Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

miko

Do Amazona przyjmują darmowy dojazd polecam.

bob

ale wy jesteście mądrzy, nie znacie pracy magazynierow a smarujecie po wielce kierowca musi czekać, każdy tam ma co innego do roboty, skoro chodzi i szuka czegos znaczy ze musi to znalexc, jedni obsługują produkcje a raptem 1 magazynier jest do sciągania aut wiec mu się nie dziwcie ze czekacie, tak to wszystko działa, cala struktura jest do bani a nie ich praca którą wykonują najlepiej jak mogą, ale skoro widzisz i wiesz ze tak super maja to przyjdź i pracuj, potrzebują , a szybko się przekonasz jak jest po drugiej tronie lustra !!! pozdro dla kumatych

tu u nich on

można tam u nich gdzieś kilka zarobić!

Osobiście nie mam nic do Pani Grażyny-kiedyś była koleżenska wyrozumiała traktowała nas na równi ze sobą teraz się trochę zmieniła od kad jest pan bez wiedzy niech pani mu we wszystko nie wieży bo to klamca i niech wróci ta pani G z przed 2lat

Maciek

Tak !!pani Grażynko prosimy o skończenie tego cyrku :)

pani Grażynka
@Maciek

OK! Małpki do domu i nie małpkowac za bardzo!

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Doktor

Opóźniony w rozwoju?

Monter Maszyn

Ludzie nie próbujcie zniechęcać innych do Joskin Polska. Niech idą, popracują, a sami się przekonają , czy te wasze opinie są wyssane z palca czy nie. Czytałem parę postów wstecz, że na tym forum wypisują sami lenie, którzy chcą mieć premię za nie robienie niczego. No cóż od momentu kiedy to Leszek "magazynier" Mardziołek nastał, premię otrzymują tylko wybrańcy, którzy mają brązowe języki, a cała reszta pracowników pracujących tak jak dotychczas, czyli dobrze, jest pozbawiona tych pieniędzy. A wszyscy ściemniacze odeszli z tej firmy już bardzo dawno temu.

lim

Tak czytam i czytam i niemogę ze śmiechu przecież jest tyle zakładów pracy w Trzciance i okolicach na co czekacie tam będą lepsze zarobki i można będzie zapewne mieć krzesełko przy tyłku aby spocząć żeby szanowny zadek odpoczoł . No chyba ze jest inaczej dopiero w tych innych firmach trzeba by było zabrać się do pracy i tu jest cała prawda o tej części załogi Joskina która tu tak się zali . Straszna żenada i błazenada lepiej zabierzcie się do pracy .

VITEK
@lim

Ty to jesteś zadowolony bo sprzedajesz ludzi i dostajesz za to hajs ! i dlatego nie narzekasz ! . A może ludzie polubili tą prace i oczekują że jeszcze będzie szansa na powrót do normalności ! a jak na razie nawet bhpówka z ryja szczela i nie długo to sprzątaczki będą do nas sapać !,takie z nas nie roby ! a maszyny to sie ku... same tworzą .

Bruno
@lim

Masz racje straszna żenada i blazenada!!kierownik ma w głowie to czym zajmował się wczesniej (pustaki)nie ma zielonego pojecia a pani brygadzistka to dziwie się że umie jeździć rowerem w sumie to tylko to jej wychodzi

toffi
@lim

Sama weź się do pracy, pewnie masz czarne zęby od chlania kawy i wrzody na zadzie od ciągłego siedzenia.

Ta firma bierze na majstrów bez szkoły i całkiem innej dziedziny pracy. Jeden były magazynier jest kierownikiem( managerem ) a jeszcze jedna brygadzistka po podstawówce bez jakiego kołwiek zawodu .

Bronek

Kontrola co 10 min. To napewno normalne

dtfyj

Tylko (usunięte przez administratora) wymyślił żeby tą bramkę postawić na portierni, sami kradną i z kogoś robią złodziei.

fgfffg

Na pewno trzeba pisać w j.polskim....

Gustaw

Jedynymi zapracowanymi pracownikami w firmie jest biuro są wręcz przepracowani a pracownicy fizyczni to są od 6 rano pijakami następnie jesteśmy nierobami a na fajrant złodziejami tak myśli i nas zapracowane biuro i Najjaśniejsza Grażyna ze swoim przybocznym pieskiem Lesiem oraz jego przyboczną Lowelkiem :) Mam jedno pytanie do Jaśnie Oświeconej Grażynki i jej przybocznego Lesia kto na was i wasze pensje pracuje wasze stanowiska są nie produkcyjne czyli nie produktywne pytam się kto przecież nie biuro więcej szacunku bo nie długo sami wezniecie palniki w ręce i będziecie pierw spawać a potem urozmaicenie i będziecie kręcić śrubki pozdrawiam :)

Hary

Chyba wszyscy pamiętają Leszka B.jak ponad rok ganial pracowników to wszystko było ok ale jak zaczął czepiać sie biura że piją kawę itp to już nie było im na reke wiecie co z nim się stało wtedy okazało się ze tak nie można bo to mobing

Bruno

Te maszyny składają pracownicy za grosze

Joj

Co robią? Coraz sensownie sobie radzą? Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz hehe...

Mati

Uwierz, że dla niektórych to jest wyczyn ;)

Mati

Ale ja już byłem na rozmowie :P stąd wiem, że mam szanse. Teraz czekam na odpowiedź z ich strony. Żeby być konstruktorem, trzeba być inżynierem, Panowie.

abc
@Mati

Tak być inżynierem to wielki wyczyn . No po prostu brawo .

aptekarz

co by ułatwiło, jaką sytuacje. Może paracetamol se zapodaj bo nic nie rozumiem...

dzidzia

W normalnej firmie musisz mieć kwalifikacje ale w joskinie wystarczy ze kiedyś malowałes kolorowanki to już wystarczy jako doświadczenie zawodowe pozdrawiam

Mati

Ciekawe, czy poprzedni konstruktor się zwolnił z tych powodów, które wypisujecie, czy wyrzucili go...?

IAL

Przyszli konstruktorzy dobrze wam radzę dajcie sobie spokój z ta firma!!! Naprawde jeden wielki mobing. Zapytaj się na rozmowie kwalifikacyjnej ile spraw przed sądem ma ta firma, i rozmowa z liderem konstruktorów CIŚNIENIOMIERZEM ktory ma tyle pojęcia co dziecko w szkole podstawowej. a co do BHP to też bagno. Nadstawisz TYŁEK za nie odebrane LAKIERNIE na których pracownicy operują? dozory wózków widłowych to samo. FIRMA PONAD PRAWEM I PRZEPISAMI!!! Wyluzuj Aplikancie TO JEST KONKRET.

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka