Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o.

karla

Polska Grupa Medyczna była świetnym miejscem pracy do czasu przejęcia przez grupę scanmed. Scanmed nastawiony jest na pełną eksploatację , miałam już okazję pracować w innym ośrodku medycznym pod ta spółką jako technik radiologii i wiem czym to pachnie. Oszczędności obracają się wokół pracownika, głównie myślę o płacach, ale też wynagrodzeniach kontraktowych.Do tego maksymalna presja. Nie warto marnować czasu

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Zostaw opinię o Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o.