MJ Zakład Ogólnobudowlany Mieczysław Jereczek

Lipusz

Opinie o MJ Zakład Ogólnobudowlany Mieczysław Jereczek

oszukany

Komornik ściga kmiota, i tylko w Gdańsku wstyd przynosi narodowi Kaszubskiemu łajdaczy nazwisko pomiot jeden, sąsiadów już naciągnął teraz robi to z Ukraińcami i ostatnio z Białorusinami, pasożyt i krętacz nigdy nikomu nie polecam takiego czegoś co jest nikim a czuć go w Gdańsku pzdr Okradziony

gros

Oszust,kłamca.Nie dokańcza robót,Roboty jeśli wykonane to niechlujnie.Milczące telefony to standard.Wyciąganie kasy ,najlepiej gotówka-mistrzostwo.Wstyd i honor są mu obcymi pojęciami.

miko

niesłowny facet , umawia się na coś a potem nie ma szans na kontakt; nie dokończył roboty i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e przyjedzie....od pół roku.... PALANT i OSZUST poprostu

Dość

MJ Zakład Ogólnobudowlany Mieczysław Jereczek zawsze zatrudnia, nie wiem skąd masz plotki, że nie wypłaca pieniędzy, bo te akurat są zawsze na czas, np. teraz był 10 i wydaje mi sie wszyscy dostali, jeśli Ty nie dostałeś to polecam zapytać czemu i tyle

okradziony
@Dość 19.10.2016 22:54

dostałeś tą kasę co mieli dostać inni wcześniejsi podwykonawcy lub z niezapłaconych podatków prostaczku

Ania

Odradzam współpracę z tą firmą. Nie wypłaca pieniędzy.

sdf

Wszedlem tutaj z ciekawosci poniewaz bylem podwykonawca u Jereczka wspopraca z tym facetem to tragedia dla podwykonawcy.Milczace telefony jesli chodzi o wyplate .Kiedys sie umowil ze mna z pieniedzmi ja jade 60 kilometrow a jego nie ma i telefonow tez nie odebral(usunięte przez administratora)

P.S. Odeszłem od pana [usunięte przez moderatora] bity rok temu Nadal nie mam pieniędzy za dwa miesące pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przykro mi ale to prawda Ten pan nie ma sumienia ŚMIEJE SIĘ LUDZIOM W TWARZ wisząc im wypłatę za 3 miesiące BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE PRACOWAŁEM TAM TAK DŁUGO (? lata) To BANKRUT udający BIZNESMENA [usunięte przez moderatora]-- O kłamcach mówią że co drugie słowo to kłamie -- -To nie o tym panu --- ON KŁAMIE CAŁY CZAS Dobrze radzę OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM

lolo

Zgadzam się. Ta firma to jedna wielka porażka!!! Szef nie wypłaca pieniędzy na czas, wyśmiewa się swoim pracownikom w twarz. Mam nadzieje, ze ta firma niedługo zbankrutuje, jedyne, czego żałuję, to pracowników, którzy ciągle pracują ZA DARMO. A z drugiej strony nikt się nie chce postawić. Jak można się obnosić swoim bogactwem, wiedząc, że kilkudziesięciu pracownikom nie wypłacono należnych im pieniędzy za uczciwą pracę. Nie mógłbym zasnąć. Trzeba po prostu nie mieć sumienia i serca!!!!!!!!!!!

lipuszanin

nie placi t malo powiedziane to bankrut przez niego stracili prace na bp staci benzynowej w sklepacz bo nabral na tzw TUTE i nie placil to ich wyzucili a swoim pracownikom nie placi po 3 miesiace malo tego a wesele corce jakie bol glowy splacilby chyba wszystkich ktorym kase jest dluzny masakra totalny biedak ktory chodzi z glowa do gory jak pan a to BIEDAK I [usunięte przez moderatora] LUDZIE DO SADU Z NIM NIE POLECAM lepiej nie robic i nie miec kasy niz pracowac i tez jej nie miec

Józef

[usunięte przez moderatora] nie płaci na czas typowy [usunięte przez moderatora] jak najdalej od tego syfu...

Zostaw opinię o MJ Zakład Ogólnobudowlany Mieczysław Jereczek - Lipusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJ Zakład Ogólnobudowlany Mieczysław Jereczek