Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

odrzucony

kto jedzie z łódzkiego do Włoch jutro?

marcel

na 100% wyjechał autobus z Wrocławia dziś rano o 5:30 (kolega nim jedzie)

odnośnie dzisiejszego wyjazdu do Niemiec(tj. 6.11 a praca niby do 27.11) z krakowa i wrocławia to wyjazd został przełożony podobno na jutro ? też macie takie info czy po prostu ktoś gra tutaj na zwłokę? i kolejnbe pyt czy wszyscy którzy mają jechać podpisali umowe bo ja nic nie podpisywałem a niby jutro mam jechac.

fanbmw

skąd wyjeżdżasz?

krl

ale najbardziej denerwuje mnie fakt, że podporządkowałem wszystkie moje sprawy temu wyjazdowi, mysląc że podpisując jakiś papierek mam to prawie pewne. Już nawet nie wspominam, o braku jakiegokolwiek kontaktu...

Ziemnjak

Dużo jest takich osób, nie każdy tu zagląda i nie każdy się przyzna, bo liczy że coś się jeszcze zmieni i ktoś wyruszy choćby później. Ja też po cichu liczę, choć nie jestem głupi i zaufania do tej firemki już nie odzyskam...

marcel

ja także byłem dziś na spotkaniu i czekam na maila z potwierdzeniem. Z tego co pamiętam autobus ma być o 5:30 na ulicy Slężnej obok aquaparku przy dworcu.Sam nie wiem co robić ale chyba się stawie i co ma być to będzie.

sb

do wloch 3 a juz 5 i zero maila telefonu smsa

andre

a gdzie i kiedy miałeś jechać ?

andre

nic nie poradzimy , po prostu porażka na całej linii , popyt jest większy niż podaż , trzeba sobie odpuścić (usunięte przez administratora)

sb

ciekawi mnie po co podpisują umowe, skoro potem nie ma żadnego potwierdzenia co do wyjazdu, mogliby chociaż napisać, że wyjazd odwołują czy coś a nie, że ja czekam na jakiś email albo tel. a jak się tam dzwoni to pani która odbiera nic nie wie.

andre

niestety , sporo osób nie załapało się na wyjazd zagraniczny , u mnie pewnie zadecydował wiek (54 lata ) , choć pojęcie mam bo już robiłem inwentaryzację .

kkk

a tak pytanie do tych co jezdzili juz wczesniej zagranice : jak to wlasnie jest z tym żarciem? :D serio nie mozna przechowywac zadnych produktow spozywczych i scisle sie tego trzymaja? Czy zależy od koordynatora ? No bo troche głupotą byłoby gdybym w pokoju nawet butelki wody nie mogla trzymac :P bedę wdzięczna za odpowiedzi ;)

no ja mam wyjazd z Wrocławia ;) Jak cos moje gg 7733649

seba

nie ma tu nikogo kto miał jechać 3.11 do Włoch ? Dzisiaj jest 5.11 a ja nadal czekam na jakieś info.

bcda

Nie wiem czy dasz radę uchować te zupki bo w umowie masz napisane że zakazuje się trzymania artykułów żywnościowych w pokojach, a skąd będą wiedzieli że je masz ? Następny punkt w umowie mówi iż zgadzasz się na całkowitą rewizję wszystkich rzeczy w pokoju i za złamanie regulaminu "posiadanie jakiegokolwiek jedzenia" nakładają karę (usunięte przez administratora) zł i wyrzucają z hotelu.

Mi

Witaj,ja tez jade 8-22.11 do Włoch z Katowic ,czy bierzesz z sobą czajnik albo jakies inne rzeczy takiego typu i czy bierzesz zupki chińskie lub coś takiego bo ja mogę wziąć czajnik a ktoś coś innego ? Czy ktoś z was jedzie jeszcze z Katowic? .Pozdrawiam

ita

Mam przyjemność pracować w firmie Invent, i mimo tego, że pracowało się długo nie śmiem narzekać a co gorsza obwiniać o cokolwiek koordynatorów. Z powyższych opinii najwyraźniej wynika, że to nie praca dla wszystkich. I fakt, że pracowaliśmy po 10, 11 h a nawet i dłużej, to wina tylko i wyłącznie liczących, którzy narobili tyle błędów, że trzeba było to wciąż poprawiać, a wiadomo, że to zabiera czas. I wydaje mi się, ze to akurat świadczy o rzetelności. A to, ze zabrania się wychodzić do toalety jest dla mnie śmieszne.. Ani razu nie spotkałam sie z czymś takim. Koordynatorzy nawet nie każą o to pytać. Pozdrawiam wszyskich jadących w środę o 3 z Katowic do Meinerzhagen :) pozdrawiam

kkk

uff... dostalam dzis mail potwierdzajacy wyjazd ;) 8-22.11 Wlochy. (dziwne bo mial byc od 7.11 ale nie bede juz narzekac)

nika

ma ktos jakies info o wyjezdzie 07.11 do niemiec (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.