Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1339

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1339

Pablo ;)

Praca czasami ciężka, czasami lekka, czasami ciekawa i śmieszna, czasami nudna. Dla ludzi ogarniętych nie będzie sprawiała kłopotu. Elastyczny grafik, Praca po 12 h, w dzień i w nocy, 7-19 19-7 Praca ciekawa, tylko klienci czasami są beznadziejni ;) Umowa o pracę(urlop płatny)

Były

Praca prawie że ok. Prowadząca obiecywała świetną atmosferę. Na pozór tak było, wyciekło ogółem sporo szitu i okazało się że trzeba uważać na słowa. Podejście do pracowników - katastrofa. Ogółem polecałbym osobom o mocnych nerwach i aspiracjach na 1600zł, bo więcej nie dostaniecie. Umowa ofc na zlecenie.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1339 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1339