nie mają racji bytu. Idź na siłownię, bo ci karnet przepadnie.

Aguś
@Tobi

Zaraz chyba jeb..... ze smiechu. pracownik szanowany w tej firmie hahaha. Ogólnie jest szanowany ale nie w admarku.

Nik
@Aguś

Nie wiesz jak jest, to się nie wypowiadaj

Guś
@Aguś

Jaki Ty musisz być zazdrosny!

Kamil
@Ploki

Do czego ten lód? No bez przesady, lodówka wystarczy.

Natasza
@Smoluch

Chory człowiek co to pisał, w firmie jest OK, Polecam.

xyz

W tamtym tygodniu nie było czym oddychać 34 stopnie na hali. Już dawno za te przerobione miliony założyli by klime i przydałaby się lodówka na hali a nie tylko u drukarzy.

Batory
@xyz

Ludzie, co do klimy to racja że przydałaby się. Widać że coś się dzieje w tej sprawie i pewnie będzie. Co do lodówki, pewnie trzeba zgłosić taką potrzebę, skoro drukarze mają, handlowy i cała reszta też ma to pewnie kolejną też kupią. Tylko żeby z lodówki ktoś nie próbował zrobić klimy.

WIT
@xyz

Bo drukarze to elita admarku a Ty zapi...aj na sztancy i się ciesz, ze masz robotę.

Edek co ma w ch.j kredek

Dla średnio ciężkich prac fizycznych w hali przyjmuje się, że nieodpowiednia jest temperatura przewyższająca 28 st. C. Wszystko w temacie.

Hbn

Tak to racja, lodówka jest. 2-3 razy większa niż zakładaliśmu i jeszcze zamrażalnk 3 szuflafy. Dziękujemy, przyda się w te upały.

Mercy
@Hbn

No i co z tego że jest lodówka jak jest pusta handlowy i graficy mają napoje od wyboru do koloru a na hali tylko woda hehe i to z łaska zakupiona teraz będzie około 40 stopni w cieniu pozdychacie jak muchy ale jak temperatura w pomieszczeniu jest zbyt wysoko możecie odmówić pracy zgodnie z prawem pracy pomyślcie na tym i nie dajcie robić z siebie jeleni i Wołów do pracy za te marne grosze Buziaki pa

Mis
@Hbn

Lodówka na hali wow ale świetny pomysł pracodawco weź sobie ją do salonu wstaw i nie kompromituj się więcej naprawdę żal co wy macie za pomysły

Musi
@Mis

Wstydu nie macie!!!!!!

Radzi
@Mis

Jak nie pracujesz w tej firmie to nie wypowiadaj się, my sami chcieliśmy lodówkę bo do kuchni jest za daleko i mała jest. Teraz mamy dużą i jest pod ręką. Zawsze co chcemy to dostajemy. Dziękujemy.

zumiś
@Musi

Wstydu nie macie? Jaki w tym wstyd że firma kupiła lodówkę? Kolejny dziwny człowiek. Pewnie takiej lodówki w domu nie masz i przez to jest tobie wstyd. Teraz to już jasne.

Gienek

Trzeba miec checi do gry,my gramy na orlikach u nas są trzy drużyny, gramy co tydzień deszcz, upał itp. Ale rywalizacja pomiedzy drukarniami to byłoby coś a drukarni w okolicach sporo, zamiast narzekac na prace

Amanda
@Gienek

A nie wystarczy grać między sobą? Na samej hali pracuje pewnie z 50 chłopa. Kilka drużyn by było, porozmawiać z górą i jak zawsze zgodzą się na turniej z nagrodami i pewnie grill.

Flexo Fan

Ze strony Firmy widzimy ze Firma dba rowniez o atmosferę dzieki integracji o czym swiadczy zalozenie druzyny pilkarskiej. Pytanie czy gracie w jakiś rozgrywkach? Czy rozgrywacie mecze sparingowe ? Osoby zwiazane ta sama branza zainteresowane sa sparingiem

Smaku
@Flexo Fan

Tutaj dowiesz się tylko negatywów, typu temperatura, brak wody, że są nadgodziny i że ich nie ma itp. Zapytaj o szczegóły w samej firmie, kierownika lub właściciela. Są rozgrywane turnieje, nawet jest boisko brzy firmie, tylko nikomu nie chce się grać. Najlepiej jest dostawać 500+, zasiłki i narzekać.

Flexo Fan
@Smaku

A do kogo trzeba sie zglosic kto jest kierownikiem Pan Piotr ? A co do narzekania na Goworku to wiadomo jak wszedzie jest kilku niezadowolonych z reguły słabszych fachowców a piszą za wszystkich pozdrawiam

Kazol
@Smaku

To prawda, boisko może nie najlepsze jest ale jest. Tylko że nikomu nie chce się grać. Czy nie lepiej jest narzekać? Firma powinna bardziej motywować, nagrody itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark