Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

NIE UMIESZ PISAĆ NIE PISZ DO PODSTAWÓWKI! !!

Hahahahaah edukacja ..(usunięte przez administratora) ... tą nie tom. dla takich jak wy 6 zł brutto i od maszyn wara hahahahaah Ze Wy macie jakieś prawa. ... żart na święta słownik hmmm ale wy nie wiecie co to ... Tragedia jak ludzie z Was śmieją .... idzie do innych firm ... i będzie spokój. ..

nie piszący
@NIE UMIESZ PISAĆ NIE PISZ DO PODSTAWÓWKI! !!

Nie wystarczy pisać bez błędów (te w większości poprawia "komputer") ale wypowiedź musi mieć jakiś sens, tego komputer za ciebie nie zrobi. Co do firmy to kiedyś się o nią "otarłem" i było OK, jednak pracuje tam jeszcze kilku znajomych i cały czas tylko pytanie o jakąś prace bo w Joskinowie nie da się pracować. Pewnie jak wszędzie są osoby które przesadzają itp ale w tej firmie nie jest ciekawie.

Witam co się dzieje z tom firmą pan l. M.nie morze ogarnąć z panią m. Szef jak przyjedzie to powinien podziękować im za współpracę na terenach nie mogą ogarnąć a malarze powoli rezygnują nie ma chętnych do pracy na to stanowisko nowi malarze malują po dwa razy jedną przyczepę takie baty robią kto zapłaci za farbę ? Morze pań Leszek

BRAWO KOT!!! TRZYMAM KCIUKI

zdziwoiny

To co same osoby bez szkoły tam u was zarządzają?

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Los

Kto rano będzie pierwszy ten rządzi

były

A kto zarządza tą firmą? Jest chyba tylko taki jeden hehe

soso

konkurencja powstanie napewno. hale kupili, sprzęt,narzędzia też. zostało złożyć podanie i podziękować Victorowi. Z czasem odczujecie brak rąk do pracy. Wpadne dopiero do joskinu kiedy przekształcą jego hale na SUPERMARKETY.Pozdro dla osób które tak świetnie zarządzają ta firmą.

Bronek

Ta chora kobieta pani m.myśli że ktoś jest głupi gasi światło uchyla drzwi i gapi się czy się spawa lepek ma zryty.a pań l.m.zatopi Titanica prędzej czy później niech mu victor ufa

Tadeusz

jeb..wała i bedzie ok na jakies 100tys i raty sie spłaca

Witam. nie wytrzymałem i piszę bezpośrednio moje pytanie do Pani Dyrektor, bo wiem że Pani forum czyta. A mianowicie Pani Dyrektor jak żyć za tą wypłatę? 1552zł jak za to utrzymać rodzinę? Gdzie dom dzieci co ja powiem dziecku że mu nie kupię butów bo nie ma pieniędzy? bo ktoś kto nalicza kasę miał zły dzień? gdzie raty,rachunki o życiu do 10go nie wspomnę. Proszę Panią żeby szczerze Odpisała.

hgfdg

Ale wypłata ekstra super nie jak za panaT .....

Można czy nie można

Pytający zadał dobre pytanie. Czy można w dziale handlowym coś zarobić? Jaka jest atmosfera na produkcji to już wszyscy piszecie a co z handlem? Da się z tego wyżyć? Ciśnienie jest duże czy raczej jak się robi swoje to się nikt nie czepia? Z góry dzięki za jakieś info.

Unknown Pearson

Czy ty wiesz że jesteś sławna na całej trzciance i okolicach we wszystkich zakładach   o tobie gadają ale chyba nie o takiej sławie marzyłas . Jak się z tym czujesz . Czy twoja rodzina jest z ciebie dumna. Jak podpierniczasz i wlazisz w D .i tak nie długo z tąd wyecisz bo jesteś głąb i na niczym się nie znasz . Po jakiego grzyba latasz po stanowiskach z za glądasz .Wiesz że jesteś najgorszym rodzajem człowieka.  Głupia baba jesteś współczuję mężowi.  Pozdrawiam panią M obwisłą D .

soso

TATA OTWORZY OCZY JAK ZA PARĘ MIESIĘCY POWSTANIE KONKURENCYJNA FIRMA PRODUKUJĄCA PODOBNE PRODUKTY W NASZYM MIEŚCIE. POWOLI JUŻ REKRUTUJĄ SPECJALISTÓW. PODEJRZEWAM ZE 90% ZAŁOGI PODZIĘKUJE NASZEMU CHLEBODAWCY ZA WSPÓŁPRACĘ. A Z TEGO CO WIEM NA DNIACH KILKA OSÓB UCIEKA Z TEGO BAGNA PROWADZĄCEGO PRZEZ BEZMÓZGÓW. POZDRAWIAM

kiełbasa
@soso

powstanie w marzeniach

xxxx

Ludzie wola być na L4 niż użerać się z tymi bezmózgami. Wstyd na mieście ze jest się pracownikiem tej dziadowskiej firmy.

pytający

czyli co? W handlu można nic nie robić i kasa płynie?

ktośtam

Niechce się pracować tylko i wyłącznie przez atmosferę jaka teraz panuje. Za posiadanie własnej godności i należyte wykonywanie swojej pracy próbują cię zniszczyć du.o.ła.y i lenie sprzedawczyki.

nie może być

Tak jak sobie czytam to raczej nie może być tak źle jak piszecie. Może nie chce się pracować? Kiedyś znajomy pracował w handlu to nie narzekał a nawet był zadowolony...

osjdjf

To zapisz się do KOD tam takich trzeba

Unknown person

Witam poszukuje pracy na kierownicze stanowisko , wcześniej byłem cukiernikiem piekłem ciastka , dorabiałem torchę na szwalni, robiłem też na stolarni,mam też pojęcia na temat betonu , miałem też praktyki w księgowościach , bez problemu sprzedam kolegę, za 50 gr podwyżki sprzedam nawet matkę , a za 1 zł całą rodzinę, wejdę w du p ę każdemu z biura , będę właził nawet do beczek i zaglądał do kiszeni.Z człowieka jestem wstanie zmienić się w największą szu ję , w dup pę mam przyjaciół , dla kasy zrobie wszystko

gosc
@Unknown person

Do tej firmy nadajesz sie idealnie na kierownika produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka