Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

jojo

W biurze tez nie mamy za ciekawie. Cały czas słychać krzyki rudej, oszaleć idzie... Nie ma to jak kompetentna osoba na swoim miejscu.

Mietek

Ktoś powinien za to beknąć !zimna woda na herbatę i zimna woda do umycia się.Sytuacja oczywiście się nie raz powtarza bo przecież nikt by nie płakał jednorazowym incydentem. Pozdrawiam

Lovelek

Badyl czego żeś się najadł bo nie wiem czy dopalaczy a może grzybków halucynogennych ??? pisz ze zrozumieniem bo twoja wypowiedz brzmi jak typowy chaotyczny wywód bez ładu bez składu byle napisać ;) pozdrawiam

xyz

Mareczek CEP jakich mało, przypomina mi byłego bezmózga kierownika Karola. Wypisz wypisz wymaluj. Ludzie obudżcie się! z takimi głupkami niszczycie tą firmę. Oni wg nie mają pojęcia o tej pracy. TRIO Bałwanów !!! Zal mi tych ludzi którzy dopuścili ich do jakiej kolwiek władzy. Wstyd i Hańba.

Bydl
@xyz

Ss zamiast komentować to do pracy się weźcie w sumie i tak jest wasz czas pliczony LM ma wizję tylko niektóre kur..wy nie chcą pracować i tyle a KW chial tylko go zjedliscie Każda osoba Lovelek i M chcą tylko wy niedojeby jesteście ograniczeni i tyle gruby rób bojkot wigili zrob ! bo przynajmniej inni się najedza żal żal mi was nierobów ... mi się wydaje ze was wlasna zona porabia patrząc na was życzę wyssal wigili bez pracy

@Bydl

Pisz po polsku i dużymi literami bo nie rozumiemy

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
LM

SS już nie chce mi się komentować twojej wypowiedzi taki żałosny jesteś co do biura się tyczy wyższa kadro zarządzająca czas się obudzić i zrobić zmiany bo z ludzmi bez pojęcia o produkcji nie mówiąc o znajomości rysunku to wy nie pojedziecie daleko ile razy zwykły robol ma ratować tyłek Lesiowi Magdzie no i Mareczkowi ten to w ogóle artysta on tylko dużo mówi i nic z tego nie wynika bo sam nie wie o co chodzi ciekawe jak został dyrektorem jak nic w tej firmie nie zaprojektował tylko się ślizga ( opinia z biura), ktoś w końcu z kadry wyższego szczebla da mi odpowiedz jak ludzie bez wiedzy umiejętności zostaje brygadzistą ??????? bo kapowanie i brązowy język to na krótką metę jest !!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Najlepszy

Ktoś chyba czegoś nie rozumie , do typowych ludków z biura nie mamy nic ,tylko do tych z biura co łażą po hali i gó*** robią tylko czepiają się ! jak byśmy spali i nic nie robili ! Zatrudnijcie wreszcie porządnych kierowników bo w przeciwnym razie zakład splajtuje Leszek Mareczek Magda ! won !!!! niszczycie nam firmę ! nie chcemy was tu !!!!! (Jak otworzę zakład fryzjerski to nie zatrudnię tam murarzy ! tylko fryzjerów ! rozumiecie ? )

Pracownik roku

Tak właśnie Cwaniaki !!!!! z biura !! wywieście oficjalnie informacje na karce ze od dziś dajecie za porozumieniem stron !Ale Taki h**** nawet zwolnić normalnie się nie dacie ! bo osrani jesteście ze cały zakład wam się zwolni !

Bolo

Pajacu do biura tylko się przychodzi Jebnac wypowiedzenie. Wy gałgany rozwaliliście cała firmę!!! Tak krzyczycie ze mamy się zwalniać a co do czego robicie pod górkę. Na tym forum powinien być zakaz wypowiadania się dupowłazów!!!

Oo

Odczepcie się od biura! Nieroby! Nie widzicie ile wysiłku musimy włożyć aby zarządzać ta firmą. Myślicie, że firma to tylko produkcja? Oczywiście jest bardzo ważna ale jak ktoś myśli, że w biurze się nic nie robi to się myli. Tylko dyskutujecie, to źle to niedobrze. Nikt wam nie każe pracowac na produkcji. Przyjdź do biura pokaż co potrafisz to może cię przesuną.

SS

Wypiera. ... jak się nie podoba kto ciebie zmusza? Jak tak źle ... słabo .... pracuj!!! Podpierdolic to ja mogę ale na policje za kradzież ...

SS

Jesteście je...nymi leniami. ... do roboty !!! Nie podoba się ... wyperd..... raz!

Gruby
@SS

Widzę że Ci najlepsi podnoszą głos do roboty to są woły a my pracujemy a nie kłapiemy uszami i językiem .Proszę pana lub Pani z uchem od śledzia

Dalton

W tej firmie trzeba być pustakiem to daleko się zajdzie

pol

Ta firma już jest zrujnowana!!! Wstyd mi za te biurowe ofermy.

LM

Czekam czekam i biurowe Trolle nie udzieliły mi odpowiedzi na jedno proste pytanie hmmmmmmm a może wielbiciele Grażynki, Lesia ,Mareczka ( co nic nie skonstruował w tej firmie)Lowelka mi odpowiedzą na to pytanie jak ludzie co nie mają pojęcia o robocie ba nawet na rysunku się nie znają a są brygadzistami kierownikami czy wystarczy mieć brązowe języki od lizania czterech liter oraz mieć kurs kapowania to są ów kwalifikacje ???????????????????????????????? pozdrawiam

LM

Bando kiepskich zarządców co nie macie pojęcia o robocie palniki na was czekają zapraszamy a robić normę trzeba . Leszku ty pierwszy z Mareczkiem będziesz na palniku a po was Lovelek( Magdalena) :) Grażynko nie martw się dla ciebie i reszty biura kręcenie śrubek zostanie bo palnika w ręku nie utrzymasz Ty i twoje popleczniczki z biura :). Ps wytłumaczcie mi proszę jak to możliwe że produkcją zarządzają ludzie bez pojęcia biurowe trolle proszę o wytłumaczenie tego zjawiska . pozdrawiam LM

Vitek
@LM

Oni wręcz się proszą żebyśmy się zwalnialì. Teraz jedyny ratunek dla tej firmy to zwolnić tych trzech imbe cyli i zatrudnić porządnych kierowników a nie ss manów.

Redtube

Trzy da łny zrujnują staremu firmę!

Gruby

Witam ponownie , czytam i czytam i nic nowego nie wyczytam dalej te same problemy Jak pisałem po przednio że pewne sprawy trzeba rozgrywac na własnym podwórku i powiedziec jasno o co chodzi . Kochani zbliża się wigilia to morze zbojkotujmy tą wigilie i nie przyjdziemy na pierogi morze w tan sposób damy do myślenia co nie którym to co mają wydac na wigilię niech podzielą na pracowników jako dodatek do naszej pensji to nasze Święta będą troszkę leprze a firma zrobi dobry prezent dla nas , bo tak sobie myślę że i tak premia będzie znikoma a 13 pensja będzie dawana no wiadomo jak według zasług to i tak są pieniążki nasze na ale nasze i nie nasze . Kochani została nas mała cząstka spróbujmy raz się zebrac i pokazac że my też mamy coś do powiedzenia że nie jesteśmy tacy nie udolni że nie potrafimy wolczyc o swoje prawa i racje raz jedyny postawmy się tym którzy próbują z nas robic nieudaczników pijaków i złodziei przepraszma za błąd z literką c coś mi klawiatura nie działa pozdrawiam tych co czytają i tych co piszą

Chyba wypłatka była spoko skoro nikt się nie żali .a może już ludzie mają to w du... bo i takt to nic nie zmieni .

zŁOŚĆ

99% PRACOWNIKÓW TAK MA ŻE WSTYDZI SIĘ ZA TĄ FIRMĘ. ŚMIEJĄ SIĘ Z NAS DOSŁOWNIE WSZĘDZIE. OPINIA ŁADNA NA MIEŚCIE I W OKOLICY. A CO NIEKTÓRZY PRZYGLĄDAJĄ SIĘ TEMU I NIE REAGUJĄ. STOCZYŁA SIĘ TA FIRMA. JAK BY BYŁO DOBRZE TO TAK BY NIE PISALI NA TYM FORUM. POZBYWAJĄ SIĘ PRACOWNIKÓW KTÓRZY NAPRAWDĘ ZNAJĄ SIĘ NA ROBOCIE, BO MAJĄ WIECEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI NIŻ TEN PSEUDO IDIOTA MAGAZYNIER LM I DO TEGO TEN MAŁY PEMP OD KONSTRUKTORÓW TOTALNE BEZTALENCIE I ŻE STARY TRZYMA TAKICH IDIOTÓW, ZA NICH STARY POWINIEN SIĘ WZIĄŚĆ BO TO ZBĘDNY BALAST TEJ FIRMY.

Mietek

Kiedyś jak ktoś zapytał się mnie gdzie pracuję to z dumą odpowiadałem że w Joskinie A teraz wstyd mi się przyznać. :(

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka