Spółka Audytorsko Konsultingowa Tax Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Spółka Audytorsko Konsultingowa Tax Sp. z o.o.

koniec

Wydaje mi sie, że ucziciwe podchodzą do pracowników @Polak, bo nie było żadnej rotacji wśród pracowników. Ale wiadomo czy jest jakieś ogłoszenie teraz?

ania

nie polecam firmy, brak szacunku dla pracowników, spora rotacja i duże obłożenie przy niskim wynagrodzeniu, zgadzam się z poprzednią opinią brak benefitów i szkoleń, warunki socjalne bardzo słabe.

Aaa

Plusy: dobra lokalizacja dobra atmosfera wśród pracowników terminowa wypłata Minusy: przeciętne wynagrodzenie brak dodatkowych benefitów brak szkoleń niski poziom zarządzania i świadomości menedżerskiej

Zostaw opinię o Spółka Audytorsko Konsultingowa Tax Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółka Audytorsko Konsultingowa Tax Sp. z o.o.