Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

BOLO

Zobaczycie ze stary zrobi tak samo z MAWIT kolejny karierowicz ktory dostanie szybciej kopa niż myśli. Marku zacznij szanować ludzi i żyć w zgodzie z nimi to może sie utrzymasz chwle dluższa.

MIKOŁAJ

Panie LM niech się Pan nie martwi bo takich SPECJALISTÓW (BEZMÓZGICH) jak pan potrzebują w innych firmach wręcz się zabijają o takich ludzi!!! He ha a prawdę mówiąc takich ludzi jak pan powinni się pracodawcy WYSTRZEGAĆ. Szkoda że stary tak puzno zdał sobię sprawę że RUJNUJE pan mu firmę. Za te krzywdy wyrządzone dobrym pracownikom którzy stracili przez pana pracę trzymam mocno kciuki żeby stary Z.A.J.E.B.A.Ł ci takiego kopa że przypomnisz sobie wszystkie zrujnowane kariery w tym zakładzie.

Yogi

Prawda Ozi. Nie należy tak publicznie pod.pierdalać kolegów którzy palą i tak już mają ciężko w tym bagnie.

@Yogi

Zgadzam się z wami koledzy ale musicie zrozumieć że rypie w tej firmie 8 godzin dziennie to należy mi się 5 min na posiedzenie na tronie bez tego smródu nikt nikogo nie chce podpierda**ac . Ale to dla nas "nie palaczy" jest to bardzo uciążliwe ,jest tak nakopcone że oddychać nie idzie.

Ozi

Ej nick Rudy ma trochę racji. w cywilizowanej firmie są co jakiś czas przerwy na papierosa w wyznaczonych tzw przystankach, tylko tu w tej zapyziałej firmie jest tak ch..ujowo ze trzeba sie chować. wiec nick trochę zrozumienia dla palaczy a nie poruszanie takich błachostek na tym forum.

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Rudy

To Cieciu masz dwa wyjścia albo naucz się palić albo nie wąchaj. Kolejny brązowy donosiciel!!!

@Rudy

Ty ku***asie rudy jesteś cfelem i osranym gnojjkiem chowającym się jak małe dziecko w kiblu pałac te smierdzące skręty z przemytu 10 zł za 100 kg.

Jarają te śmierdzące fajki po łazienkach ! oddychać nie idzie ! niech się w końcu ktoś za to weźmie ! te wasze czujniki gó..no dają .

Bruno

Fraj..... nie odróżniasz łazienki od kibla w domu też myjesz się w kiblu

Teraz pewnie sprzątaczki zaczna się zwalniać

święta prawda!

Premiozapierdalacz

Panie Leszku gratulujemy awansu! Teraz proszę pilnować czy sprzątaczki prosto zamiatają i czy portierzy robią dokładny obchód . (Gdyby kózka nie skakała........) Pozdrawiam

Daro

Czytaliście kiedyś lekturę pt Opowieść Wigilijna STARY to główny bohater Ebenenzer Skrooth. Wypisz wymaluj. Z ta kasa na same świeta zachował się złodziej.

Ruda z Halitozą

chyba pangi bo karp za drogi :)

Bolo

szambo i koniec. Wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk! Niewolnictwo w tej firmie!!!

A teraz największe chamstwo świąteczne wspaniałej firmy ,zabrać premie prawie do zera i tyle co zabrali dać jako bony .trzeba być kompletnie bezdusznym czlowiekiem żeby robić takie rzeczy . Ps zamiast dawać te gó***ane zabawki lepiej dajcie do portfela . Pozdrawiam.

TYMEK

Skrót BOB Bezużyteczny Obibok z biura.

Idzi

Racja Rudy popędzić dziada z biura z tego forum. Bob wypchaj się sianem.

bob

Normalny człowiek który ,zwolnił się nie interesuje się tym forum tylko niedorozwoje ,którzy już nie pracują piszą o tej firmie, bo płaczą po nocach , bo teraz na chorobowym siedzą z pampersem po pachy bo niewiedzą gdzie mają innej opcji żal mi człowiek jesteś przyje...y, ale to dobrze dla firmy, że cię wywalili pozdrawiam Esa z Joskina . Pozdrawiam . BOB

Orzeł

Żałosny jesteś ty mały niedorozwoju z biura. Żal mi was wszystkich przegrańcy życiowi. A tak na marginesie MIAŁA bo już nie pracuję w tym bagnie.

bob

Do orła ta firma tonie bo ma na produkcji albo miała takich orłów jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!

Orzeł

Wogóle całe te towarzystwo niby dowodzące jest śmieszne. Oni się nie nadają do prowadzenia tej tonącej przez nich firmy. Dlaczego tak diametralnie zmieniła się opinia na temat firmy? jakby było dobrze to nikt by nie pisał co tam się (usunięte przez administratora) jakie mają podejście do pracownika.

W.

Najlepszy jest ten smieszny kierowniczek mareczek W. Który siedzi w zielonej budzie obserwuje ludzi co robia ,jednoczesnie masturbujac sie przy zgaszonym swietle. Zalosne hehe

Gizmo

Robota jak się ruszy wtedy te niby MĄDRE umysły zdadzą sobie sprawę że pozbyli się naprawde DOBREJ ZAŁOGI!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka
  • NIP: 7631832920 KRS: 0000199968

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042