Opinie o JD Mercury Sp. z o.o. w Warszawa

Firma JDM rekrutuje pracowników do Anglii, Polski, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych Ameryki. Współpracujemy bezpośrednio z pracodawcami w tych krajach, rekrutując dla nich odpowiednich pracowników do pracy stałej lub sezonowej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JD Mercury Sp. z o.o. w Warszawa

Artur Nowy wpis

Rozumiem że niektóre osoby mają "dużo wolnego czasu" dlatego żyją tym co się dzieje na forum - współczuję. Pracuję w tej firmie już 3 lata (tak nadal tu pracuję) i wszystko jest w jak najlepszym porządku, a będzie jeszcze lepiej, gdyż cały czas idziemy do przodu. Bardzo dobre wynagrodzenie - wypłacane na czas, rozwój osobisty, szacunek do pracownika oraz równe traktowanie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Benek Nowy wpis

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać?

Pa

No jak Każda firma ma swoje wady i zalety. Jednak wy ludzie skoncentrujcie się na tym jak wykonujecie swoje obowiązki. Jesli przychodzisz tylko klikać, pogadać z klientem przez telefon, odstukać swoje 8h a trudne sprawy zrzucasz na innych bo nie chcesz wykazać inicjatywy to czego się spodziewasz?

Przesunięta Warga
@Pa

Nawet na Metrze Wilanowska na początek proponują 2400 NETTO.

Mar Nowy wpis
@Pa

Same wady, zalet 0 .

Byly pracownik

Jak ktoś chce pracowac, to może w tej firmie zarobic i pieniądze i doswiadczenie. Mowie jako byly pracownik.

Dymo Nowy wpis
@Byly pracownik

W sprzątaniu zamiast sprzątaczek - TO NA PEWNO. NA PEWNO TEż ZOBACZYSZ BRUD I SMRÓD.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JD Mercury Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tomasz

Podpowiedzcie jak się pracuje z firmą za granicą?

Wiki
@Tomasz

N apewno Cię oszukają. Jak większość.

Czes

Czy ktoś ma jakiekolwiek opinie na temat wyjazdów do pracy z tą firmą jako pośrednikiem?

znajacy
@Czes

Nie radze!!! wynagrodzenia nie zobaczysz!!

Pa
@znajacy

Nie wiem o co chodzi. Wynagrodzenie otrzymałam jak obiecali na samym początku współpracy.

Pracowałam na JD Mercury, odeszłam, bo zawsze marzyłam, a teraz już mam własną działalność. Praca jak każda zawsze, chciałoby się mieć lepszą.

W.C.

W JD Mercury zarabiają ok. Pracuję w duzej firmie i to jest dla mnie dodatkowy powód do zadowolenia. Wiele osób nie pracuje jak trzeba , dla tego maja później problemy! Pozdro :)

M.A.

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie, kasa jest, atmosfera może być. Więc praca jak praca. Wszystko zgodne z tym co było ustalane na początku. Nie mam do czego przyczepić.

Agata

Złożyłam CV do dzialu HR, lubię taki rodzaj pracy, mam nadzieję, że się odezwie ktoś do mnie.

kadrowiec

przeczytaj wypowiedzi wyżej i wyciągnij wnioski. Wszystkie negatywne opinie to prawda! Jakiej jeszcze chcesz merytorycznej opowieści? Umowa o dzieło (a pracują jak na etat), mają opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń lub nie dostają w całości należnej sumy. Naruszana jest prywatność poprzez przeglądanie prywatnej korespondencji, pełna obserwacja i toksyczna atmosfera! Mam nadzieje, że wystarczająco opisałem i uargumentowałem swoje nastawienie?? Jak ktoś chce tam iść do pracy i sprawdzić czy opinie są prawdziwe to bardzo proszę. .. na własną odpowiedzialność.

Anka

Nie polecam. Oszukują i nie płacą. Nie płacą podatków i łamią prawo.

kadrowiec

widzę tu sporo opinii byłych pracowników jak i samego zarządu ;) MORDECZKI NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ ta firma to dno zarządzane przez dwóch pazernych prezesów. Pracowałem sporo w tejże firmie, wszystkie negatywne opinie krążące w internecie to prawda. Wynagrodzenia nigdy nie było na czas. W firmie panuje nepotyzm i kolesiostwo. Każdy szanujący się pracownik stamtąd odszedł bo nie ma tam szans rozwoju dla dobrych specjalistów, a tylko dla intrygantów i wazeliniarzy.

@kadrowiec

Pracuje tu już 3 misięcy i prawie wszystko mi się podoba, najbardziej - ludzie, z ktorymi wspólpracuje. Wypłata wynagrodzenia teraz jest terminowa i prawidłowa. Nie uważam, że ta firma "dla intrygantów i wazeliniarzy", bo nie jestem z tych ludzi...

Pracowik1
@pracownik

Ten pracownik, to kłamie w żywe oczy (pisze bzdury) , jako były pracownik nigdy nie dostałem wypłaty na czas. Kolesiostwo, cenione donoszenie, brud, smród i karzą samemu sprzątać. Oszczędzają na sprzataczkach :), te pozytywne posty to od prezesów.

ksrol

@ciacho a na jakim stanowisku pracujesz? I taka kwota była już na start, czy jednak to jest suma wynagrodzenia po podwyżkach wraz ze stażem? Ja właściwie nie wiem, czego mam się spodziewać na rekrutacji jeśli chodzi o specjalistę do spraw rekrutacji, stąd pytania

ciacho

cześć ja nie narzeka super praca super wynagrodzenie 2500 mam na rękę

skrzydłaty

tymianek, jeżeli znasz niemiecki to "rozwiń skrzydła" i lepiej leć do Niemiec pracować! w Mercury mogą te skrzydła tylko obciąć ...

Lis

Negor, zdecydowanie jest zagwarantowane, 1,5 tys netto, umowa o dzielo i 1,5 mlis opoznienie wyplaty

Lis

Głownie działalność polega na oszukiwaniu pracowników na różne sposoby. Nie płacą, nie trzymają słowa, atmosfera jak w obozie pracy!!!!! Nie jeść, nie pić nie palić!!! wszystko nagrywają, wszędzie są kamery.

tomek
@Lis

hmmm... a po co im te kamery? może boją się ze prezesa porwą dla okupu??? albo że oszukany pracownik przyjdzie z bronią po swoją kasę??? ciekawe ciekawe

@tomek

żeby pilnować, przepracowali albo nie osoby pracujące na umowach o dzieło, może żeby ktoś przypadkiem długopisu nie ukradł, JJJJJJ weź, szefa nie można porwać, przy nim siedzi piec na smyczy. jak ktoś na niego krzywo popatrzy, zeżre go żywcem

Firma koszmar, oczekują profesjonalizmu za 1500zł netto,władze stanowi Sekretarka, która wszystkimi pomiata. Wynagrodzenie trzeba z gardła wyrywać. Z pewną odpowiedzialnością twierdzę że to zwykli WYZYSKIWACZE!!!

Severin

Ogłoszenia są bardzo dobre!!! Tylko niestety ludzie tam jak w hospicjum przychodzą i po wypłacie pierwszego wynagrodzenia odchodzą. Bywa że wiza się skończy i pieniędzy nie ma. W biurze tez co miesiąc ktoś inny. Cóż Kodeks Pracy nie jest w tym obozie wykładnią.

Zostaw merytoryczną opinię o JD Mercury Sp. z o.o. - Warszawa

JD Mercury Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.

JD Mercury Sp. z o.o.