Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Karolka

Witam! Serdecznie Wam polecam firmę Invent. Praca nie jest ciężka - polega na liczeniu towaru na inwentaryzacjach. Całą usługę wykonywało się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było na czas i przebiegało sprawnie. Na ostatnim wyjeździe poznałam tak wspaniałych ludzi, że przykro było się rozstawać ! :) Jedzcie i sprawdźcie sami ! Powodzenia !

Marzena
@Karolka

Zgadzam się, jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne. Niedawno byłam na mojej pierwszej inwentaryzacji w Niemczech i jestem mile zaskoczona, zwłaszcza czasem pracy. Teoretycznie mieliśmy pracować do 10 godzin, ale w praktyce było to 6, góra 7 godzin. Na 3 tygodnie trafił mi się tylko jeden dzień pracy dłuższy niż 8 godzin. Warunki w hotelach też przyzwoite. Pierwszy 2 osobowy, drugi już niestety 4 osoby w jednym. Każdy pokój ma własną toaletę i prysznic. Kuchnia z wyposażeniem przypada na kilka pokoi. Do tego lodówka, telewizor, pralka. Ogólnie nie najgorzej.

Kamil

Witam wybieram się z Koleżanką na turnus z 17.01-20.02 do Niemiec jeśli ktoś by chciał się odezwać zapraszam Kamil1520@o2.pl

Bartosz

Słyszał ktoś czy firma prowadzi rekrutacje i jak ją przeprowadzają?

@Bartosz

Wystarczy założyć konto na portalu rekrutacja.invent.ag i zarezerwować termin oraz miejsce pracy;-) Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy - na naszej stronie znajdziesz okno czatu z konsultantem lub słuchawkę, po kliknięciu w nią oddzwonimy. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu! Zespół Invent

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Invent Sp. z o.o.?

On

Nie ma wymagań wstępnych. Zakładasz konto na invent.ag Tam wybierasz interesującą cię inwentaryzację w Polsce (na każdą jest osobny zapis) lub wyjazd za granicę na podany okres. Podpisujesz umowę online i tyle. Na stronie invent.ag znajdziesz czat, telefon, mail przez które odpowiedzą ci na dowolne wątpliwości, pytania. Na inwentaryzacji wszystko ci wytłumaczą. Jeśli będziesz robił dużo błędów w liczeniu to mogą ci przerwać pracę i zapłacić za to ile przepracowałeś lub odjąć np godzinę z czasu który przepracowałeś. Są ugodowi. Tylko jak się zawali to żeby było sprawiedliwie to ci np odejma czas w którym nie policzyles dobrze od czasu pracy.

Zapraszamy na nasz portal rekrutacja.invent.ag, wystarczy założyć konto i zarezerwować miejsce pracy. Warunek: trzeba mieć 18 lat ;-) Pozdrawiamy!

Renata

Firma Invent jest spoko.wyplaty na czas ,są i zaliczki, koordynatorzy są sprawiedliwi wytłumaczą są na każde zawołanie kiedy ich potrzebujemy też pracują ciężko ją do wszystkich mam szacunek i nie trzeba tyłka lizać trzeba mieć serce.Zeby tak wszędzie było .

@Renata

Dzięki za rekomendację! ;-) Pozdrawiamy

XDDD

Droga Aneto, skończyłaś już swoje wywody? Przecież każdy wie, że to Ty ;)

Bo

Witam. Zgodnie z opisem powinniśmy pracować 6-12 h. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie, że praca trwała dłużej?? Jest to dla mnie istotne, ponieważ pracuję również w innej firmie na stałe i zapis na dodatkowe zlecenia muszę mieć opanowany co do godziny (aby nie spóżnić się do drugiej pracy). Jeżeli mogę założyć max. 12h to powinno być wszystko ok.

Xy

Witam Powinni organizacje czasu pracy zrobić tak aby nie jeździć busiem 1.5 h w dwie strony Więcej przerw i mniej spinania się Koordynatorow będzie spoczko Więc płatne zlecenie Moje sugestie dla Invent Sp. z o.o.: Dwie przerwy po 15 minut Hostele żeby nie były daleko od sklepu

Andrzej Mirosław Szafrański
@Xy

W części się zgadzam z sugestią a mianowicie przerwa okej , ale tu mamy problem prawny , bowiem stosownie z k.p. przerwa należy po 6 godzinach pracy. Napiszę więcej INVENT Sp z o.o. jest jedną z niewielu Firm tego typu, która zgadza się na przerwę w pracy zleceniowej i to na 15 minut, czego nie można powiedzieć o firmie STREFA JOB i jej podobnych. W tej sytuacji trudno wymagać dwie przerwy po 15 minut ale Ja zasegurowałbym, z uwagi na Pracowników palących artykuły tytoniowe pozwolić im minimum co 2 godziny na tzw. PIĘCIOMINUTOWEGO DYMKA. Oczywiście, że nie wszyscy naraz , i przerwa nie potrzebna dodatkowo. PALACZE CO WY NA TO ? A tak ogólnie to jest OK !!!

@Andrzej Mirosław Szafrański

przerwa powinna być po 4 godz pracy anie po 6 gdyż jeśli praca trwa 12 godzin należą się dwie przerwy godziny nocne płacne jak zwykłe dniówki bez dodatków w autokarach spędzasz po,8 godzin bo jedzie naookoło przez wsie i zbiera pracowników po drodze 19 zł premii za dojazd 8 godzinny lub 6 godzinny na miejsce to porażka a strefy i numerki przydzielane jak???dla dupolizów po znajomości najlepsze strefy

@Andrzej Mirosław Szafrański

Z JOB-em współpracuję już trzeci rok - i zawsze są przerwy. Czasami po 4 czasami po 5 g pracy. Przerw raczej nie ma jeśli cała inwentaryzacja ma mieć 5 do 6 g. Ale i tak czasami Kierownik mimo to robi przerwę . Nikt nigdy nie stal nad nami z zegarkiem w ręku i zawsze podczas przerwy mogłem spokojnie zapalić , skorzystać z WC itp. Już szybciej bym miał pretensje o sposób liczenia czasu pracy - zaokrąglenia o kwadrans

Jola

Na wyjazdy jakieś w kraj na inwentaryzację są zbiórki z jakiegoś punktu? I czy czas przejazdu się wlicza w czas pracy?

Angela

Cześć Wam. Na inwentaryzacje w kraju jeździ się normalnie busami? Jestem z Kielc. Pisze ze zbiórka przy PKP i tak się zastanawiam :D

Andrzej Mirosław Szafrański

Zostałem mile zaskoczony w dniu 11.01.2019 r. po zakończeniu pracy w KAUFLAND ŚWINOUJŚCIE przez PANIĄ KOORDYNATOR MONIKĘ , KTÓRA PODZIĘKOWAŁA MI ZA PRACĘ. W wielu firmach pracowałem i nigdy nie spotkałem się z sytuacją by bezpośredni przełożony po pracy powiedział do mnie " DZIĘKUJĘ " !!! INVENT za takich KOORDYNATORÓW Ja Ci Dziękuję !!!

Sebo Maniera
@Andrzej Mirosław Szafrański

(usunięte przez administratora)jest super znam ja i wielokrotnie z usmiechem na twarzy uslyszalem od niej slowo DZIEKUJE. Pan kierownik Jarek rowniez podczas wypisu rowniez za kazdym razem DZIEKUJE mi za moja prace. Jest to mile i motywujace...

Agata

Hejka, 30.10 Mam jechać na inwenture z Częstochowy. Powie mi.ktos ile faktycznie się jedzie na inwentaryzację, a raczej ile z niej wraca? 31.10 mam drugą zmianę w swojej pracy i nie wiem czy zdążę, jak czytam wpisy niektórych że jedzie się po 8h, tylko to tyczy się inwentaryzacji krajowych czy zagranicznych?

Matix

Witam wszystkich może mi ktoś pomóc za niedługo mam wyjechać do tej firmy może mi ktoś powiedzieć czy się opłaca jakie warunki zakwaterowania, jak daleko do sklepu z miejsca zakwaterowania itp.

Matix

Witam wszystkich może mi ktoś pomóc za niedługo mam wyjechać do tej firmy może mi ktoś powiedzieć czy się opaca jakie warunki zakwaterowania itp.

Wojciech

@Nigdy więcej :), czy w ofercie pracy przedstawionej za pośrednictwem firmy Invent, była informacja o tak odległym zamieszkaniu pracowników od najbliższych sklepów? Firma informowała Cię szczegółowo o warunkach, które możesz zastać na miejscu? Napisz, jak to wyglądało.

Sarah
@Wojciech

Ta firma oszustwo , uważajcie 9. Zleceniobiorca jest zobowiązany do poinformowania Zleceniodawcy najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed dniem inwentaryzacji o odstąpieniu od umowy, w tym w formie elektronicznej. W przypadku nie zachowania powyższego terminu Zleceniobiorca zapłaci Zleceniodawcy karę umowną w wysokości 200 zł. 27. Wydanie przez Zleceniodawcę wszelkich zaświadczeń na wniosek Zleceniobiorcy skutkować będzie obciążeniem kwotą 20 zł, na co Zleceniobiorca wyraża zgodę. Zleceniobiorcy, z którymi umowa ustała, zobowiązani będą za wystawione zaświadczenie wpłacić kwotę 20 zł na konto: Bank Pekao S.A., Nr(usunięte przez administratora)

Wojciech
@Sarah

Możesz coś więcej napisać na temat sprawy, której dotyczy według Ciebie firma Invent? Piszesz z poziomu klienta korzystającego z usług tej firmy, czy może byłego bądź obecnego pracownika? Proszę o sprecyzowanie wypowiedzi, abym mógł ją lepiej zrozumieć.

@Sarah

a Pan widać opłacony lub z Firmy skoro same plusy widzi

Paula

Witam Nie polecam pracy z (usunięte przez administratora)zwłaszcza chłopakom koleś napstuje Wszystkich chłopaków firma z tym nic nie robi choć miała zgłoszenie obrzydliwe pozdrawiam Paulina

@Paula

chyba domyślam się że to ta żyrafa chamska o damskim głosiku ma imię na A....wielkie pyskate zwierzę.

MS

Widze brak zmian, Invent dalej pisze sam sobie pozytywne komentarze :D

Nik

NIK już się Inventem zajmuje. Nie piszcie się na to.

bassia
@Nik

a gdzie mozna wyslac rozwiazanie umowy, invent nie posiada emal

To_i_owo
@bassia

na reklamacje ?

@bassia

Oni nie czytają maili

amber bąk
@Nik

I jak z tym NIK? Tak samo jak z wyjaśnieniem zabójstwa komendanta głównego policji Marka Papały? Państwo teoretyczne?

@anonymous

głupich maili nikt nie czyta XD

Pan Pomocnik

Zapraszam do zadawania pytań jestem stałym pracownikiem znam system i dużą ilość ludzi

Kasieeeekk
@Pan Pomocnik

Czy jeśli jestem z Tarnowa a inwentaryzacja jest w Krakowie mam zapewniony dojazd ?

Kasieeeekk
@Pan Pomocnik

Jeśli mieszkam w Tarnowie będę miała zapewniony dojazd do sklepu na inwentaryzacje Krakowie ?

Mila
@Pan Pomocnik

Mam pytanie odnośnie inwentaryzacji miejscowych, jak to jest z rzeczami osobistymi np. komórka, klucze itd. trzeba je gdzieś zostawiać? Czy lepiej po prostu nie brać zbędnych rzeczy?

moniczka
@Pan Pomocnik

hej , jestem jako osoba rezerwowa na jeden wyjazd . Wiesz moze czy udaje sie osobom rezerwowym zazwyczaj jechać ?

OlaK19552
@Pan Pomocnik

Witam. Proszę o informację na maila jak wyglądają inwentaryzacja zagraniczne

@Pan Pomocnik

Dostałam propozycje sprawdzenia listy na inwentaryzacji wyjazdowej, ale nie dostałam listy, nikt nie odbiera telefonu. Co mam zrobić? Jest jakiś normalny numer telefony, który zostanie odebrany?

Monczi
@Pan Pomocnik

Stały pracownik? Aż ciekawi mnie czy za moich czasów już pracowałeś ???? ja swoją karierę zaczęłam już w 2010r do 2015. Wtedy to można powiedzieć praca była super. Nie to co teraz.... na tą chwilę jestem w stanie powiedzieć że nie zdecydowalabym sie powrócić do tej firmy. I wcale mnie nie dziwi że tylu wspaniałych koordynatorów i kierowników odeszło skoro zaczął się robić tam (usunięte przez administratora)

@moniczka

tak. .... zazwyczaj jakieś głupole nie Przychodzka

jakub

Trzeba podpisac umowę, że pracujesz w Polsce, pomimo tego, że w rzeczywistości zlecenie wykonujesz na terenie Niemiec, gdzie stawka minimalna wynosi 9.5 euro czyli za 10 godzin pracy mamy 95 euro powyzej 400 zł, a nie marne 175. Czy to legalne i zgodne z prawem ? wątpie. Za wszystko kary. Noclegi fatalne. Atmosfera Pracy jak w obozie, brak szacunku do pracowników.Czas przerwy niezgodny z niemieckim kodeksem pracy. Czas pracy niekiedy powyżej 10 godzin również jest niezgodny. Omijajcie szerokim łukiem!

@jakub

a wiesz czym jest zatrudnienie zagrancią? . sa dwa rodzaje jednym z nich ejst tz praca w wilu krajach a oni sie oglaszjaa na wile krajów i wowczas iles tam procent pracownik musi zdeklarować ze pracuje w PL głupi jesteś i piszesz takie pierdoły wpisz se w Gogole i pocyztaj tempaku

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.