Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

love G& M& M

Wrażenia to możesz mieć w lunaparku a to co jest napisane nie znajduje się w księdze w watykanie. Jest to ogólna informacja wystarczy sobie policzyć ilu ludzi zatrudniło się w nowych firmach . pozdro

UK

Prawidłowo działającą firmę poznaję się po tym że potrafi utrzymać ludzi u siebie ,a od jakiegoś roku odeszło ok 50 ludzi czy to normalne , próbujecie ludziom wmówić że dążycie do sprawnie działającego systemu !? . Nie wychodzi to wam i widać to czarno na białym, jakie są statystyki i ogólne opinie o waszej firmie , kilku nygusów i nierobów zawsze się znajdzie ale waszym zdaniem większa połowa firmy to nieroby (usunięte przez administratora) i alkoholicy . Zatrudniacie naiwniaków do zarządzania ,szkolicie ich jak pieski . I to ma myć normalne ! komuś się ostro w głowie po przewracało . Ps uważajcie tam w biurze bo nie długo pani M i was pod pie do li . pozdrawiam i życzę miłego weekendu

UK

Unknown person

A papa co przyjedzie to mało mało mało ! więcej więcej ! arbait arbait!

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

W tej firmie można zarobić 2000 zł jako spawacz z czterema saj mamy nowego majstra na spawalnicze paniom m jak ona umie właźić w (usunięte przez administratora) dobrze klepie już blirzej bramy

Unknown Pearson

Bhp owcy zmieniają się jak skarpetki,człowieku do informuj się bardziej . Kto może ucieka z tej firmy

Ktoś

Witam serdecznie firma która tak dobrze prosperowała kilka lat temu zeszła na psy teraz pani dyrektor g. Ma za zadanie rozważenia zakładu a pano m. Biega i sporządza notatki na temat spawaczy my musimy na takich nierobów zasuwac

Tylko tych mądrych głów niema z żądzą ych dobrze robicie jak nie będzie kto miał pracować to i żądzących tu nie będzie bo nie będzie do czego

Unknown Pearson

Najpierw normalnie zapłaćcie a później wymagajcie. Niedługo sami bendziecie sobie robić bo szykuje się grupowe odejście spawaczy. Pozdro mądre głowy

Tak

Cześć tak to jest ca prawda nie będzie dobrze prosperować jak pan victor niezmieni kadrę do kierowania tym zakłademtu potrzeba ludzi z odpowiednim zawodem do branży rolniczej.

Powac

Witam wszystkich nie wiem co w tym zakładzie się dzieje po prostu nie idzie pracować jak w zwykłej firmie. Tu jest terror nie wiem czemu ludzie tu wiedzą ponoć to jest najgorsza firma w okolicy pod zwglendem zarobków i atmosfery dobrze że ja mam to za sobą.ludzie czy niema innych zakładów zimnym podejściem do pracownika tu można na głowę dostać to co słychać co ludzie opowiadają idźcie i podziękujcie za waszą pracę pań victor na miejsce kierownicze znalazł fachowca z zawodu piekarz!!!.bardzo dobrze miesza.on nie wie co czyni nie można tak postępowaćjak będzie tak dalej firma straci reputację i klikętów szkoda że tak się dzieje ale to fakty pozdrawiam

Unknown Pearson

Lesiu uciekł dziś na ocynkownie boi się papy

Co jutro przyjedzie papa panie Leszku miej się na baczności z panią magdą czasem możecie wylecieć trzymam za was kciuki poz.

motyla noga

czyli zabawa trwa dalej hehe

U7

Polacy w u nich w Belgii cudów niemają, nieopłaca się tam wyjeżdżać.

john

Młodzi ludzie zamiast sami cos robic to sie podniecaja obozami za 1500zł oczym wy tu dyskutujecie?

Unknown person

Większość pewnie zrozumiała

GAME OVER

stargame
@Unknown Pearson

Ale, że co?

W

Zakład pracy nie tworzą maszyny, czy urządzenia ale ludzie

Unknown Pearson

Panie poligloto prosiłem aby ludzie z brązowym językiem nie wypowiadali się na tym forum. Poza tym ktoś poświęcił życi by być dobrym mechanikiemi ,a nie nauczycielem polskiego .

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka