Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Gold

Jaka opinia na mieście. Śmieją się z nas wszędzie!!! Banda przygłupów która niszczy szczątki firmy. A Pani G i Lisica przyglądają się temu i nic z tym sobie nie robią. Trudno odbudować dobrą renome tej firmy tym bardziej jak tu się traktuje pracownika. Masz inne zdanie na temat rozwiązania problemu przy maszynie PREMII nie zobaczysz.Osobiście premi nie widziałem juz 5 miesięcy. I jak tu mieć dobre zdanie o takim zakładzie i przełożonych.

nijh

Jebana polityka firmy. Dobrych i znających się na robocie pracowników zgnoić, upodlić a na końcu pozbyć się ich. Pierd.olnięta polityka i co ku.rwa nikt tego nie widzi, kto to ma widzieć jak dookoła przełożeni NIEDOROBY. R>O>Z>K>U>R>W>I>L>I>Ś>C>I>E dałny firme.

Gruby

Leszek z lowelkiem jakby mieli trochę odwagi ihonoru to by sami się zwolnili i tak nic dla zakładu nie robią tylko zamęt a pieniądze dostają nie małe czy to przełożeni nie widzą niech powiedzą na czym się najlepiej znają obudźcie się !!!!!!!!

@Gruby

Wystarczy się znać na podp..ie r.dalaniu i odrazu awans ! W głowie się nie mieści ,taką dużą firmą zajmują się m.in. głupia baba po podstawówce i magazynier ! ludzie nie będący w temacie ! Dlaczego kuu.... dlaczego !?

brawo ty

Niezwykle kreatywne ale co to daje i jak ma pomóc tym którzy szukają pracy i chcą jakiejś informacji o firmie?

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Franek dolas

Du pa pocha widziała....

Tyran

Z tymi rybami t na początekbędą dwa karpie dla Leszka ilowelka jak szef przyjedzie to im podaruje na święta za ich trud kturywłozyl dla firmy i za dobrą organizację pracy victortrzyaj głąbów to sam będzieszrobił

Redtube

A tylko spróbuj im pokazać ze jesteś mądrzejszy to doskoczą do ciebie jak psy do kota a na dodatek żeby cię poniżyć przeniosą do konta i będziesz pracować pod stałą obserwacją pana l i pani m , w tedy pozostaje ci nic innego jak się tylko zwolnić bo te chamy nie odpuszczą , Ps. a co tam pani M przyjmuje zamówienia na rybkę ? obyście się nie potruli tą rybą z przemytu . pozdrawia były pracownik :D

Filip

Jeszcze trochę Viktor Pogoni Leszka i lowelka to na rynku razem będą rybki sprzedawać boświęta tuż tuż

Zooro
@Filip

No niestety nic nie zrobisz ze takie gamonie i cymbaly prowadzą ta firmę zwykły pracownik ma więcej pojęcia niż pani brygadzistka lub pan menadżer tłuki bez szkoły

W tym roku sanepid i urząd skarbowy nie wyraził zgody na nie legalny handel rybami . Koniec lewych interesów pani lowelek !

Vitek
@997

Koniec załatwiania swoich interesów kosztem czasu firmy . Rybek już nikt nie kupi! Pozdrawiam siostrę Lance amstronga .

Alex
@Vitek

Rozwiń to dokładniej z tym kosztem czasu firmy

Vitek
@Alex

Robienie listy ludzi chętnych na zakup ryb.W czasie pracy.

Alex
@Vitek

O tego to nie słyszałem niech się praca zajmie tluk jeden ciekawe co o tym pani G sadzi

owoc

Odpowiadam typowi który tak nachalnie pcha się na HANDLOWCA. Tak dostaniesz to co chcesz. czyli krótkofalówkę,atari i miesięczny bilet na pks. Ty jesteś jakiś ułomny? Wszyscy uciekają z tego bagna a ty się tam pchasz. Widać ze masz problemy. Daj sobie spokój z tą firma. Bo i tak na końcu dostaniesz kopa!!!

kolo
@owoc

Witam właśnie chcę wysłać CV. Jest tam aż taki syf? Można trochę raźniej? Poradźcie proszę bo to ważne. Pozdrawiam

@kolo

Szczerze kolego w życiu nie pracowałem w gorszej atmosferze niż tu. Ale oczywiście zawsze możesz się przekonać na własnej skórze. Pozdrawiam.

kolo
@Tomek

Daje to do myślenia. Kierownictwo takie czy ogólnie ludzie z którymi się pracuje?

Kolo
@owoc

Przegrancu zyciowy. Siedzisz w domu na zasilku i glupoty piszesz na goworku. Nie dales zadnej konkretnej odpowiedzi

Unknown person
@kolo

Ludzie jak to ludzie zawsze się znajdzie ktoś miły i nie miły , chodzi głównie o kierownictwo traktują ludzi gorzej od zwierząt , ale tak na serio nie pisze to pod wpływem złości, niestety taka jest prawda i większość się zemną zgodzi . poza tym coś musi być na rzeczy wystarczy spojrzeć posty wyżej , samo mówi za siebie , nie ma takiej filmy która dogodziła by każdemu ale ta to już jest totalne przegięcie , podstawowy błąd tej firmy to zarządzający typu kierownicy , brygadziści nie dość że nie są w temacie zazwyczaj nie mają kwalifikacji mówiąc wprost są głąbami ,

Kolo
@Unknown person

Bardzo dobrze opisane. Takiej odpowiedzi oczekiwalem. Pozdrawiam

Jako handlowiec raczej autobusem nie będzie jeździł po klientach

Handel

Dzień dobry, Czy firma dalej poszukuje handlowca na Polski rynek? Jakie są warunki zatrudnienia (płaca)? Czy jest auto służbowe (jakie), laptop, telefon komórkowy? Pozdrawiam,

@Handel

Tak i jeszcze szopery do tego

Szofer*

Długi

Konkretne pytanie było zadane a odpowiedz dziecinna. Ile macie lat?

nick
@Długi

Jeszcze nie pokazał umiejętności a już zapytał o laptopa i auto jak jakiś rumun !

Bruno
@nick

Ma pewnie takie umiejętności jak pani M na spawalni

Anty wamipr

Ten ostatni post napisał naprawdę jakiś bardzo debilowaty wampir!!!!!!!!!

@Anty wamipr

Bo taka jest prawda cieciu

Wampir

Pani grażynko co z panią krwi pani zabrakło ale szkoda nie możemy oddać bo wyciągną z nas konsekwencje szkoda

Wampir

Szukający

Więcej nie Joskin zarabia PH?

nick

Biedronka więcej płaci

Szukający

Witam, czy może ktoś udzieli jakiś informacji o pracy PH? Jest ogłoszenie, że szukają na 2 regiony. Na produkcji widzę, że atmosfera nie ciekawa ale to można napisać prawie o każdej firmie. Jak ktoś może jakieś konkrety napisać o pracy PH to będę wdzięczny.

bayera

witam pracowalem tam prawie dwa lata przerwa w zyciorysie!!!Z poczatku na montazu a pozniej na spawalni praca nie jest najgorsza ale ta atmosfera w pracy rano jestes na kacu w poludnie nierobem a na fajrant rece ci sie kleja ale to nie jest najgorsze wymagaja od ciebie jak bys zarabial 5000zl pozdrawiam bayera

ZOZO

Jeśli chodzi o pracowników którzy coś umieją to od razu są eliminowani. Jeśli coś potrafisz i znasz się na robocie NIE JESTEŚ POTRZEBNY. Chory system. Ludzie zwalniacie ostatnie grupki fachowców, a już ich kilku zostało lub sami odchodzą bo nie wyrabiaja, z tym (usunięte przez administratora)W totalni głup. Tacy ludzie niszczą staremu firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka