Opinie o KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Domaniew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Domaniew

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Kandydat

Zastanawiam się nad aplikacja. Ktos przybliży jakość pracy w tej firmie?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Berma Nowy wpis

Pracowałam rok temu i niestety jestem rozczarowana. Płaca niska, premia tylko jak nie weźmiesz l4 w danym miesiącu. W tych czasach mając covida nie weźmiesz l4 bo przepadnie Ci 200zl premii…. Żałosne

Nie ma jeszcze na wątku info od Was jeśli chodzi o firmie KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w miejscowości Domaniew, może macie jakieś info z pierwszej ręki?

Zostaw merytoryczną opinię o KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Domaniew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
5/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KlimaSystem Filtry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.